Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Hola Jure,

tud to je čist lahko vprašanje: pri karnetih je šef ATA in ne MAMA, glih nasprotno kot v RL :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki še tri ful lahka: kje ga nočujete ? Pa koliko je kaj cena? Priporočaš kaj?

lp

nofrus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hehe, vedno lažja vprašanja; na eno sem odgovoril celo še preden si me vprašal :)

kot sem že povedal, midva bova spala pr Joškotu (Penzion Pr Joškotu), cena je 110 živali/grlo/noč (15 EUR) v dvoposteljni sobi, je čist kul, nč posebnega... druga možnost je La Gus, ki je mal bolj fancy, pa malo dražji (ne vem točno kolk)... La Gus je ob cesti Varaždin-Novi Marof, za Joškota je pa na vrhu klanca takoj ko prideš v Marof tabla kje je treba zavit, potem pa še 2 km...

a prideš?

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a prideš?

:topic:

Med wikendi je zame malo težka :headbang: (je treba delat), namen pa imam iti (med tednom), samo čakam na dopustne

dneve, tebi teh ne primankuje :worship: , če drugi ne moremo, pa si ti daj duška :worship: !!! Hvala na odgovorih, dolgujem ti :beer1:

( :evilgrin: s paradižnikom :evilgrin: JOKE)!!!

LP

Nofrus

P.S. se je treba dobit na enem :beer2: pa s "Fprintom" tudi ! :topic:

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ nofrus: ja res se moramo dobit, velja :) kr poklič kdaj maš čas, pa gremo na furco

in da ne bom čist off-topic: kje ste zdej, kolenskodrsalnijunaki, kdo pride jutr na Marof? midva s SharpNinjo startava čez 2 ure...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naju z bikerjem77 je preplasil dez :) Verjetno med tednom :)

jest nism nč preplašen :whistle: sm tu mobikrog že po mokrem drsal..

sam 400 km se vozit za to da ne veš a bo al ne se mi pa ne da..

počakam kak dan še pa grem na zihr suho pisto..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest nism nč preplašen :whistle: sm tu mobikrog že po mokrem drsal..

sam 400 km se vozit za to da ne veš a bo al ne se mi pa ne da..

počakam kak dan še pa grem na zihr suho pisto..

Se strinjam, tudi jaz bi rad imel suho pisto..

Sicer bi bila tudi voznja po mokri dober trening in izkusnja, ampak se mi kar zdi da bi sesul motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se najde kak pacient za četrtek ali petek ??

Samemu se mi nekako ne da doli bit. :unsure:

Morem pa malo ptička na sprehod peljat, je namreč užaljen ker je Grobnik v vodo padel :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel malce dol pogledat in začuda, sploh ni blo gužve. Ene 5 motorjev (motosvetovci so prevladovali) :) se je preganjalo in par kartov, ki so se na runde menjavali na pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se najde kak pacient za četrtek ali petek ??

Samemu se mi nekako ne da doli bit. :unsure:

Morem pa malo ptička na sprehod peljat, je namreč užaljen ker je Grobnik v vodo padel :(

jaz pa kolega....ta petek al pa mogoce nasledni ponedeljek...samo po vsej verjetnosti petek...

je kaka moznost pelat neregistriran motor prek?mam italjanske papirje da sem kupo pa slovensko homologacijo....pise kje kaj za neregistriran motor prek pelat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa kolega....ta petek al pa mogoce nasledni ponedeljek...samo po vsej verjetnosti petek...

je kaka moznost pelat neregistriran motor prek?mam italjanske papirje da sem kupo pa slovensko homologacijo....pise kje kaj za neregistriran motor prek pelat?

:yes: Je problem, ja. Neregistriran motor moraš začasno izvozit in nato nazaj uvozit - za to potrebuješ t.i. ATA-CARNET. Kaj več o tem ti lahko pove Suzuki. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo, doma... sam na hitro: jutranja megla in oblaki so kmalu po deseti uri zbežali pred prijaznim, toplim sončkom... dan je bil čudovit, ne prevroč, pista skoraj prazna do 14 ure, potem je prišlo nekaj domorodcev, vmes uleteli tudi trije MSjevci, prvo uro pa sva imela s SharpNinjo pisto čist sama zase :) skratka, NORO, NORO LEPO!!! se je splačalo mičkenmal tvegat z vremensko :) ko se naspim pa kaj več, morda celo kaka slikca :naughty:

vidim da je bil dol tudi PRObike Bojan, pismo kako sem te lahko zgrešil??? sorry... jutri dobiš PM, zdele grem v Mižale...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo, doma... sam na hitro: jutranja megla in oblaki so kmalu po deseti uri zbežali pred prijaznim, toplim sončkom... dan je bil čudovit, ne prevroč, pista skoraj prazna do 14 ure, potem je prišlo nekaj domorodcev, vmes uleteli tudi trije MSjevci, prvo uro pa sva imela s SharpNinjo pisto čist sama zase :) skratka, NORO, NORO LEPO!!! se je splačalo mičkenmal tvegat z vremensko :) ko se naspim pa kaj več, morda celo kaka slikca :naughty:

vidim da je bil dol tudi PRObike Bojan, pismo kako sem te lahko zgrešil??? sorry... jutri dobiš PM, zdele grem v Mižale...

