Skoči na vsebino

Cannonball bike run 2007


ZZR 1400

Priporočene objave

Ice, ti si "ded in pol". Če bi bila večina takšnih, kot ti, bi bilo na tem forumu prijetno. Tako pa mislim, da je velikokrat pisanje marsikoga brez sporočilne vrednosti, slovnično borno, literarno bedno in namenjeno samemu sebi. Še enkrat, Ice, lepo si napisal.

P.S. Verjemi, tudi če bi vsi ti nakladači dobili poklonjen motor in štartnino, pa licenco za kršenje CPP, se kljub temu ne bi peljali zraven. Sicer pa poglej slike motoristov-članov foruma, pa ti je itak vse jasno.

Se pravi, tist k ne piska v isti rog, je proti tebi. Ja Ice je ded in pol, ti pa mladič in pol. Sicer pa dodaj še ti sliko pa napiš leto rojstva, pa bomo začel mogoče piskat v isti rog in se ti klanjat.

Če bi ti vedel kako je bilo nekoč fajn na tem forumu, dokler se mu niso pridružili taki k ti, ki ne sprejemajo drugačnega mnenja. Glede slovnice in literature pa le toliko: pred 28 leti mi je profesorica slovenščine v srednji šoli povedala, da sem pol pismen :lol1:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, tist k ne piska v isti rog, je proti tebi. Ja Ice je ded in pol, ti pa mladič in pol. Sicer pa dodaj še ti sliko pa napiš leto rojstva, pa bomo začel mogoče piskat v isti rog in se ti klanjat.

Če bi ti vedel kako je bilo nekoč fajn na tem forumu, dokler se mu niso pridružili taki k ti, ki ne sprejemajo drugačnega mnenja. Glede slovnice in literature pa le toliko: pred 28 leti mi je profesorica slovenščine v srednji šoli povedala, da sem pol pismen :lol1:

:topic:

Vidiš, tudi polpismen biti, je bolje, kot nepismen. Vidim, da marsikoga na forumu "boli" slovnica, stavčna ločila, velika začetnica itd. Pa saj smo se vsi to učili. Očitno eni bolj, drugi manj.

Ti, Marja, pa si, kjerkoli se pojaviš, zajedljiv. Pa se mi zdiš na sliki čisto fajn "pubec". Če bi se srečala v kakšnem drugem okolju, bi šla zanesljivo na pir.

Naj te ne boli, če nekateri zmorejo Ducati-ja in na servisu ni "koliko stane" še pred "dober dan". Takšni ti niso konkurenca. Sicer pa, kaj bi sploh rad?! Tudi ti si rad drugačen, saj si sicer ne bi kupil Triumpha. Vsak se pač pokriva s sebi primerno odejo. In tega nekateri na tem forumu nočejo razumeti.

A ni Gatto = maček ? :?

Ti si mi simpatičen, volkec. Razmišljaš dobro in pametno. Bravo. Pa bravo kot kompliment, ne kot "priden".

Sorči, nisem vedu, da se nestrinjanju s tabo reče zlagana morala :blink: Al pa nekateri v cestnem dirkanju vidmo nekaj druzga kot ti.

JFK??? John Fitzgerald Kennedy ali Jožek Franček Kurčubič? V obeh primerih se oglašaš, brez, da bi se te dotikalo. Komentiraš, pa ne veš kaj. To, da se z motorjem pri omejitvo 40 km/h pelješ 70 km/h je že močna prekoračitev. In zanesljivo se pelješ tudi ti. 40 km/h je s povprečnim motorjem že včasih problem. In ti zagovarjaš "nedirkanje" po cestah. Zdaj se odloči. Se voziš po CPP? Ali se voziš hitreje? Če se voziš hitreje, jih kršiš. Vsak policist, ki te bo ustavil, te bo vprašal, zakaj dirkaš?Zlagana morala pa je, če na eni strani kršiš CPP, na drugi pa se zgražaš nad tistimi, ki to javno povedo.

Sexaš tudi ne, ker tema ni primerna za kjerkoli in kadarkoli? Pa če si kaj težkega pojedel, tudi driske nimaš in tisto, kar pada v školjko iz tvoje zadnjice verjetno ni rjave barve, ne smrdi in se mu ne reče drek ali lepše povedano...blato...?

