Skoči na vsebino

Skuterske dirke 2007


bOnZy

Priporočene objave

mene pa zanima če ma kdo poslikan ali še rajši vidim posnet moj padec (ki mislim da si za umetnosti in nevarnostni utis zasluži po pričanjih očevidcev in po mojih občutkih oceno 10.0 :rolleyes: ) ... seveda razred Skuter (belo-modri skuter in belo-modri kombinezon - #54) ??? bi lepo prosu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če ma kdo poslikan ali še rajši vidim posnet moj padec (ki mislim da si za umetnosti in nevarnostni utis zasluži po pričanjih očevidcev in po mojih občutkih oceno 10.0 :rolleyes: ) ... seveda razred Skuter (belo-modri skuter in belo-modri kombinezon - #54) ??? bi lepo prosu :)

drgač pa ala ti vera :worship:

MOV07810.MPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa ala ti vera :worship:

:-S no to je že malo boljše sam bi blo še boljše če bi nadaljevov s snemanjem ... ma kdo celoten posnetk ... prooosiiiiiim ... ta je za v arhiv :-S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Boris drugo leto on board cam+woki toki,da napoves trenutek :naughty: :krneki:

isto se mi je zgodilo pr 2.dirki open...ko je padu uni ke prot nam u gume sm 3 sekunde prej nehau snemat :headbang: ..sj izbolšavam čut za padce :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje pozdrav!

naj mi en pove koliko je dolga ravnina na progi v Poreču, vi ki ste že dol vozili 100% veste, približno v metrih!!

hvala 3x!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
sam tale posnetek pa tvoj padec pa je....jao,hehe... No važn da si ceu .) (sam za kondicijo pa švoh skrbiš...švz pa to :lol: hec) :D

a šele zej si vidla posnetk? :ninja:

hehe, a jest že kdaj nism biu ceu po padcu? :blush: (hitr na les 3x trkam!! )

kr se tiče kondicije :blush: , pač nemaram športne vzgoje v šoli in se mi zdi bedast, rajš zdim kt pa igram fuzbal :) sej so še druge stvari pri katerih dobiš kondicijo, hkrati pa še uživaš v tem, to bi pa tut sama mogla vedt :P :P

tamaučk, vidm da maš zelo velik ogled profila tko da merki se tle na forumu :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a šele zej si vidla posnetk? :ninja:

hehe, a jest že kdaj nism biu ceu po padcu? :blush: (hitr na les 3x trkam!! )

kr se tiče kondicije :blush: , pač nemaram športne vzgoje v šoli in se mi zdi bedast, rajš zdim kt pa igram fuzbal :) sej so še druge stvari pri katerih dobiš kondicijo, hkrati pa še uživaš v tem, to bi pa tut sama mogla vedt :P :P

tamaučk, vidm da maš zelo velik ogled profila tko da merki se tle na forumu :P

Lp

hehe,ja sj sploh ne smeš padt,toj to :P Khm...sej ane zj pa kr mene neki notr mažeš u tole švz,pa kondicijo ko se jo da nabirat :P (no ja sj maš prou)...hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej se trudm, pa mi je 3 vikende zapovrstjo uspel, četrga pa ne :)

ejooo ... dej ti predelamo pežojčka, pa pridš dirkat znami, k vidm da dost obvladaš sceno po zadnmum pa sprednmum kolesu, sploh pa za žensko, dvomm da jih velik zna tko kt ti :P :P :P tko da po vsem tem mislm da ti po kolenu vrjetno ne bo velik problem :P

ja za švz ti pa morm mal pamet solit, ker ti tut skor nikol ne telovadš, kao bronhitis, pol te pa v trohi vidm, najbl glasna pa nwem kwa vse :P (lol...bohvet kwa si zej folk misl na tem forumu - drug druzga tunkava :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!