Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Lepe slike :worship:

Kako je pa med tednom :? Ali samo wikendi pridejo v poštev ?

lp

Nofrus

Steza je odprta tudi med tednom, tako da lahko greš tja praktično kadarkoli. Pa še manj domorodskih kamikaz je med tednom.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Steza je odprta tudi med tednom, tako da lahko greš tja praktično kadarkoli. Pa še manj domorodskih kamikaz je med tednom.

D.

Zuper :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Steza je odprta tudi med tednom, tako da lahko greš tja praktično kadarkoli. Pa še manj domorodskih kamikaz je med tednom.

D.

odlično..pol pa mogoče raje med tednom skočim dol..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno ti to? :kva2: :kva2: Kdaj planiras it, z veseljem se pridruzim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno ti to? :kva2: :kva2: Kdaj planiras it, z veseljem se pridruzim :D

po dogovoru...v nedeljo mogoče???

k bo lih nekaj naših starih mačkov dol da nama pokažejo in povejo kako in kaj da ne bova bedarij počela..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 19.8. bom šel tudi jaz med tednom na Marof. Tako da če bo kakšen interesent, bo na prikolici še prostor. Za 3 motorje... Do takrat se bom pa namakal v morju... in kuhal na delavnici v nedeljo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 19.8. bom šel tudi jaz med tednom na Marof. Tako da če bo kakšen interesent, bo na prikolici še prostor. Za 3 motorje... Do takrat se bom pa namakal v morju... in kuhal na delavnici v nedeljo... :D

takrat bi se znalo zgodit da pridema se 2....pa da ce bi bil ti takrat dol bi blo super za kaksen nasvet za bolse case na marofu,ker ga ze kr fajn poznas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 19.8. bom šel tudi jaz med tednom na Marof. Tako da če bo kakšen interesent, bo na prikolici še prostor. Za 3 motorje... Do takrat se bom pa namakal v morju... in kuhal na delavnici v nedeljo... :D

Ce lahko I AM IN:) To za en dan al za vec?

Pa ce bo kdo prej hodu pa ma kj viska placa ... se priporocam :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marofoljubci!

...

Zdaj grem pa spat... :zzz:

Cestitam,

Bi vam bil skoraj faus, pa so me lepi Svicarski in Francoski hribi malo potolazili.

Lepo, da se udelezba siri, upam, da bodo track-dnevi postali se bolj pogosti in obicajni za cimvec voznikov motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce lahko I AM IN:) To za en dan al za vec?

Pa ce bo kdo prej hodu pa ma kj viska placa ... se priporocam :)

Stvar dogovora... se tipkamo takrat... :grim

Bi vam bil skoraj faus, pa so me lepi Svicarski in Francoski hribi malo potolazili.

Lepo, da se udelezba siri, upam, da bodo track-dnevi postali se bolj pogosti in obicajni za cimvec voznikov motorjev.

Smo slišali, da pecaš francozinje in švicarke.... :naughty:

Glavno, da si se imel fino... :grim Se vidimo na Marofu... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar dogovora... se tipkamo takrat... :grim

Smo slišali, da pecaš francozinje in švicarke.... :naughty:

Glavno, da si se imel fino... :grim Se vidimo na Marofu... ;)

Ah, kaj pa Italjanke in Avstrijske Hajdike si pa kar pozabil :)

Ma saj so potovanja odlicna, ampak pista je pa le pista.

Kar se tice samega motoriranja ga ni cez tako kontrolirano okolje.

Na cestah je vedno nekih 1000 dodatnih faktorjev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tudi prišel samo ne vem če grem lahko čez mejo, ker je motor še vedno pisan na prejšnjega lastnika

gre se pa zaradi zavarovanja, ker je škoda vreči stran skoraj celo leto zavarovalnine......prejšnji lastnik je namreč šel po sistemu 50%+50% in podpisal pogodbo da bo imel registrirano celo leto, registracija pa poteče enkrat maja

ali se da mogoče vseeno normalno narediti prepis, čeprav jaz nimam nase pisanega avta :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tudi prišel samo ne vem če grem lahko čez mejo, ker je motor še vedno pisan na prejšnjega lastnika

gre se pa zaradi zavarovanja, ker je škoda vreči stran skoraj celo leto zavarovalnine......prejšnji lastnik je namreč šel po sistemu 50%+50% in podpisal pogodbo da bo imel registrirano celo leto, registracija pa poteče enkrat maja

ali se da mogoče vseeno normalno narediti prepis, čeprav jaz nimam nase pisanega avta :?

Pa naj ti prejšnji lastnik da še pooblastilo za vožnjo njegovega vozila v tujini - to lahko uredita na AMZS.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha hvala :worship:

saj se itak ne bi vozil ker nimam izpita, pač naložim na prikolico pa odpeljem motor do piste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da se ful po marofu "sankate"... :-) Nice photos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestitam,

Bi vam bil skoraj faus, pa so me lepi Svicarski in Francoski hribi malo potolazili.

...

a ti misliš to une luškane hribčke, k prideta zmeri po dva skupaj?? :naughty: hehehe, dobro tolažbo si poiskal, ni kej :yes:

sicer pa bolj slabo kaže za obisk Marofa tale vikend, zaenkrat vremenska napoved ni preveč spodbudna... upam da se bo do jutri vreme izboljšalo!

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri in čez vikend boste imeli bolj tako tako...

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Marofoljupci!

alea iacta est - s SharpNinjo greva jutri na Marof! poklical sem kaj dogaja - pista je jutri rezervirana za avte (cel dan), zato greva šele popoldne, da na meji v miru opraviva tisto obvezno učno uro iz ATA karnetov za naše in njihove carinike, prespiva pri Joškotu, v nedeljo pa se akcija začne ob 9:00!!

vremenska napoved res ni najboljša, ampak teli naši vremenarji itaq nimajo pojma - vsak dan napovedujejo kako bo cel dan dež, pade pa par kapelj... in za nedeljo je za povrh še precej boljša napoved kot za soboto :yea1:

gre še kdo?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

u, to je pa čist lahko vprašanje :)

torej: 2 osebi, 2 motorja, 1 registriran... ergo -> 1 ATA karnet :-)

maš kakšnega težjega? :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!