Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Hola!

@ Dani: tudi midva s SharpNinjo bi mela CD/DVD s filmčki, prosim lepo :blush:

CD vaju že čaka, le še za prevzem me kontaktiraj. :yes:

Hola Dani,

ti si car, hvala :worship: dobiš PM, da ne smetim tule

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo vsi!

Jebemo, zrajcali ste me z veseljem, ki ste ga imeli na Marofu... :grim Priznam pa, da mi ni nič žal, ker sem se imel felenomenalno na Osorju z možgani na off in deklino na straži... :P Ampak sedaj pa že planiram 2 dnevni izlet na Marof... Edino vreme ga nekaj sračka za drugi teden od torka dalje... :hmm: No, bomo videli, ali se bo kaj boljšega izcimilo iz tega ali ne.

Drugače pa takole, nekaj mojih komentarjev:

1. a se bo kakšen pussy ojunačil in napisal, kakšne čase je dosegel ali boste samo nekaj kvačkali in se sprenevedali? :rolleyes: Pa da ne boste rekli, da sam ne napišem... evo, tu je letošnji trenutni rezultat: 1:18,99 (natančno na laptimer) <še iščem 1,5 s... če jo kdo najde, naj jo obdrži> :P

2. Suzuki: "tanker" se itak boljše vozi kot "ličinka", tako da nicht komentieren in napačne vere učit druge... :P :P :P

3. Sharpici: čestitke za nov motor... pametno, da ni Suzuki (da malo dregnem v osje gnezdo Suzuki klana) :naughty:

4. Terminator: kam si se pa ti izgubil?! :hmm:

In to bo zaenkrat vse... pridem malo provocirat še kaj kasneje... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. Sharpici: čestitke za nov motor... pametno, da ni Suzuki (da malo dregnem v osje gnezdo Suzuki klana) :naughty:

hmm.... mislim da se je vseeno odlocila za Suzukija, ker tale tanker je bil samo rentan ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj iz lani šteje?

1:14:00 je pokazal lap timer (nekje v tej temi so slike)

kolikor mi je znano ga ni še noben iz SLO s cestakom izboljšal. Rekord s cestakom na 12.95 je popravil Saša iz MK Motori (HR) en teden za mojim.

Tko da biker77, go for it :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm.... mislim da se je vseeno odlocila za Suzukija, ker tale tanker je bil samo rentan ....

Psssst.... vem, vem.... ;)...samo malo provociram... :whistle: ...med prijatelji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj iz lani šteje?

1:14:00 je pokazal lap timer (nekje v tej temi so slike)

kolikor mi je znano ga ni še noben iz SLO s cestakom izboljšal. Rekord s cestakom na 12.95 je popravil Saša iz MK Motori (HR) en teden za mojim.

Tko da biker77, go for it :D

no pol so 15, 16 cajti že čist okej..tok da vem prbližn..hvala :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj iz lani šteje?

1:14:00 je pokazal lap timer (nekje v tej temi so slike)

kolikor mi je znano ga ni še noben iz SLO s cestakom izboljšal. Rekord s cestakom na 12.95 je popravil Saša iz MK Motori (HR) en teden za mojim.

Misty, lani ne velja več... ;) No, čas ostane, ampak letos se ljudje razvijajo in izboljšujejo... :D

Se pa vidi, da si nekam pobegnil in ne spremljaš dogajanj, ker čas s cestakom je padel pod 1:12.... ;) Seveda se tega z navadnim, za na cesto postavljenim motorjem, niti v sanjah ne more doseči... čas pod 1:12 je bil postavljen s Suzukijem (nevemkerim), voznik Suzuki Racing Team, ime meni neznano.

no pol so 15, 16 cajti že čist okej..tok da vem prbližn..hvala

Čas 15, 16 ni samo OK, ti časi so zelo dobri. Vse, kar je pod 1:20, je dobro in moraš že delati... ;) Čas pod 1:14 pa je z "navadnim" cestnim motorjem, znanstvena fantastika ali pa fenomem med vozniki. Ali pa se motim in me bo kdo popravil... vendar po treh letih, kar se vozim tam, še nisem videl časa pod 1:15 z nepredelanim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mam predelanga..karbona mal gor :lol1: :lol1:

hec..a je pod 1.20 tko dobr čas kot mobikrog pod 1.10? kdo ve? mal sprašujem k še nism bil pa se opravičujem za teženje..

se bom pa v začetku septembra odpravil tja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty, lani ne velja več... ;) No, čas ostane, ampak letos se ljudje razvijajo in izboljšujejo... :D

Se pa vidi, da si nekam pobegnil in ne spremljaš dogajanj, ker čas s cestakom je padel pod 1:12.... ;) Seveda se tega z navadnim, za na cesto postavljenim motorjem, niti v sanjah ne more doseči... čas pod 1:12 je bil postavljen s Suzukijem (nevemkerim), voznik Suzuki Racing Team, ime meni neznano.