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JFK??? John Fitzgerald Kennedy ali Jožek Franček Kurčubič? V obeh primerih se oglašaš, brez, da bi se te dotikalo. Komentiraš, pa ne veš kaj....

Sexaš tudi ne, ker tema ni primerna za kjerkoli in kadarkoli? Pa če si kaj težkega pojedel, tudi driske nimaš in tisto, kar pada v školjko iz tvoje zadnjice verjetno ni rjave barve, ne smrdi in se mu ne reče drek ali lepše povedano...blato...?

Z žaljenjem oseb, ki povedo svoje mnenje, boš res naredil globok vtis na ostale člane foruma. Naj ti bo vožnja s povprečno hitrostjo 200 km/h v veselje :kva2:

FIN

Popravljeno . Popravil jfk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z žaljenjem oseb, ki povedo svoje mnenje, boš res naredil globok vtis na ostale člane foruma. Naj ti bo vožnja s povprečno hitrostjo 200 km/h v veselje :kva2:

FIN

Poglej! Začel si ti in komentiral in se vsajal in bil zajedljiv in bil ciničen. Pa kaj si pričakoval? Moral bi že vedeti, da ta forum nima veze z ostalimi moto forumi po svetu, ampak, da gre za spletno pljuvanje en po drugem. Beri poste, beri, kaj ljudje pišejo in se vprašaj, kaj uporabnega si zvedel po dveh urah brskanja po forumu. Nič. Zato ne igraj užaljene mone in idi drezati nekoga drugega. Mene pa pusti pri miru in jaz bom tebe? O.K.?

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej! Začel si ti in komentiral in se vsajal in bil zajedljiv in bil ciničen. Pa kaj si pričakoval? Moral bi že vedeti, da ta forum nima veze z ostalimi moto forumi po svetu, ampak, da gre za spletno pljuvanje en po drugem. Beri poste, beri, kaj ljudje pišejo in se vprašaj, kaj uporabnega si zvedel po dveh urah brskanja po forumu. Nič. Zato ne igraj užaljene mone in idi drezati nekoga drugega. Mene pa pusti pri miru in jaz bom tebe? O.K.?

Morda si me zamenjal s kom ? Pa nima veze, tvoj predlog je OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Verjemi, tudi če bi vsi ti nakladači dobili poklonjen motor in štartnino, pa licenco za kršenje CPP, se kljub temu ne bi peljali zraven. Sicer pa poglej slike motoristov-članov foruma, pa ti je itak vse jasno.

Kaj je pa narobe z mojo sliko. No sej zdej sem lepši, sem bil pri frizerju :blush:

Aja, peljal se pa nebi zraven. Se mi zdi prenevarno :xx:

Tele gate pa line pa zlo rade predalčkajo folk. Ti si lep, ti si grd, ti si pameten, ti si poseben, ti nisi cool.... V desetih dneh ma že vse pod kontrolo :OK:

Pejt hitr mojo sliko pogledat v moj profil. AJa je nimam. No jo bom tebi v čast prilimal :grim

Nikjer namreč nisem zasledila enega samega pozitivnega mnenja dotičnega pisca o čemerkoli. Za razliko npr. od XR800, ki mora biti zelo iskriv in razgledan možakar.

Po 2 postih je prišel do takega spoznanja :lol1: Kako lahka veš da je iskriv :lol1:

Ob branju vaših komentarjev ostajam brez besed. Škoda. Motoristi so se mi zmeraj zdeli "pravi dedci". Zdaj pa niti slučajno več. Padajo zvezde.

Jst sem pravi desc. Mi prej pride k moji punci :hooray:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa narobe z mojo sliko. No sej zdej sem lepši, sem bil pri frizerju :blush:

Aja, peljal se pa nebi zraven. Se mi zdi prenevarno :xx:

Tele gate pa line pa zlo rade predalčkajo folk. Ti si lep, ti si grd, ti si pameten, ti si poseben, ti nisi cool.... V desetih dneh ma že vse pod kontrolo :OK:

Pejt hitr mojo sliko pogledat v moj profil. AJa je nimam. No jo bom tebi v čast prilimal :grim

Po 2 postih je prišel do takega spoznanja :lol1: Kako lahka veš da je iskriv :lol1:

