Skoči na vsebino

Meje nagibov s supermotardi


abn

Priporočene objave

a bo? :grim

v soboto sem se skozi NG vozu, pa sem mislil da bom najdu vajino gumarsko delavnico da bi na ksn kofi skocil...pa ni blo sreče :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sem se skozi NG vozu, pa sem mislil da bom najdu vajino gumarsko delavnico da bi na ksn kofi skocil...pa ni blo sreče :(

sej mi nismo v NG ampak v Komnu...no če boš še kej tuki kr pridi...če ne najdeš pa poklič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mi nismo v NG ampak v Komnu...no če boš še kej tuki kr pridi...če ne najdeš pa poklič :D

gat demt...sej sm se tut tuki skoz pelu (sm na zemlevid pogledu)... šmorn pa tak...več sreče prihodnič :)

a ze kej brusis za DP? vozis italijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gat demt...sej sm se tut tuki skoz pelu (sm na zemlevid pogledu)... šmorn pa tak...več sreče prihodnič :)

a ze kej brusis za DP? vozis italijo?

eh bl mal..parkrat sm biu ja...letos bo mal bl na izy :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašn dp pa to vozite

ja nevem..baje da je tema od supermoto...pomojem supermoto,ja :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje k založiš kam daš notranjo nogo k jst jo vedno km zadanm na kolena pa nočm vozt k glupo zgleda. Pa še neki en mi je reku da če zavijaš v levolohk skoz z desno nogo mal zadno bremzo pipaš kao da uravnavaš motor a je to res? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje k založiš kam daš notranjo nogo k jst jo vedno km zadanm na kolena pa nočm vozt k glupo zgleda. Pa še neki en mi je reku da če zavijaš v levolohk skoz z desno nogo mal zadno bremzo pipaš kao da uravnavaš motor a je to res? :? :?

si mislu mogoce driftanje ?

driftanje je rajsanje z zadnjo gumo PRED ovinkom, v ovinku se pa drift uravnava z gasom, da ga lepo drzi in ne plese

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, treba mal probat na kakem parkingu počasi kolko gre :P

Tvoja zadevca bi mogla it skoraj do okvirja, kar pogumno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
More it do tacke...ce ne gre pa gume menat. :naughty:

Ma do cevlja se gre, je ze cist spajsan, do tacke pa se ni jajc! :whistle: Pa ne uoam z nogo naprej, tko da je bl plasticarki stil, hehe.

Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!