Skoči na vsebino

Cannonball bike run 2007


ZZR 1400

Priporočene objave

"slabonamernih piscev" :kva2:

:yes: se popolnoma strinajm da bi bilo potrebno blokirat vse "slabonamerne"..vse ki so rasno, narodnostno, versko ali kakorkoli nestrpni ali pozivajo h sovraštvu, se ne strinajo katera znamka motociklov je tanartaboljša, katera hostesa na Eicmi je bila bolj kul in kje bo naslednje soloriders srečanje..

....motosvet pa se lahko lepo ukine in od njega ostane samo "ljubezen za odrasle", kjer se vsi prisotni vedno strinjajo :whistle:

gremo na kenonbolran :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob branju vaših komentarjev ostajam brez besed. Škoda. Motoristi so se mi zmeraj zdeli "pravi dedci". Zdaj pa niti slučajno več. Padajo zvezde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob branju vaših komentarjev ostajam brez besed. Škoda. Motoristi so se mi zmeraj zdeli "pravi dedci". Zdaj pa niti slučajno več. Padajo zvezde.

....in wannabee motoristke :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob branju vaših komentarjev ostajam brez besed. Škoda. Motoristi so se mi zmeraj zdeli "pravi dedci". Zdaj pa niti slučajno več. Padajo zvezde.

Hm a da si pravi dedec pomeni, da se moraš vsaj enkrat letno razkantati ali pa da moraš na vsak način izzivati nesrečo? Sori punči, dal sem skozi prometno kjer mi je ograja priletela zelo blizu in sem imel očitno s sabo ornk vrečo krompirja, da sem jo odnesel tako dobro kot sem jo. Ne hvala, raje sem potem v tvojih očeh (za katere mi konkretno dol visi) pussy in pa živ ter z okoli 30.000 celih km letno.

Kar pa se tiče biti dedec pa hm bom to raje dokazoval kje drugje in komu drugemu.

:headbang:

P.S. Pervy, word! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem te komentarje, pa se mi zdi, da vse skupaj nima kaj dosti opraviti ne z motorizmom in ne z nekimi primernimi medčloveškimi odnosi. Sploh ko berem komentarje gospoda, ki se predstavlja kot Brum brum, sem vedno bolj prepričana, da uporablja tale forum zgolj in samo za norčevanje iz drugih in samega sebe. Patetično. Če bi namreč nekdo, ki ni motorist, prebiral te strani, bi si zanesljivo ustvaril silno žalostno sliko. Iskreno mi je žal, da takšnih slabonamernih piscev lastnik Motosveta ne blokira.

Nikjer namreč nisem zasledila enega samega pozitivnega mnenja dotičnega pisca o čemerkoli. Za razliko npr. od XR800, ki mora biti zelo iskriv in razgledan možakar.

Kaj bi šele bilo, če bi to stran bral kdo, ki je motorist in se bori za varnost v cestnem prometu, ki usposablja ljudi in jim vedno trobi, naj upoštevajo predpise, naj pazijo nase,... ? Kaj bi si tak človek mislil? Aja, točno to, kar si mislijo premnogi sodržavljani - da so motoristi ena sodrga, ki ne zna brzdati svojih hormonov. Potem se pa čudite, ko kje kakšnega motorista skoraj linčajo, čeprav ni kriv, da ga je voznik avtomobila spregledal.

Lep pozdrav pametnemu Gattolinu... grem se sedaj še malce razgledat, ni hudič, da mi ne rata :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav pametnemu Gattolinu... grem se sedaj še malce razgledat, ni hudič, da mi ne rata :photo:

PS: It's a She .) in ravno si ji podrl ideale. preusmeri jo na harley forum, tam so še pravi dedi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: It's a She .) in ravno si ji podrl ideale. preusmeri jo na harley forum, tam so še pravi dedi :devil:

Ne more bit She. Ta nick je že rezerviran za Kecovo lepotičko. Lahko je pa It.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: It's a She .) in ravno si ji podrl ideale. preusmeri jo na harley forum, tam so še pravi dedi :devil:

Hm mislim, da ima sam/a s sabo probleme tako da bo lobotova ugotovitev verjetno najbižje. Drugače si ne morem razlagati da so ene objave napisane tako druge pa drugače. :eek: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"cannonball bike run 2007" in ne "nakladanje v tri krasne" je naslov teme.

moralizirate lahko v za to odprtih temah. z ene in z druge strani.

hvala za razumevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"cannonball bike run 2007" in ne "nakladanje v tri krasne" je naslov teme.

moralizirate lahko v za to odprtih temah. z ene in z druge strani.

hvala za razumevanje.