Jst sem pravi desc. Mi prej pride k moji punci :hooray:

Kar se mene tiče, se je tema že zdavnaj izpela. Skratka že kar nekaj časa je neproduktivna........ :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, se je tema že zdavnaj izpela. Skratka že kar nekaj časa je neproduktivna........ :grim :grim

Ja ti si pred nami. Si iskriv in razgledan. Jaz sem za cajtom :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti si pred nami. Si iskriv in razgledan. Jaz sem za cajtom :(

Kaj češ, tak pač je :naughty: :naughty: Življenje pač :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa narobe z mojo sliko. No sej zdej sem lepši, sem bil pri frizerju :blush:

Aja, peljal se pa nebi zraven. Se mi zdi prenevarno :xx:

Tele gate pa line pa zlo rade predalčkajo folk. Ti si lep, ti si grd, ti si pameten, ti si poseben, ti nisi cool.... V desetih dneh ma že vse pod kontrolo :OK:

Pejt hitr mojo sliko pogledat v moj profil. AJa je nimam. No jo bom tebi v čast prilimal :grim

Po 2 postih je prišel do takega spoznanja :lol1: Kako lahka veš da je iskriv :lol1:

Jst sem pravi desc. Mi prej pride k moji punci :hooray:

Poglej, vsak naj komentira področje, ki ga pozna. Jaz ne komentiram ne skuterjev, ne mopedov, ne čoperjev in ne endura. S temi motocikli se ne vozim, s temi fanti se ne vozimo skupaj in jaz nimam težav na glas povedati, da o teh temah bolj malo vem. Kakšen namen pa bi bil, če bi jih komentiral in dajal pripombe? Čisto nakladanje. Zato ne razumem takšnih, sodeč po slikah motorjev forumašev, ki imajo endure, čoperje, sport turing motorje in motocikle nižjih kubatur in komentirajo Cannonball bike run? Kako lahko nekdo, ki nikoli ni vozil Formule 1, reče, da je nekdo med njimi počasen? Če pa tega ne veš. In če gre tvoj motocikel npr. 200 km/h maksimalno, letno narediš z njim 5000 turističnih kilometrov, uporabljaš pa ga za nedeljske izlete, kako in s kakšnim namenom komentiraš in blatiš tiste, ki se vozijo s hitrejšini motocikli hitreje? Meni se to zdi nekorektno.

XR800 pa je moj sošolec, prijatelj, motorist in odličen smučar. Da je ob vse tem še iskriv pisec, sem pogruntal na tem forumu. Zadovoljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, vsak naj komentira področje, ki ga pozna. Jaz ne komentiram ne skuterjev, ne mopedov, ne čoperjev in ne endura. S temi motocikli se ne vozim, s temi fanti se ne vozimo skupaj in jaz nimam težav na glas povedati, da o teh temah bolj malo vem. Kakšen namen pa bi bil, če bi jih komentiral in dajal pripombe? Čisto nakladanje. Zato ne razumem takšnih, sodeč po slikah motorjev forumašev, ki imajo endure, čoperje, sport turing motorje in motocikle nižjih kubatur in komentirajo Cannonball bike run? Kako lahko nekdo, ki nikoli ni vozil Formule 1, reče, da je nekdo med njimi počasen? Če pa tega ne veš. In če gre tvoj motocikel npr. 200 km/h maksimalno, letno narediš z njim 5000 turističnih kilometrov, uporabljaš pa ga za nedeljske izlete, kako in s kakšnim namenom komentiraš in blatiš tiste, ki se vozijo s hitrejšini motocikli hitreje? Meni se to zdi nekorektno.

...

Torej po tvoje lahko v temi o lovcih pišejo le lovci, v temi o Ciganih samo Cigani, .... in v temi o fu*u edino fu**či? Kaj pa tisti katerih motocikli grejo max. pod 200 km/h in delajo letno +15.000 km in jih uporabljajo za 500 do 1000 km nedeljske ali sobotne izlete? Ali lahko napišejo kakšen komentarček tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, vsak naj komentira področje, ki ga pozna. Jaz ne komentiram ne skuterjev, ne mopedov, ne čoperjev in ne endura. S temi motocikli se ne vozim, s temi fanti se ne vozimo skupaj in jaz nimam težav na glas povedati, da o teh temah bolj malo vem. Kakšen namen pa bi bil, če bi jih komentiral in dajal pripombe?

blablablablablabla

Meni se to zdi nekorektno.