jaz bi pa mel eno prosnjo za tebe :D ce bi mi lahko malo razlozo glede neregistriranega motorja,kako prek spravit?

drugac pa grema s kolegom 90% da v petek dol,se kdo pridruzi iz stajerske smeri(KK)? pa kdaj se zacne ob 9 al 11?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi pa mel eno prosnjo za tebe :D ce bi mi lahko malo razlozo glede neregistriranega motorja,kako prek spravit?

drugac pa grema s kolegom 90% da v petek dol,se kdo pridruzi iz stajerske smeri(KK)? pa kdaj se zacne ob 9 al 11?

klikni me

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi pa mel eno prosnjo za tebe :D ce bi mi lahko malo razlozo glede neregistriranega motorja,kako prek spravit?

drugac pa grema s kolegom 90% da v petek dol

Ti si pa zmer tam nekje na 90%-ih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa zmer tam nekje na 90%-ih ;)

ce pa nikol ne znese,...takrat ko sem se odpravo dol in tudi prispel sem bil na koncu prepozn :headbang: ....zdaj pa nisem bil se cist ziher ker nisem vedo ce bo aprilia fertik,dobim jo v cetrtek tak da pridem,....vsaj upam no....ker bi res rad enkrat sprobo se marof :D

hvala

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se odpravljam na marof ta petek. Bilo bi zaželjeno, či bi sel kdo iz LJ in ima na voljo prikolico (ali pa vsaj avto z kljuko in prikolico najamemo). Jaz zrihtam tendo (za senco) in mizo ter stole. Če je kdo za akcijo PM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel malce dol pogledat in začuda, sploh ni blo gužve. Ene 5 motorjev (motosvetovci so prevladovali) :) se je preganjalo in par kartov, ki so se na runde menjavali na pisti.

Hmmm... kdaj si te bil doli? Te ni bilo za videt! Vozil pa nisi?

Hojla drustvo! Evo par slikic od danas by. DEMO_7 :worship: Pozdrav :yea1:

Kot kaže me je tudi fotograf zgresil :( .... no mogoče pa sem bil prehiter :whistle:

Jaz sem bil popoldan in je bilo super. Temperature prave, proga se je do popoldneva tudi ocistila zahvaljujoč go-cartom. Smo se pa malce pogovarjali tudi s šefom proge kaki so načrti ipd. Zaenkrat se ni € za razsiritev, ker so investirali v "šoder" jamo, kar mu je tudi primarni posel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... kdaj si te bil doli? Te ni bilo za videt! Vozil pa nisi?

Kot kaže me je tudi fotograf zgresil :( .... no mogoče pa sem bil prehiter :whistle:

Ni te fotograf zgresil...evo par slikic... :rolleyes:

post-9094-1187021357_thumb.jpg

post-9094-1187021375_thumb.jpg

post-9094-1187021392_thumb.jpg

post-9094-1187021411_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se odpravljam na marof ta petek. Bilo bi zaželjeno, či bi sel kdo iz LJ in ima na voljo prikolico (ali pa vsaj avto z kljuko in prikolico najamemo). Jaz zrihtam tendo (za senco) in mizo ter stole. Če je kdo za akcijo PM...

kdaj bos pa sel dol?pa po keri poti?s kolegom se boma odpravla okol pol 9 ure zjutraj.....samo z motorji,....ni se izpita za avto :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo, zbujen... najprej

@ justaboy: direkten link na ATA karnet

pa še par slikc od včeraj... moje so, enako kot prejšnji teden, samo iz "boksov", ampak hvalabogu mamo PRObike Bojana za akcijske :)

post-163-1187021826_thumb.jpg

vse se je začelo takole neugledno, v oblačnem jutru... prazna, suha pista, samo za naju... še med oblačenjem je že posijal sonček :)

post-163-1187022605_thumb.jpg

med karting-pavzami se je bilo treba malo podprt - prazen žakelj ne more dajat gasa :)

post-163-1187021911_thumb.jpg

ko sem napisal da vam bo žal ker niste prišli, sem imel v mislih tole... vsak od njih je pomenil 1s boljši čas :)

post-163-1187022163_thumb.jpg

Pingvini seveda po 3s

post-163-1187022807_thumb.jpg

prijetno utrujeno zadovoljstvo na koncu dneva, z novim osebnim rekordom Marofa v žepu :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!