Skoči na vsebino

SLO Streetfighter Predelave


MarduK

Priporočene objave

EVO ŠE MOJGA. SUZUKI GSXR 1100W

ja ja-men je tud zlo ušeč-mam čez zimo tudi jaz v načrtu podobno predelavo, za osnovo bo verjetno tud suzuki gsx-r vendar po vsej verjetnosti 750 (no tudi 1100 še ni izključen) okoli 91-92 letnik pomoje (motor še kupujem tko da če kdo ve za kakšnega PM) Od kterga motorja je pa nihajka, pa kok je letnik če smem vprašat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Evo ena predelava, ki je meni všeč. Slikano v maju 2005 v Litiji

To je RAT bike in ne streetfighter

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je rat bike, me pa zanima, kako kaj na tehničnih gledajo na te predelave.. Streetfighterji verjetno gredo skozi, če so v redu narejeni, ti ''podganarji'' pa so verjetno bolj pod drobnogledom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je rat bike, me pa zanima, kako kaj na tehničnih gledajo na te predelave.. Streetfighterji verjetno gredo skozi, če so v redu narejeni, ti ''podganarji'' pa so verjetno bolj pod drobnogledom...

greš pač na tehničnega, z tistim, kar je nujno potrebno na motorju, vso ostalo dodatno opremo pa potem navesiš gor :whistle:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je RAT bike in ne streetfighter

Vem da je RAT, a nisem našel druge teme, nove mi pa ni za odpirat. Zdejle mal brskam pa sem našel pravo. Bojo že moderatorji prestavli če je preveč moteče tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena moja rahla predelava Honde CBR 900 rr letnik 99.(višje krmilo,predelava oklepa)

This is not a Streetfighter modification!!!

Tole bl spada pod honda cbr topic........ :closedeyes:

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

am..prvo sem pobarval svetlikajoče, potem s selotejpu (tankim) naredo gor in z mat črnim pobarval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi večkrat videl ! pa ne samo na cesti !

samo je bla brez mrežastih nogavic ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pri nas smo pa lansko leto naredili Streetfighter/Stunt MiZo :D Kakor je motor malo videti predelan je bilo kar dosti zajebancije,sploh s predelavo zadnje boben zavore na disk zavoro.Drugače sem pa zamenjal še tank(od MZ 125 ker je manjši),potem je bilo treba tut sedež prestaviti naprej zaradi manjšega tanka,spredaj 16 col kolo(original 18),mašina komplet obnovljena,ostalo je pa razvidno iz slik.... :)

V fazi predelave pa je tut že CBR 900,fotke sledijo.

LP Tadej

post-5267-1212066684_thumb.jpg

post-5267-1212066818_thumb.jpg

post-5267-1212067180_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DolencT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!