Torej lahko v tej temi pišejo samo tisti, ki so se že udeležili Cannonball-a 2007? :lol:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 2 postih je prišel do takega spoznanja :lol1: Kako lahka veš da je iskriv :lol1:

Prjatla sta. Temu se reče vzajemno frendovsko lezenje v tazadnjo :P Če bi bila skupaj za mizo, bi zadevo morda spremljal (zgolj ugibam) tudi nežen dotik z roko. :lol1: in zraven besede "Ti si tako iskriv!"

Pubeci, ako bog da - pričakam vas na cilju in vas slikam v vsej gloriji. Tudi zabave bi se verjetno udeležil.

To namreč moram videti in doživeti - druge ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, vsak naj komentira področje, ki ga pozna. Jaz ne komentiram ne skuterjev, ne mopedov, ne čoperjev in ne endura. S temi motocikli se ne vozim, s temi fanti se ne vozimo skupaj in jaz nimam težav na glas povedati, da o teh temah bolj malo vem. Kakšen namen pa bi bil, če bi jih komentiral in dajal pripombe? Čisto nakladanje. Zato ne razumem takšnih, sodeč po slikah motorjev forumašev, ki imajo endure, čoperje, sport turing motorje in motocikle nižjih kubatur in komentirajo Cannonball bike run? Kako lahko nekdo, ki nikoli ni vozil Formule 1, reče, da je nekdo med njimi počasen? Če pa tega ne veš. In če gre tvoj motocikel npr. 200 km/h maksimalno, letno narediš z njim 5000 turističnih kilometrov, uporabljaš pa ga za nedeljske izlete, kako in s kakšnim namenom komentiraš in blatiš tiste, ki se vozijo s hitrejšini motocikli hitreje? Meni se to zdi nekorektno.

Gattolina, takole je -

forum je dokaj javna zadeva, na njem je - poleg starih, izkušenih, pametnih, hitrih, lepih, bogatih, brezbrižnih, izvežbanih haklov take in drugačne vrste - tudi ogromno mladine, neizkušenih itd. Predstavljaj si forum mogoče kot javno motoristično televizijo.

No, gremo naprej.

Sedaj si predstavljaj, da se to televizijo da gledati po vsej Sloveniji, tudi v prostorih policijskih uprav in podobno. Predstavljaj si, da se - na nacionalki recimo - pojavi oddaja, v kateri je pa kar javno prispevek o takšni "neorganizirani dirki, katere organizator je Gattolina".

Na tej točki počasi verjetno že dojemaš, kam taca psa moli, kajne?

No, sedaj malce pomisli, kdo vse in kakšni ljudje forum berejo. Tudi mladi in zelo razgreti motoristi.

In taki, ki so imeli tudi že zelo slabe izkušnje, tako z "zelo hitrimi motoristi", kot seveda z vozniki tistih plehov na štirih kolesih in podobno.

Sedaj probaj pomisliti, če se da vse našteto že nekako zaviti v nek celofan, ki je izdelan iz materiala "dovolj široka družbena/motoristična odgovornost".

Paketek je zavit. Ampak se mi zdi, da je s tem paketkom en problem. Na njem je namreč pentlja, na kateri piše "Gattolina" in tako velika je, da paketka te družbene odgovornosti praktično ni nikjer. Marsikdo pa, ko ga vidi, zazna v njem simbol kaosa na cestah, slabega mnenja o motoristih nasploh (o tistih "pravih", kot tudi "nepravih" - po tvojih kriterijih). Mogoče si predstavljaš, kaj takšna simbolika lahko povzroči, kajne? Si že slišal za razne zadeve a-la "domnevno namerno polito olje na planinskih ridah" ali kaj takega? Za "kreten v avtu je motorista namerno zbil po tleh" ?

Po drugi strani jaz mislim, da pač določeni egoti očitno rabijo/rabimo bodisi tako duvanje, ali pa zgolj tako divjanje. Mati narava nam je v ta namen dala ščepec možgan, obdarila pa nas je tudi z morebitnim dirkališčem tu ali tam. Ali celo s kakšno nemško avtocesto. Je pa res, da je šparala s celofanom. Tega si po lastnih zmožnostih izdela ali najde vsak sam.

