Skoči na vsebino

Cannonball bike run 2007


ZZR 1400

Priporočene objave

In Brumči in......Si hotel kaj povedat? Sem te mogoče kdaj užali razen tega, da sem ti že parkrat jasno in glasno povedal, da si zame prvi serator Motoskreta (pa naj si bo to pod nickom Brum brum al pa Sym Ru). In kaj zdaj, če se poznava z Gattolino?. A sem mogoče kje napisal, da zadevo podpiram, odoboravam, se je bom udeležil.......Daj Ručigaj ne seri in se spravi pisat kak velepomembni članek. Drugega, ko vsiljevati svoje mnenje in svoj prav, tako in tako ne znaš.....

Sem ti stopil na žulj? Ti stojim na njem?

Dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti stopil na žulj? Ti stojim na njem?

Dobro.

Ne. Tudi ne. :naughty: :zzz: Enostavno povedano, si postal sila dolgočasen v iskanju svojega prav. Pocajtaj se že enkrat, idi na zrak, laufaj na smučeh, sexaj, zaradi mene lahko greš tudi v toplice. Skratka malo manj utrujaj :zzz: :zzz: :zzz: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljski izlet 1000 km? Ta pa ni samo tolsta, ampak bi se ji reklo lovska. 600 kubični "moped" in nedeljski izlet 1000 km? Fantje, mi se moramo začeti skupaj voziti, da to vidim v živo. Vsaka čast!!!

Lep si to napisal, Brumči. Vsaka čast. Res. Če bi pisal tudi sicer takšne poste, bi bil pa res car.

No maš prav. Malo sem se zlagal. Ni bil nedeljski ampak sobotni.

Za enega imam celo priče, čeprav je bilo samo 936 km.

Mogoče še kdaj tebe vzamemo zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni bilo sredi poletja ko je dan dolg, kajne Lobo :worship:

Ma brezveze Kec. Saj vidiš, da smo sami pussyi, ki smo sposobni z našimi ponyexpresi vožnje le do vrteca in nazaj. Pa še to le enkrat na mesec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Tudi ne. :naughty: :zzz: Enostavno povedano, si postal sila dolgočasen v iskanju svojega prav. Pocajtaj se že enkrat, idi na zrak, laufaj na smučeh, sexaj, zaradi mene lahko greš tudi v toplice. Skratka malo manj utrujaj :zzz: :zzz: :zzz: :topic:

Sicer je tole waaay :topic:, tudi tvojih nasvetov NE rabim in mi ne koristijo (tako, kot tebi moji ne bi, zato jih ne bom podajal). Okrevati nimam za kaj, ker sem čisto okej ;) . Na PM ti pa tega ne mislim odgovarjati in polagati računov , čeprav bi bilo to do ostalih forumašev najbolj korektno - ampak potem bi bilo spet "brum teži po mailu...".

Skratka -j az razpravljam le v smislu javnega, ti pa vlečeš razpravo na nivo osebne diskreditacije in celo uporabljaš podatke o meni, katerih na tem forumu ne želim javno objavljati (priimek in podobno). Verjetno drugih argumentov v teh trenutkih bridkega spoznanja resnice nimaš.

Vsak ima pač svoj prav. Kakšen prav je večji oziroma bolj prav, kakšen pa manj. Še vedno gre tukaj za forum. Če hočete pa enostransko in brez neposrednih komentarjev kaj "oglaševati", so pa vedno na voljo plačani oglasi ali PR :grim

Piss...

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma brezveze Kec. Saj vidiš, da smo sami pussyi, ki smo sposobni z našimi ponyexpresi vožnje le do vrteca in nazaj. Pa še to le enkrat na mesec.

..ne zastopiš :headbang: ne moreš razviti 200+ km :hmm: in odpadeš, ko "usran golob" :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka -j az razpravljam le v smislu javnega, ti pa vlečeš razpravo na nivo osebne diskreditacije in celo uporabljaš podatke o meni, katerih na tem forumu ne želim javno objavljati (priimek in podobno). Verjetno drugih argumentov v teh trenutkih bridkega spoznanja resnice nimaš.

Se spet malo negiraš, kaj....

Saj ne, da bi bilo težko prebrati tvoj podpis...

