Skoči na vsebino

Meje nagibov s supermotardi


abn

Priporočene objave

Ideja o odprtju te teme se mi je porodila ob prebiranju itl spletne strani: ULTRAMOTARD. :zzz: in glede ne to, da je pred nami še nekaj mesecev pred začetkom sezone - si lahko mal krajšamo čas (pa tudi obujamo spomine) v tem zimskem času...

post-5292-1166466190_thumb.jpg

post-5292-1166466279_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je zadnja fotka slučajno fejk :blink:, ker se mi malo čudno zdi da bi ga lahko tako založil. :D

Sem ze dubu par stav ker so mislili da je fejk :whistle:

Uglavnem ni fejk :P

Popravljeno . Popravil sky_21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva tema...

...upam, da bodo zanimive fotke, tule je moj prispevek: Gašper med podiranjem piksne :eek: :OK: :OK:

Tega meni ni nikoli uspelo, dostikrat pa je padel pod balanco mali kegelj...ampak moram reči, nagib še ne pomeni hitrosti :P

post-1350-1166510745_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ze dubu par stav ker so mislili da je fejk :whistle:

Uglavnem ni fejk :P

Dobro si težo prenesel na prste na desni nogi... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so pa kaj hitrosti pri takih nagibih?

40, 50, 60, 70,....

Odvisno od ovinka... pri meni so bile manjše, pa še manj založeno je bilo... pri Alenu pa je to malce hitreje in precej bolj nagnjeno... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takle nagib mi ni bil nikol jasn :blink:

Boljše, da ne...sem si solidno poškodoval trtico in vratna vretenca, kot posledico takega nagiba :grim

Za fotko pa: sedi pet za domišlijo avtorja ideje .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če je fejk je zlo dober slikan, ker bol ko jo gledam :? ne najdem nč kar bi kazal da so prmir al pa da se peljejo...ka pa vem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam če je fejk je zlo dober slikan, ker bol ko jo gledam :? ne najdem nč kar bi kazal da so prmir al pa da se peljejo...ka pa vem..

matr, če se peljejo, morjo met pa worng škorne pa kombinezone znucane ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa ti veš iz slike če se gume vrtijo al ne ? Saj razumem z raznimi sencami, popačenji vendar to ni to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče tko k se razločno prepozna profil gume in se vidi špice v feltnah .) Sicer se tudi na ostalih slikicah nekako to vidi, vendar je malo bolj popačeno (odvisno od hitrosti). Ker teli če bi teoretično hotl tkole ovink spelat bi ga pomoje mogl prletet not k zmešani...ker bi se drugače enostavno prevrnili.

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če se je že kdo med vami z motorjem peljal ve, da je takšno zalaganje nemogoče. Varjenta je le, da ti obe kolesi vzame in zaružiš po tleh. To pa je že padec in ne zalaganje.

Konc. Daj drugo sliko ... .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

takle nagib mi ni bil nikol jasn :blink:

ah tolko dol se neda it... 1. gume ne drzijo in 2. bi ze telo drsalo po tleh...pa vidi se da so sli tudi izven proge, ker so rajse tam zadi, na tem ovinku pa nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to potleh lezijo kaj vam ni jasno? Koj kurac se nekaj sekirate brez veze, kaj vidi vsaka budala da ni možno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!