Sicer ne vsiljujem mnenja, ne pljuvam po dirki - ker pa gre vendarle za javni forum, ne pa za sistem oglasne deske (kjer vsak pripne listek in ga drugi samo preberejo) in ker se mi zdi, da je stvar primerna tudi opozorilom (želel bi si kakšne spletne banner policije in podobnih institucij, ki bi na pronicljiv način opozarjali in preventivizirali), pač moje objave.

To, ali sem jaz motorist in ali si ti motorist, pa se odločava vsak zase.

Jaz sem se pač odločil, da je kaosa na cestah preveč in da mi sistem vožnje po javnih cestah pomeni več, kot le adrenalinski šus in asfalt pod gumo.

In ja - nihče ni brzmadežen, zato kamenjati ne more prav nihče. Ne jaz tebe in ne ti mene, ali pak drugih komentatorjev s "počasnimi motorji, ki niti 200 ne grejo - reminder: najvišja hitrostna omejitev na slovenskih cestah je 130 km/h, kdor ni v tolerancah, si je sam kriv, lahko pa je kriv/odgovoren tudi komu drugemu za morebiti povzročeno škodo, poškodbo.

Pa da se razumemo - ne poznam te, ne vem, kolk si iskriv, kako dober frend ali fahrer si (ok, sem že slišal marsikaj...), ne zanimajo me tvoji kilometri, niti tvoja žena, tvoj motor ali stanje na tvojem TRR, tvoj odnos do motorja, slovenstva ciganov.

Zanima me pa javnost, javne ceste, stanje v javnem cestnem prometu, tudi prometna varnost in domnevno zaželena družbena odgovornost do prometa. In ja - tudi jaz nisem brezmadežen, nisem svetnik, nisem mati tereza na 2 ali 4 ali 3 kolesih.

Morda se bere dvolično. Verjetno je to odraz notranje refleksije. Ker, če površinsko pogledam - tudi jaz rad frajerišem in sem v ledru in čeladi in tudi na gobcu in tipkovnici ves hiter in močan in oh in sploh. Na srečo nimam sposobnosti drveti 1000 km s povprečno hitrostjo nad 200 km/h (kot svoja potovanja opisuješ ti). Bi me preveč zbilo ali celo ob priliki ubilo, kar me sicer ne skrbi - ne bi pa rad po nepotrebnem tega povzročil komu drugemu.

Verjamem, da imaš ti in tudi tvoji prijatelji o tebi le najboljše mnenje, sploh na področju motociklizma. Morda ne boš utegnil verjeti - pri meni ali komerkoli na tem forumu je situacija povsem enaka.

A večini tukaj nam je - razen motokrosistom in dirkačem, ki furajo le na pistah - skupno le eno (poleg dostopa do interneta in tega, da naša telesa bazirajo na vodi): v glavnem vsi uporabljamo javne ceste, na katerih velja nek javni red. Verjetno ne povsem brezveze.

V njem žal ne vidim možnosti dodatne klavzule "Kdor se pa čuti sposobnega, lahko pa vozi tudi izjemno hitro in ful hitreje od veljavnih omejitev."

Ok, to je bila današnja jutranja pravljica. Kdor želi, si jo lahko shrani za klobuk, lahko pa z njo tudi podkurite. Jaz sem si z zapisom predvsem ogrel prste, da lahko začnem z resnim delom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brum brum.....vsakokrat me presenetiš s svojo dimenzijo (beri širino)......

podpišem ..... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatla sta. Temu se reče vzajemno frendovsko lezenje v tazadnjo :P Če bi bila skupaj za mizo, bi zadevo morda spremljal (zgolj ugibam) tudi nežen dotik z roko. :lol1: in zraven besede "Ti si tako iskriv!"

Pubeci, ako bog da - pričakam vas na cilju in vas slikam v vsej gloriji. Tudi zabave bi se verjetno udeležil.

To namreč moram videti in doživeti - druge ni!

