Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

IZ MARIBORA SE SPLAČA IT NA ORMOŽ ČEZ! NOBENIH TEŽAV! ZADNJIČ JE BIL CARINIK ŠE V CIVILKI. :D

Šli zadnjič po problemih na Zavrču nazaj čez Ormož.

Na CRO strani samo zamah.

Ampak na naši strani pa že bolj zakomplicirano.

Sicer skrajno korektno in brez kakih fint, je naš carinik pobral papirje in je morel it v pisarno vpisat prehod vozila s tovorom.

Tako da očitno je pri prevozu s kobijem neka finta, ker pri prevozu s prikolico tega ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam A in H sta v eu, in če maš na prikolici moped jih spol nič ne zanima registracija,gume ...... :worship:

zato CRO čImprej poslat V EU :evilgrin:

LP B

No na meji med z A in H te ima policaj tudi pravico povprašati po dokumentih vozil, ki jih prevažaš.

Sicer je bilo do sedaj to bolj iz radovednosti kam gremo pa kaki mopedi so, ampak pravico imajo, kot vsak policaj, ki te vmes vstavi in preverja dokumente (no saj to hocemo ne, da se kaksnega vkradenega kdaj najdejo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Alo, bomo v ponedeljek naredli še en slovenski dan na Marofu?? :naughty:

Večina iz MB konca bo na Grobniku v pondeljek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina iz MB konca bo na Grobniku v pondeljek!

In tut bili smo in ŠE BOMO ŠLI :evilgrin:

Ajmo..zaj pa malo trenirat na Marof ... enkrat bi se lahko spet zmenli pa gremo malo grmet. Slovenski dan na Marofu :naughty: dobra ideja ... Le kdo bo organiziral :whistle: ... jaz pridem vozit ... komot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vprašal že v temi Grobnik. Skratka radi bi malo probal pisto. V temi grobni smo mi dejali, da je marof za prvič boljša izbira. Zato me zanima kakšna so pravila na marofu. Kdaj se lahko vozi ? A je treba rezervirat ? A se da tudi čez eden ? Na koga se obrnem za morebitno rezervacijo.

PS Če gre kdo v kratkem na Marof in so mu zadeve poznane, dobi za pir, če me vzame s seboj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vprašal že v temi Grobnik. Skratka radi bi malo probal pisto. V temi grobni smo mi dejali, da je marof za prvič boljša izbira. Zato me zanima kakšna so pravila na marofu. Kdaj se lahko vozi ? A je treba rezervirat ? A se da tudi čez eden ? Na koga se obrnem za morebitno rezervacijo.

PS Če gre kdo v kratkem na Marof in so mu zadeve poznane, dobi za pir, če me vzame s seboj :)

Poglej prvo objavo te teme - tam so objavljene tel. številke. Načeloma se da vozit tudi čez teden od 10h-17h, je pa verjetno pametno prej poklicat in se dogovorit. Čez teden je možen tudi 'ekskluziven' zakup steze (s ceno žal nisem na tekočem).

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej prvo objavo te teme - tam so objavljene tel. številke. Načeloma se da vozit tudi čez teden od 10h-17h, je pa verjetno pametno prej poklicat in se dogovorit. Čez teden je možen tudi 'ekskluziven' zakup steze (s ceno žal nisem na tekočem).

lp, D.

ko sem se jaz nazadnje menil z tistim ko ma preko marof....oz ko je na marofu vedno, mi je rekel da je od 11 do 19....menil sem se pa osebno z njim na marofu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, super. predpostavljam torej, da ni neke hude gužve, tako kot na grobniku, ki je za letos praktično poln (glede na koledar)...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, super. predpostavljam torej, da ni neke hude gužve, tako kot na grobniku, ki je za letos praktično poln (glede na koledar)...

lp

ja jaz upam, da bi v kratkem organizirano zakupli Marof za kak dan in da se pošteno navozimo spet. Če na blef dol vletiš, je možno da je proga zakupljena ali pa okoliški Rosiji vganjajo bledastoče gor...

Najbolše bi bilo da bi poznavalec in legenda Marofa VUK76 poklical dol, pa se zmeno za en termin, ga tu gor napisal kdaj in kolko mormo plačat...pa se nas zbere 20 in GASAAAAA .... VUK...kaj praviš? ... 1x med tednom, bi lahko se nesli dol...pa da malo poženemo :naughty: ..Itaq vem da te vleče :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz upam, da bi v kratkem organizirano zakupli Marof za kak dan in da se pošteno navozimo spet. Če na blef dol vletiš, je možno da je proga zakupljena ali pa okoliški Rosiji vganjajo bledastoče gor...

