Skoči na vsebino

Moto salon - BOLOGNA?


Stig

Priporočene objave

Moto salon bo potekal od 7. do 17. decembra 2006 v Bologni. Vsa stvar bo potekala v Bologna Exhibition Centru. Tam bo zbrana tudi večina modelov motociklov za leto 2007... :OK:

Torej...kdo od vas gre tja?

Jaz grem 100%... komi čakam, me sploh ne bodo spravl dol z Ducatija 1098 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto salon bo potekal od 7. do 17. decembra 2006 v Bologni. Vsa stvar bo potekala v Bologna Exhibition Centru. Tam bo zbrana tudi večina modelov motociklov za leto 2007... :OK:

Torej...kdo od vas gre tja?

Jaz grem 100%... komi čakam, me sploh ne bodo spravl dol z Ducatija 1098 :kva2:

:kva2: ...če te bodo sploh gor spustil ... :lol1:

Popravljeno . Popravil semamiz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ziher? ker lani ni blo namreč nič od nič! naštel sem cele 3 motorje na celem sejmu. Biu sem 3 leta zapored in vsako leto je blo slabše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lani je blo res zelo bogo s motorji na tem show-u.

razn vseh novih avtomobilou, mi je blo še najbl ušeč paralelni rally na stadionu zunej.

je blo za videt kar nekaj atraktivnih voženj.

lp, KRIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...no za letos napovedujejo velik poudarek na motociklih! Upam da se bo dalo usedt na 1098... to bi pa res rad sprobu, da vidm če je tko kot pravijo končno pravi naslednik 916ke... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto salon bo potekal od 7. do 17. decembra 2006 v Bologni. Vsa stvar bo potekala v Bologna Exhibition Centru. Tam bo zbrana tudi večina modelov motociklov za leto 2007... :OK:

Torej...kdo od vas gre tja?

Jaz grem 100%... komi čakam, me sploh ne bodo spravl dol z Ducatija 1098 :kva2:

OJ jest sm biv lani na tem sejmu pa ni bilo tud ene ferme, ki bi pokazala vsaj eno paleto svojih izdelkov.Upam da bo letos vec motociklov, ne samo vozila. :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ jest sm biv lani na tem sejmu pa ni bilo tud ene ferme, ki bi pokazala vsaj eno paleto svojih izdelkov.Upam da bo letos vec motociklov, ne samo vozila. :( :(

Jst sm biu lansk let tut na temu sejmu pa je honda pokazala kr dost hostes :OK: no pa motorjev tut :D

Sj letos grem tut s šolo 14. decembra :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm biu lansk let tut na temu sejmu pa je honda pokazala kr dost hostes :OK: no pa motorjev tut :D

Sj letos grem tut s šolo 14. decembra :kva2: :kva2: :kva2:

S šolo? :blink: :blink: :kva2: huh ti se maš pa fajn :grim ,jest bi biu tud na tak šol :grim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem lani plačal 6 jurjev pa sem pol zamudu avtobus k sem zaspal(preveč :drunk: prejšno noč)

pa se mi ne ljubi jit dol itak je motorjev zlo mal....avti pa me ne ganejo :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
jest sem lani plačal 6 jurjev pa sem pol zamudu avtobus k sem zaspal(preveč :drunk: prejšno noč)

pa se mi ne ljubi jit dol itak je motorjev zlo mal....avti pa me ne ganejo :ninja:

kako je blo pol lani na moto salonu u bologni?..je lbu kej motorjeu al nič ko ste govoril da je bl beda...jst bi šou letos?...priporoča kdo kateri drug ogled kakega sejma?...na kerga se najbol splača

hvala za inf.

tilen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!