Skoči na vsebino

Imot 2007


Jure

Priporočene objave

In nekatere stvari so ble ZELO poceni.

To pa tut mene zanima :blink: .

Jz sem kupovala čelado. In sem jo tudi dobila. Tipa sem masirala 2 uri, da mi je spustil ceno na 300€ :BUA: . In ko sem prišla domov, sem ugotovila, da je pri nas ceneje :angry: :angry: . Ne vem..a majo tok nabit marže, ali pa majo že v štartu tako višje cene kot pri nas :?

Slabo je blo :cry: , tam me že ne vidijo več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa tut mene zanima :blink: .

Jz sem kupovala čelado. In sem jo tudi dobila. Tipa sem masirala 2 uri, da mi je spustil ceno na 300€ :BUA: . In ko sem prišla domov, sem ugotovila, da je pri nas ceneje :angry: :angry: . Ne vem..a majo tok nabit marže, ali pa majo že v štartu tako višje cene kot pri nas :?

Slabo je blo :cry: , tam me že ne vidijo več

Že v štartu majo višje cene.

Jst sem zato kupu sam škorne za svojo drago. Za tistih 5x na leto bodo tut probiker zadost dobri :blush:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa tut mene zanima :blink: .

Jz sem kupovala čelado. In sem jo tudi dobila. Tipa sem masirala 2 uri, da mi je spustil ceno na 300€ :BUA: . In ko sem prišla domov, sem ugotovila, da je pri nas ceneje :angry: :angry: . Ne vem..a majo tok nabit marže, ali pa majo že v štartu tako višje cene kot pri nas :?

Slabo je blo :cry: , tam me že ne vidijo več

Enostavno in logiš:

Že v naprej veš kaj je pri nas ceneje

npr. Shubertke dobiš pri nas 100 evrov ceneje

in z mal sreče nabašeš na kakšno znižano stvar

npr. jakna z primerno membrano za 50-60 eur

Sicer pa kot že napisal IMOT je sejem ne nakopuvalni center

Včasih ko se pri nas ni dobilo al so pa cene ble nabite se je nabavljal v Munchnu

zdaj se pa za nekaj kupit ne splača it več tako daleč

če pa se kakšna stvar dobi usput poceni je pa luštn

aneda?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že v štartu majo višje cene.

Jst sem zato kupu sam škorne za svojo drago. Za tistih 5x na leto bodo tut probiker zadost dobri :blush:

Kok pa si dal za škornje?Če ni skrivnost :)

@ volk...recimo, da za nekaj stvari informativno veš cene že v naprej.

Veš kako sem jaz sama sebe nategnila?

Šla sem v vse možne štacune s čeladami in najbolj sta mi sedle na glavo : shark RSR2 in Shoei XR1000. Številka S. In moj namen je bil, da to kupim v Nemčiji.

Ko sem prišla na IMOT,sem gledala samo te čeladi. Shark je odpadla že v štartu,ker jo pri nas dobim ceneje. Potem pa dam na bučo Shoei in glej ga zlomka : kar naekrat mi je čelada prevelika :blink: . Probam še XS in sem mislila da mi bodo počile lobanjske kosti. Nato je odpadla še ta.

Potem pa probam ARAI- vrhunska čelada, kot da bi jo delali za mojo bučko, ampak nisem vedla kakšne so cene pri nas. Kupila sem jo za 300€. Pridem domov, pogledam cene in vidim pri Pintarju za nekih 270€. Skor me je kap.

Ampak, še vedno se tolažim s tem, da sem dobila dobro čelado, ki me nikjer nič ne tišči in predvsem mi veliko pomeni, da je lahka za moj vrat :)

Upam samo, da se bo tako dobro obnesla tudi na motorju :)

Zdej je itak najboljš da neham gledat cene, če ne se mi bo :wacko: .

LP :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr, da se vsake toliko časa kje kaj dogaja, da lahko ljudje malo spljuvajo tisto, kar ni bilo dobro :grim.

:hmm: Pa sej, ko greste v Italijo zapravljat, tud ne kupujete vse povprek, ampak vsaj približno veste, kakšne so cene. In kupite tisto, kar je ceneje kot pri nas in pa tisto, česar se pri nas ne dobi ali pa niste opazili. Se motim? Če je pa težko prej preverit cene, potem pa samo še :headbang: pomaga.

Drugače se strinjam, IMOT je res bolj skromen, kot je bil prejšna leta. Mene je sicer čist zadovoljil, ker sem sedla na tistih deset motorčkov, ki so me zanimali :wub:, če koga ni, si bo pač zadovoljstvo iskal kje drugje.

Recimo naslednje leto januarja v Padovi :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa si dal za škornje?Če ni skrivnost :)

40 evrotov.

Drugač pa itak. Kupu si bom šubertko c2. V Slo jo dobim za 300 evrov. V nemčiji so se cene gibale od 380-500.

Jst grem v Nemčijo oz. Avstrijo po izključno ceneno opremo. Kvalitetna je enako draga ali pa celo dražja kot v Sloveniji.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa težko prej preverit cene, potem pa samo še :headbang: pomaga.

Lahko rečem, da nam je nekaterim težko preverit vse cene vsake motoristične cote, čelade, škornjev,podkape,rokavic,ščitnikov itd...ker nimamo časa 24 ur na dan letat po štacunah, viset na netu in razmišljat samo o tem.

Tako da butanje ob steno z glavo, mi sigurno ne bo pomagalo B) Mogoče je tebi

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko rečem, da nam je nekaterim težko preverit vse cene ....

LP :)

Lej, saj ne gre za to, da preveriš VSE cene. V Sloveniji ni prav veliko trgovin z motoristično opremo, v Ljubljani jih lahko prešteješ na prste ene roke :yes: . Eno popoldne si vzameš, pa že približno veš, kaj se ti bolj splača kupiti pri nas in kaj v tujini.

Ni kakšna huda umetnost, pa tudi časa ti ne vzame na tone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, saj ne gre za to, da preveriš VSE cene. V Sloveniji ni prav veliko trgovin z motoristično opremo, v Ljubljani jih lahko prešteješ na prste ene roke :yes: . Eno popoldne si vzameš, pa že približno veš, kaj se ti bolj splača kupiti pri nas in kaj v tujini.

Ni kakšna huda umetnost, pa tudi časa ti ne vzame na tone.

Preberi prosim še enkrat post o mojem kupovanju čelade :doze: , če pa ti še vedno ne bo jasno kako se je zgodilo, da sem ARAI čelado za malenkost preplačala, mi piši na PS. Brez veze smetiva temo :topic: .

Dejstvo je, da je IMOT letos bil ena velika polomija, kar se tiče popustov na opremo samo. Za novosti glede motorjev (tudi cene) in ostale pizdarije, me niti niso zanimale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S punco nabavla par malenkosti. Nažalost stvari, katere so imeli v akciji ni blo na zalogi ampak sam po naročilu-zgleda nek nov način prodaje kerga lih ne razumem, drugače pa sva si vzela mal cajta in jo popihala iz sejma mal prej špancirat po Munchnu. Drugo leto greva definitivno spet, da si še malo bolje ogledava mesto. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil prvič na moto sejmu tko da dam težko kako oceno o samem sejmu,

malček razočaran ker niso imeli robe taki kot so Polo, Louis ...(sami katalogi :? )

dobil skoraj vse in tudi cene so se mi zdele ugodne , si se pa za ceno moral dilat, kar se mi za nemce zdi malo čudno :? ,

so pa dajali dodatni popust ko si plačeval,recimo pri stadlerju 20% na sejmske cene tko da.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!