Skoči na vsebino

7. Free Riders Winter Party


FreeRiders

Priporočene objave

FreeRiders; nas zanima, če bo kaj preskrbljeno za spanje ?

:blink: a ti boš še spal?? :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: a ti boš še spal?? :lol1: :lol1:

veš da :grim , če bo pa z motorjem :OK: , se morajo zjutraj malo meglice dvignit in glava zbistrit :blink: , predno jo odrine nazaj domow B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš da :grim , če bo pa z motorjem :OK: , se morajo zjutraj malo meglice dvignit in glava zbistrit :blink: , predno jo odrine nazaj domow B)

:eek: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pripeljejo ...

Naju pripeljejo. Tako sva se dogovorila. Si pozabo? Vapoteku pa sva obljubila, da če ga bodo dečki kaj srali, da bova celi El Dorado vun zramala. Ko midva vkup stopiva sva kot Veliki Zagor in Čiko. To se naju bodo bali. Avtoriteta pa taka. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: a ti boš še spal?? :lol1: :lol1:

Lp! No moja navada je taka, da od 4-5 tja do 8 zjutraj mal "oddremuckat", pol pa kak klin z klinom zbit, pol pa počasi okrog 11 proti domu. Tud zato so pa moto zbori fajn-se na tak način izognem večni problematiki: cesta-alkohol-policaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp! No moja navada je taka, da od 4-5 tja do 8 zjutraj mal "oddremuckat", pol pa kak klin z klinom zbit, pol pa počasi okrog 11 proti domu. Tud zato so pa moto zbori fajn-se na tak način izognem večni problematiki: cesta-alkohol-policaji.

no sej jest mam tud podobno navado......sam brez zbijanja klina z klinom :blush: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp! No moja navada je taka, da od 4-5 tja do 8 zjutraj mal "oddremuckat", pol pa kak klin z klinom zbit, pol pa počasi okrog 11 proti domu. Tud zato so pa moto zbori fajn-se na tak način izognem večni problematiki: cesta-alkohol-policaji.

vredu recept, edino na poti domov imaš še vedno najmanj 1 promil.

ne moraliziram, samo povem iz prakse :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vredu recept, edino na poti domov imaš še vedno najmanj 1 promil.

ne moraliziram, samo povem iz prakse :grim

Eden ni nobeden! :OK:

Tudi povem iz prakse :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, še zdaj nevem kaj bo za zajtrk :hmm:

se mi splača it al ne? :kva2: :slap:

Kaj sem že rekel....

...pridem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa Bend bo :? da bomo plesali, pa da vem kake šuhe si naj obujem? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo iz koroske z motorjem ?

kje bi jutri zjutraj(sobota 12.1) lahko kupil preizkusnjo za tri dni ?

Popravljeno . Popravil nec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem radoveden, ce bos res prisel, potem se pa vidimo.

Če bosta ta dva amera zraven... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa Bend bo :? da bomo plesali, pa da vem kake šuhe si naj obujem? :devil:

Če boš z mano plesal, si obuj šuhe brez visoke pete. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po lepem dnevu v Ljubljani, lep zaključek zvečer v Mariboru in še lepša noč v domači postelji. Povsod pa dobra družba. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako je bilo na srečanjo

a je bilo veliko ljudi ? Obstajajo kaksne slikice ? kaj pa motorjev je bilo kaj?

Kakor za koga.

Prisotnih je bilo kar precej motoristov, ki so prispeli iz Hrvaške, Anglije, Belgije, Nemčije, Avstrije in ostalih delov Slovenije. Vsa pohvala muzičarom, ki so dobro nažigali stari rock, oz. rockenrol.

Tudi nekaj motorjev je bilo parkiranih pri vhodu.

Nekaj jeze je bilo pri nakupo bonov za pijačo, saj je bon za pijačo in hrano bil samo v vrednosti 15 ojrov.

Bon bi bil lahko za 5, 10 in 15 ojrov. Potem pa izbereš vrednost, ki ti paše. Na koncu se je dogajalo to, da nekateri bonov niso niti izkoristili. Logično je, da se človek na silo ne more napajati kot žejna kamela, ki je prepešačila Saharo.

Črna striptizeta je pokasirala od enega prisotnih bajkerjev prazen plastični kozarec v glavo.

Najverjetneje zato, ker se je tip navdušil nad zaigranimi komadi AC - DC, pa so muzičari morali prekiniti, da je umetnica opravila svoj program. Najprej ga je malo zlasala za njegovo skodrano dolgo grivo in mu z roko nakazala, da je malo br br. Ni je šmirglal ni 5 %, ne glede na to, da se je nanj skušala naslanjati in kolovratila okoli njega v Adamovem kostimu. Pravi ded, ki se ne pusti zajebavati od neke umetnice z obrito razpočnico.

Za mizo nas je sedelo nekaj članov Motosveta. od ženske ekipe, Alka, Soncy in za kakšno minuto še Terra. "Babnice" so čez kratek čas kliznile od mize. Alka domov, spravit konje pod streho, ostali dve pa med množico prisotnih bajkerjev. Od moške ekipe smo za mizo ostali: Lobo, Star in jaz, otroci socializma.

Vsi kratko pristriženih las, zlikanih srajc in nežnih obraznih potez :D

Okoli nas pa sami silaki, dolgih las, obritih glav, brkati in bradati, grobih in resnih obrazov, oblečeni v usnje, z dodatki nehtov, našitkov, emblemov, majnih verig na katere so pripete velike debele denarnice, katere uporabljajo tudi kamiondžije.

Ko pogledaš te bajkerje, bi človek rekel, da se jih ustraši sam Conan ali Chuk Noris. V resnici pa prijetni in prijazni dečki.

No, da ne pozabim, tudi naš in njihov Vapotek nas je počastil s svojim obiskom. .)

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šokac odlično napisano pohvale iz moje strani :)

se pravi da ste se imeli kar dobro mi je kar malo zal da vas nisem prisel malo pogledat da vidim motosvetovce :)

kaj pa kaksne slikice obstajajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šokac odlično napisano pohvale iz moje strani :)

se pravi da ste se imeli kar dobro mi je kar malo zal da vas nisem prisel malo pogledat da vidim motosvetovce :)

kaj pa kaksne slikice obstajajo?

Je bilo kar precej bliskanja in šklocanja. Vso zadevo so posneli tudi na filmski trak.

Samo bo potrebno počakati, da se glave fotografov in snemalcev zbistrijo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja šokac, lpo si tu opisu... :OK: sj sm te vidla tm za mizo, k sva s soncy pršle tja :grim si spravu kartico? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja šokac, lpo si tu opisu... :OK: sj sm te vidla tm za mizo, k sva s soncy pršle tja :grim si spravu kartico? :lol1:

Hvala.

Vajin obisk pri naši mizi je bil v obliki akcije Blic krig, Nemškega Vermahta.

Niti toliko časa ni bilo, da bi te kdo od tistih, ki te pozna predstavil kdo si.

Vizitko sem videl na mizi, si jo ogledal, kdo jo je pa spravo, pa :nono: ne vem?

Za Stara vem, da je svojo pospravil. Moja je očitno dobila noge. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!