Tole je res tema, primerna za motoriste, ki se ne obremenjujejo z moralo (beri previdnostjo). Spletna stran obljublja obilo razburljivih stvari in če komu adrenalin ne da miru in zbirma skupaj lep kup evrov - naj še enkrat premisli, če je to pametna odločitev. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je res tema, primerna za motoriste, ki se ne obremenjujejo z moralo (beri previdnostjo). Spletna stran obljublja obilo razburljivih stvari in če komu adrenalin ne da miru in zbirma skupaj lep kup evrov - naj še enkrat premisli, če je to pametna odločitev. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gattolina, res močen komentar :lol1:

Ko berem takšne in podobne svetohlinske komentarje, ko vidim to zlagano moralo, me prime, da bi bruhal. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar navadi se ...

Ice, potemtakem se temo komot zaklene. Kdor se bo eventa udeležil itak tega ne bo tukaj javno obelodanil, razen če je nek nov prijavljen, ki ga tukaj še noben ne pozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem takšne in podobne svetohlinske komentarje, ko vidim to zlagano moralo, me prime, da bi bruhal. :xx:

Mogoče si samo premlad. :xx:

Če te pa drži k bruhanju, se pa nikar ne zadržuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, daj zakleni temo. Vidiš, da nekateri nalagajo kar v tri dni. Pa saj to verjetno ni namen foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, daj zakleni temo. Vidiš, da nekateri nalagajo kar v tri dni. Pa saj to verjetno ni namen foruma.

Sorči, nisem vedu, da se nestrinjanju s tabo reče zlagana morala :blink: Al pa nekateri v cestnem dirkanju vidmo nekaj druzga kot ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, daj zakleni temo. Vidiš, da nekateri nalagajo kar v tri dni. Pa saj to verjetno ni namen foruma.

Bodi pristen.

Bodi to, kar si.

Bodi Cestni dirkač.

Pi

piiiiiip!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno nekaterim tudi po napisanem opozorilu ne potegnejo dolocene stvari.

in zanima me, kaj ste vsi delali v avto soli ? spali ? ali vam mogoce tam ni noben nikdar niti omenil dolocena dovoljena in nedovoljena obnasanja na dolocenih javnih povrsinah ? kdo bo kdaj kaj kje krsil (ali ne) je predvsem posameznikova stvar. ko & ce pride do pizdarij pa tudi obstajajo doloceni, vecini poznani, postopki, vecinoma vsaj financno ne ravno neboleci.

da so v taksnem (zgornjem) primeru potem najvecji gobci (velikokrat) najvecje picke je tudi znano (spurapress).

se enkrat: tema obravnava cannonball bike run, ne splosno moraliziranje anonimnega wannabe nintendo rajserja ali zuganje raznih wannabe-policistov.

"tisti brez greha naj vrze prvi kamen" itd.

sedaj, ali se boste vsi kamenjali ali bo mir. srednje poti ni. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno nekaterim tudi po napisanem opozorilu ne potegnejo dolocene stvari.

in zanima me, kaj ste vsi delali v avto soli ? spali ? ali vam mogoce tam ni noben nikdar niti omenil dolocena dovoljena in nedovoljena obnasanja na dolocenih javnih povrsinah ? kdo bo kdaj kaj kje krsil (ali ne) je predvsem posameznikova stvar. ko & ce pride do pizdarij pa tudi obstajajo doloceni, vecini poznani, postopki, vecinoma vsaj financno ne ravno neboleci.

da so v taksnem (zgornjem) primeru potem najvecji gobci (velikokrat) najvecje picke je tudi znano (spurapress).

se enkrat: tema obravnava cannonball bike run, ne splosno moraliziranje anonimnega wannabe nintendo rajserja ali zuganje raznih wannabe-policistov.

"tisti brez greha naj vrze prvi kamen" itd.

sedaj, ali se boste vsi kamenjali ali bo mir. srednje poti ni. :evilgrin:

Ice, ti si "ded in pol". Če bi bila večina takšnih, kot ti, bi bilo na tem forumu prijetno. Tako pa mislim, da je velikokrat pisanje marsikoga brez sporočilne vrednosti, slovnično borno, literarno bedno in namenjeno samemu sebi. Še enkrat, Ice, lepo si napisal.

P.S. Verjemi, tudi če bi vsi ti nakladači dobili poklonjen motor in štartnino, pa licenco za kršenje CPP, se kljub temu ne bi peljali zraven. Sicer pa poglej slike motoristov-članov foruma, pa ti je itak vse jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!