Najbolše bi bilo da bi poznavalec in legenda Marofa VUK76 poklical dol, pa se zmeno za en termin, ga tu gor napisal kdaj in kolko mormo plačat...pa se nas zbere 20 in GASAAAAA .... VUK...kaj praviš? ... 1x med tednom, bi lahko se nesli dol...pa da malo poženemo :naughty: ..Itaq vem da te vleče :rolleyes:

MIslim,da bi blo težko dobit skupaj tolko ljudi med tednom ,da bi se pokril zakup proge. Sicer jaz lahko komot pokličem in povprašam zadevo. Sam pa verjetno ne bom vozil oz. ziher ne bom vozil z svojim motorjem, glede na to da ga mislim v roku enga meseca prodat in da imam zelo resnega interesenta, ki bi najraje že mel moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIslim,da bi blo težko dobit skupaj tolko ljudi med tednom ,da bi se pokril zakup proge. Sicer jaz lahko komot pokličem in povprašam zadevo. Sam pa verjetno ne bom vozil oz. ziher ne bom vozil z svojim motorjem, glede na to da ga mislim v roku enga meseca prodat in da imam zelo resnega interesenta, ki bi najraje že mel moped.

OK...mislim da imaš več kot razumljiv argument zakaj ne vozit svojega Zja na Marof. Kar se tiče organizacije same, ti grem komot v pomoč...pa mislim, da če se pozanimaš kdaj načeloma bi šlo in napišemo nekaj terminov tu, da se zglasuje najbolj ustrezen, da bi se dalo naredit kaj primernega.

Še bolje bi bilo, če bi se npr. še kdo javil od tu navzočih, da bi pomagal, da nas bo res dovol ( nazadnje ko smo šli nas je blo komot več kot nas je blo treba :rolleyes: ) in mislim, da nebo frke ... Marof je priljubljena destinacija za treniranje ovinkov :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz sem prvi kandidat za dol. V bistvu mi je vseeno kdaj, kadarkoli ali med vikendom ali med tednom. Zaseden sem samo med 7.7. in 9.7.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9.7 je ponedeljek, idealen dan bi bil ;)

(ker sem že na hrvaškem s karnetom čez vikend)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bil danes doli in sem za 100 kun "zakupil" progo, saj dopoldan ni blo nikogar na progi, kasneje ko sem že šel pa sta prišla še dva Rušanarja z supermoti.

Proga je bla spucana v nulo, nič praha in svinjarije, lepo se je dalo peljat ampak vročeeeeeee :eek: :bounce: , na celem Marofu niti ene same sence, tako da sem se hodil na WC polivat z vodo!!!!

Drugače pa Marof dela non-stop, tudi med tednom in verjetno bom naslednji vikend spet doli(tokrat z hladilno torbo).

Lp Bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje včeraj sem bil v novem marofu in je bilo super :OK: vozil sem se pa čisto sam po pisti :D mogoče sem bil sam tam tudi zato ker je bilo okroglih 40 stopinj in sem se vsakih par krogov hodil polivat z vodo ker nisem zdržal vročine v kombinezonu .) no še par fotk...

post-10915-1185006715_thumb.jpg

post-10915-1185006726_thumb.jpg

post-10915-1185006740_thumb.jpg

post-10915-1185006753_thumb.jpg

post-10915-1185006768_thumb.jpg

post-10915-1185006794_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HELP!!!!

jutri in pojutrišnjem, torej v petek in soboto (27. in 28.7.), sva s SharpNinjo planirala dvodnevno zabavanje na Marofu, a sem pravkar izvedel, da je naš kombi glih ta vikend zaseden :headbang: dopust je pa škoda stran vržt, pa še tko lušštno je na Marofu... :blush:

in ker vas je tle kr nekaj, ki se hvalite kako bi šli, pa ni prilike - evo vam prilika: kdo bi šel, pa ima prostor v kombiju ali na prikolici vsaj za en motor?? hmmm... kukrkol računam, zgleda rabim 2 taka... :blush: dobrim dušam zahvala vnaprej (zaenkrat samo črkice na zaslonu, na licu mesta pa tud tekoča :beer2: = prinesem material za piknik :naughty: )

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ne, ne bom nč švercal... zgleda tud da sploh ne bom šel na Marof ampak v Dolomite, k tle ni prav nobenega zanimanja... ehhhh... :(

edina sreča da bo v torek Panonija :010

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ne, ne bom nč švercal... zgleda tud da sploh ne bom šel na Marof ampak v Dolomite, k tle ni prav nobenega zanimanja... ehhhh... :(

edina sreča da bo v torek Panonija :010

Panonija?

Imaš kaj več informacij?

Ta vikend je pa Mobikrog. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bi se naj splačalo it na Marof, nič uradnega na sporedu, gužve ne bo, prišlo bi pa naj nekaj motoristov, tako da pot pod "noge" pa kanister vode s sabo in se vidimo dopoldan :whistle:

Lp Bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!