In Brumči in......Si hotel kaj povedat? Sem te mogoče kdaj užali razen tega, da sem ti že parkrat jasno in glasno povedal, da si zame prvi serator Motoskreta (pa naj si bo to pod nickom Brum brum al pa Sym Ru). In kaj zdaj, če se poznava z Gattolino?. A sem mogoče kje napisal, da zadevo podpiram, odoboravam, se je bom udeležil.......Daj Ručigaj ne seri in se spravi pisat kak velepomembni članek. Drugega, ko vsiljevati svoje mnenje in svoj prav, tako in tako ne znaš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mešaj me v zadeve katere imata z gattolino, kar nisem ne na eni in ne na drugi strani (imam o tem svoje mnenje, katerega sigurno ne mislim deliti s teboj).Močno sicer upam, da bo nanesla priložnost in si bova ob primerni priložnosti po moško segla v roko. Na tem mestu pa bi ti zaželel obilo varnih motorističnih kilometrov (pred TV ekranom, ekranom PC-ja, listom papirja) v prihajajočem 2007. A, ja pa pocajtaj se čimprej......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej po tvoje lahko v temi o lovcih pišejo le lovci, v temi o Ciganih samo Cigani, .... in v temi o fu*u edino fu**či? Kaj pa tisti katerih motocikli grejo max. pod 200 km/h in delajo letno +15.000 km in jih uporabljajo za 500 do 1000 km nedeljske ali sobotne izlete? Ali lahko napišejo kakšen komentarček tukaj?

Nedeljski izlet 1000 km? Ta pa ni samo tolsta, ampak bi se ji reklo lovska. 600 kubični "moped" in nedeljski izlet 1000 km? Fantje, mi se moramo začeti skupaj voziti, da to vidim v živo. Vsaka čast!!!

Lep si to napisal, Brumči. Vsaka čast. Res. Če bi pisal tudi sicer takšne poste, bi bil pa res car.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljski izlet 1000 km? Ta pa ni samo tolsta, ampak bi se ji reklo lovska. 600 kubični "moped" in nedeljski izlet 1000 km? Fantje, mi se moramo začeti skupaj voziti, da to vidim v živo. Vsaka čast!!!

In kaj ti ni jasno pri tem ?

Ocitno imas zelo zmedene pojme ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok dej gattolina ne biti tako podcenjevalen do vseh, ki ne dosegajo po tvoje minimalnega standarda kubature ki očitno naj bi ločila mopede od motorjev. Z 750ccm sem naredil v dnevu 1300km, preko vikenda pa tudi do 2000km, pa še naked je bil. Za kaj je potrebno z dobršnjo mero ironijo pisat o posameznikih, ki uživajo v motorizmu (oz. po tvoje očitno mopedizmu) ne glede na kubaturo.

Ah ja, pa da ne pozabim 1300km je takrat naredila tudi moja sopotnica na potovanju na svojem 600ccm mopedu. Pa to verjetno ni mogoče ali kaj?

Pa kot sem že nekje napisal, to ni bilo po avtocestah ampak po čisto navadnih regionalnih cestah.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljski izlet 1000 km? Ta pa ni samo tolsta, ampak bi se ji reklo lovska. 600 kubični "moped" in nedeljski izlet 1000 km? Fantje, mi se moramo začeti skupaj voziti, da to vidim v živo. Vsaka čast!!!

:eek: :eek: :eek: in kaj ti tukaj ni jasno :eek: :eek: .Človek bi si lahko mislil , da se nisi še nikoli peljal z motorjem.In zakaj bi naj bilo 600 ccm premalo :eek: :eek: za tako pot?

In ti bi rad v 14 dneh v Egipt in nazaj. :kva1:

Se pa popolnoma strinjam z Brum brumom, da javne ceste niso za kakršnokoli dirkanje. In tisti, ki se na javnih forumih hvalijo , da se vozijo 200 km/h po javnih cestah in ogrožajo ostale v prometu, so zame eni čisto navadi bebci ali kot jim jaz pravim "palestinci".

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... V njem žal ne vidim možnosti dodatne klavzule "Kdor se pa čuti sposobnega, lahko pa vozi tudi izjemno hitro in ful hitreje od veljavnih omejitev." ........

Ta klavzula vsekakor obstaja v glavah nekaterih posameznikov. Sicer pa je tvoj komentar odlično domače branje za marsikoga :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!