Skoči na vsebino

Imot 2007


Jure

Priporočene objave

Lani niste bili zadovoljni z Imotom glede ponudbe opreme, hostes razno raznih popustov in itd.... :BUA:

Vsaj tko ste pisali tisti, ki ste ga obiskali! :?

Opremo (oblačila predvsem) bi šel kupovati, me pa zanima ali naj grem raje v Italy, ker tam še trajajo popusti ali naj se zapeljem v Germany? :?

P.S. Je....a k zamujam z nakupi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj ampak lani je bil prisoten na sejmu samo Louis. Se je pa dalo dobit veliko stvari. Letos grem spet, če ne druzga mal pofirbcat pa na en pir. Tud v trgovine Louis, Polo in Hein gericke bomo zavili po obisku sejma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj ampak lani je bil prisoten na sejmu samo Louis. Se je pa dalo dobit veliko stvari. Letos grem spet, če ne druzga mal pofirbcat pa na en pir. Tud v trgovine Louis, Polo in Hein gericke bomo zavili po obisku sejma.

Lani je bil prisoten tudi Polo in to celo na dveh mestih, Pa še kupončke za 20% popust za njihovo trgovino v centru so talali. Sem nabavil kar precej stvari v Polotu lani na podalgi tega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bobmo pa kr s kombijm šli, maš največ časa.

Nekateri organizatorji grejo z busom že ob 3 popoldne proti domu!!!

Men se zdi to absolutn prehiter, če si že enkrat gor je treba vse videt!!!

Ps: pa še cena je enaka, če ne nižja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa rečmo še kakšno o prihajajočem Imotu. Predvsem me zanima, ali bo mogoče organiziran avtobusni prevoz s strani Motosveta. Lansko leto kot vem ni bilo, je bila pa možnost it z Moto Guzzi klubom, ki je oglaševal na Motosvetu, leto poprej je bil pa prav Motosvetov bus, če se prav spominjam.

Kako bo pa letos s tem? Jaz mislim, da bi bilo super, če bi se motosvetovci skupaj odpravili gor mal pofirbcat :)

LP, DeX

Glede organizacije prevoza na IMOT, ORGANIZIRA klub EX GP iz Celja avtobus. Cena 40€ vključena tudi karta.

Kontakt gsm;031 704 769. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALI VE KDO ZA KAKŠEN KONTAKT ČE BO KDO LETOS OZGANIZIRAL PREVOZ IZ LJ NA IMOT?

In kaj je bolje Padoba ali Imot. V Padovi še nisem bil na Imotu pa kar nekajkrat razen zadnje dve leti

Hvala

l.p

Iz Ljubljane ne vem, iz Celja gre pa avtobus (organizira EX GP). Cena 40€ vključena tudi karta.

Kontakt gsm 031 704 769. ERVIN. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno plačevati na Imot-u tudi s kreditnimi karticami ali je samo dobrodošel keš ???

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če podrobno pogledaš, ima to bolj obliko bolšjaka. Seveda z novo robo in da je v sejemskem prostoru.

Cel cirkus pa pozna le eno govorico, govorico gotovine. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno plačevati na Imot-u tudi s kreditnimi karticami ali je samo dobrodošel keš ???

lp

Nekje se da tud z kartico plačat

Ziher je gotovina

al bankomat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še kdo želi it, naj mi javi na pm. Imam namreč en plačan prevoz z guzzisti odveč.

Aja, pa ti se ne javit gattolina. Tebe res ne bom mogel do muncha prenašat :wacko:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še kdo želi it, naj mi javi na pm. Imam namreč en plačan prevoz z guzzisti odveč.

Aja, pa ti se ne javit gattolina. Tebe res ne bom mogel do muncha prenašat :wacko:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj prostih sedežev na busu za IMOT in ostale nakupe po Munchnu. Vsako leto se za vsakega najde nekaj, če ne drugega bavarsko pivo in klobasa! :yea1:

Rezervacije in prijave na - ne oklevaj predolgo:

MK MOTO GUZZI SLOVENIJA,

Rašiška 18, 1000 Ljubljana

TEL./FAX: 01/ 518-44-44

GSM: 041/ 402-910

E-mail: info@motoguzzi-si.com

Domača stran: www.motoguzzi-si.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če bi pa kdo v nedeljo šel v Munchen, je pa v osebnem avtu tudi še prostor.

Bomo pa bolj turistično šli- na sejem , bolj pogledat, če ne boste vse v petek in soboto pobrali :D

Lahko pa poberem od NM mimo LJ do Jesenic koga, če bo šel. .)

Lp, Franci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Letos se mi je zdel IMOT precej klavrn, ful so šparal na luštnih gospodičnah, Polo, Louis in HG sploh niso prodajali na sejmu - menda zato, ker je veliko več ljudi prišlo v njihove trgovine kot na sejem... tko da je bila sama sreča da sem želel le spet videt in se vsest na svojo bodočo lubico... in da jo zdaj še težje čakam :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se mi je zdel IMOT precej klavrn, ful so šparal na luštnih gospodičnah.

A še bolj kot ponavadi ali kaj? Lani sem na celem Imotu videl samo eno, pa še ta ni bila kaj ekstra. :angry:

Pa drugače, se je dalo videt kaj pametnega? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kupit je letos blo res manj kot prejšnja leta vendar sem iskano v kobinaciji s trgovinami vseen dobil.

In nekatere stvari so ble ZELO poceni.

Hostes je res vsako leto manj zato na sejem grem motorčke gledat. Bejb je itaq doma velik in še lepše so.

Domače & naravno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ni slabše, še vedno se je dalo vse videt in najdet kar je blo novega in aktualnega.

Za kar dejansko sejem naj bi bil

Za kupit je res manj in ni več take razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nekatere stvari so ble ZELO poceni.

Kje si ti najdel kej poceni :? Če je bilo zanič je bilo ostalo sm pa falil!!! :BUA:

Vsako leto je slabše, poleg tega pa tudi cene niso več tako ugodne, se da dosti stvari pri nas dobiti ceneje.

Lp

Italija vabi za nakupe!!! Tam bo kej za kupit!

Drugače je bil izlet fantastičen, Suzuki in Footprint vaju matra "suza" sej jo bosta imela kmal pr bajt! :OK:

Drugo leto pa v Padovo!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!