Skoči na vsebino

MC ERE Uzice- DVD besplatno


ere031

Priporočene objave

[attachmentid=88794] Za prijatelje iz Slovenije MC ERE iz Uzica pripremili su besplatan DVD sa moto skupa u Uzicu. Dovoljno je smo da na adresu WWW.DEKISAVA@YAHOO.COM posaljete vasu kucnu adresu ili ako vas je bilo vise iz nekog kluba onda adresu kluba pa cemo vam poslati tamo. Nadamo se da nas niste zaboravili i da ce mo se druziti i iduce godine na istom mestu 30.1.2. jul . Svima u Sloveniji cestitamo bozicne novogodisnje praznike i da vas motori i u sledecoj godini dobro sluze.

post-10833-1167233631_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala prijatelj sto ste se sjetili na nas. Nismo vas zaboravili jer ste nam prpremili extra party i naravno da cemo navratiti i sledecu sezonu.

Pozdravi mi Kiška,Vesnu, Ivana, Stanka i Pera pa naravno i sve ostale

Dobio sam vas CD prije mjesec dana kad smo navratili kod vas. Super ekipa ste pa ostanite i dalje.

Pzdrav iz Ljubljane od Davida i Mateje !!! .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala prijatelj sto ste se sjetili na nas. Nismo vas zaboravili jer ste nam prpremili extra party i naravno da cemo navratiti i sledecu sezonu.

Pozdravi mi Kiška,Vesnu, Ivana, Stanka i Pera pa naravno i sve ostale

Dobio sam vas CD prije mjesec dana kad smo navratili kod vas. Super ekipa ste pa ostanite i dalje.

Pzdrav iz Ljubljane od Davida i Mateje !!! .) :OK:

Pozdravi i o od MUKKI...... za sve iz Užic :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo majstori trube i motora...

Posto je DVD vec u familiji - "David keep it safe" zahvaljujem na ponudi. Pozdrav za ekipu i sve najbolje u novoj godini.

Dane - Khartoum / Sudan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!