Popravljeno . Popravil SHERIFF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma brezveze Kec. Saj vidiš, da smo sami pussyi, ki smo sposobni z našimi ponyexpresi vožnje le do vrteca in nazaj. Pa še to le enkrat na mesec.

Em hja no od oktobra naprej očitno nisem več pussy :blush:

Pa čeprav sem z pussy bikom lahko naredil več km, pr tanovem me začnejo prej zapestja bolet :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z 750ccm sem naredil v dnevu 1300km, preko vikenda pa tudi do 2000km, pa še naked je bil.

Skromno dodam, da sem sam naredil s Tomosom CTX 80, pot do Munchena in nazaj v 24 urah. Vmes sem bil uro in pol v mestu. B) Ostalo je bil pa tur na rit, damn.

No, vmes sem pa še padel v Medvodah, seveda nazaj grede. Mogoče zaradi utrujenosti. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skromno dodam, da sem sam naredil s Tomosom CTX 80, pot do Munchena in nazaj v 24 urah. Vmes sem bil uro in pol v mestu. B) Ostalo je bil pa tur na rit, damn.

No, vmes sem pa še padel v Medvodah, seveda nazaj grede. Mogoče zaradi utrujenosti. :fredy:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je tole waaay :topic:, tudi tvojih nasvetov NE rabim in mi ne koristijo (tako, kot tebi moji ne bi, zato jih ne bom podajal). Okrevati nimam za kaj, ker sem čisto okej ;) . Na PM ti pa tega ne mislim odgovarjati in polagati računov , čeprav bi bilo to do ostalih forumašev najbolj korektno - ampak potem bi bilo spet "brum teži po mailu...".

Skratka -j az razpravljam le v smislu javnega, ti pa vlečeš razpravo na nivo osebne diskreditacije in celo uporabljaš podatke o meni, katerih na tem forumu ne želim javno objavljati (priimek in podobno). Verjetno drugih argumentov v teh trenutkih bridkega spoznanja resnice nimaš.

Vsak ima pač svoj prav. Kakšen prav je večji oziroma bolj prav, kakšen pa manj. Še vedno gre tukaj za forum. Če hočete pa enostransko in brez neposrednih komentarjev kaj "oglaševati", so pa vedno na voljo plačani oglasi ali PR :grim

Piss...

Pissss on you too...... :naughty: Uporabljam samo tisto, kar je javno dostopno......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je tole waaay :topic:, tudi tvojih nasvetov NE rabim in mi ne koristijo (tako, kot tebi moji ne bi, zato jih ne bom podajal). Okrevati nimam za kaj, ker sem čisto okej ;) . Na PM ti pa tega ne mislim odgovarjati in polagati računov , čeprav bi bilo to do ostalih forumašev najbolj korektno - ampak potem bi bilo spet "brum teži po mailu...".

Skratka -j az razpravljam le v smislu javnega, ti pa vlečeš razpravo na nivo osebne diskreditacije in celo uporabljaš podatke o meni, katerih na tem forumu ne želim javno objavljati (priimek in podobno). Verjetno drugih argumentov v teh trenutkih bridkega spoznanja resnice nimaš.

Vsak ima pač svoj prav. Kakšen prav je večji oziroma bolj prav, kakšen pa manj. Še vedno gre tukaj za forum. Če hočete pa enostransko in brez neposrednih komentarjev kaj "oglaševati", so pa vedno na voljo plačani oglasi ali PR :grim

Piss...

Pissss on you too...... :naughty: Uporabljam samo tisto, kar je javno dostopno......Zakaj pa ne (mislim na priimek in ostalo)? Diskreditacija? Je kolega, kdo pa je konzumiral vso pamet na Motosvetu? A ti bi si pa malo z mano pisal? Sorry, ne bo šlo. Moram človeka prvo videt iz oči v oči, ob mizi, s flašo pira (pa častit tud mora nazaj), pol pa se s takim lahko pogovarjam, tudi napijem in mogoče, zares mogoče si lahko kasneje tudi kaj vljudnega napišem z njim po mailu. Se ti zdi, da ti sodiš sem? Močno, ampak zares močno dvomim (dokler te osebno ne spoznam), da sodiš v moj krog ljudi.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!