Čas 15, 16 ni samo OK, ti časi so zelo dobri. Vse, kar je pod 1:20, je dobro in moraš že delati... ;) Čas pod 1:14 pa je z "navadnim" cestnim motorjem, znanstvena fantastika ali pa fenomem med vozniki. Ali pa se motim in me bo kdo popravil... vendar po treh letih, kar se vozim tam, še nisem videl časa pod 1:15 z nepredelanim motorjem.

Tistim ki dost vozijo se časi izboljšujejo, meni ne več :D premaltreningapress

tnx za info, zato pa sem povedal bolj z rezervo in upal da me ne bo noben popravil, hehe. A je bil voznik suzukija slovenec ali ne? Moj ego to zanima :D

sej mam predelanga..karbona mal gor :lol1: :lol1:

hec..a je pod 1.20 tko dobr čas kot mobikrog pod 1.10? kdo ve? mal sprašujem k še nism bil pa se opravičujem za teženje..

se bom pa v začetku septembra odpravil tja..

vidim da bi rad vedel svoj ciljni čas :D Odvisno koliko se boš ujel s pisto, ker si že bil na racelandu in si najbrž vajen "delat" na motorju ... pa ker sem vozil na mobikrogu skupaj s tabo ... cca 1:18? Za prvič :D

Ne jemat to za sveto, odvisno je od večih faktorjev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol je men za prvič kar dobr ratal 1:22.

jaz sem z crf 450 peljal 1:25:42 z laptimerjem merjeno

Vsak čas je dober, če je človek zadovoljen sam s sabo. Eni so z 1:35 veseli in zadovoljni, drugi so z 1:30 razočarani, eni bi si pa z 1:15 žile rezali... :lol1:

Jaz sem malo spodbudil in sprovociral časovni element Marofa zato, ker je bila leta 2005 taka bila večkrat doli, da smo se vedno med samo malo bockali in poskušali čase izboljševati in bili veseli, ko je vsak posameznik izboljševal svoj čas... in to je namen tega pisanja tudi tokrat... malo heca, zdrave tekmovalnosti in veselja ob boljših časih... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx za info, zato pa sem povedal bolj z rezervo in upal da me ne bo noben popravil, hehe. A je bil voznik suzukija slovenec ali ne? Moj ego to zanima

Misty, ne skrbi, še vedno držiš slovenski rekord... ;) ...splošnega pa pač ne... kar ga pa tako ali tako nisi že prej... :P ;)

<hrvatrekordpress>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misty, ne skrbi, še vedno držiš slovenski rekord... ;) ...splošnega pa pač ne... kar ga pa tako ali tako nisi že prej... :P ;)

<hrvatrekordpress>

treba mal napast ta slovenski rekord :kva2: :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še poročilo od petka... Na stezi sem bil praktično sam. Izmenjaval sem se z enim gokardom, vmes je priletel še en iz Ormoža z R6. Malce je pihljalo v senčki tako da ni bilo prevroče. Skratka idealno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce je pihljalo v senčki tako da ni bilo prevroče

kje pa si našel senco? razen ob zidu tiste hišice z gokardi še kje drugje?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa si našel senco? razen ob zidu tiste hišice z gokardi še kje drugje?

Šefica je dala ven eno veliko kvadratno marelo PAN. Na slikah od suzukija od srede se vidi mislim da dve taki mareli. Pa ena miza in dve klopi je popolnoma zadostovalo za vse nas. :naughty:

Drugače pa je nekaj senčke popoldne tudi ob hišici na strani piste. Je dala šefica tja dva stola in je bil lep razgled na 7 letnega mulca z gokadom ki je prav divjal po pisti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.15.7 pred tremi dnevi merjeno na roke

Dani, na tole pa lahko odgovorim samo takole: :worship: :worship: :worship:

Čestitke! Lepo si napredoval... :OK: Zdaj te pa gotovo ne ujamem nikoli več... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne pozabit.... Uroš Nastran 1.10,16! (merjeno z lap timerjem, moped cca 55KM!) Pa ne se zgovarjat, da je bil s supermotom! Tisti, ki misli, da je to taka prednost, pa naj se vsede gor in odpelje bolje, če lahko (lahko samo bolje od svojega časa)!

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne pozabit.... Uroš Nastran 1.10,16! (merjeno z lap timerjem, moped cca 55KM!) Pa ne se zgovarjat, da je bil s supermotom! Tisti, ki misli, da je to taka prednost, pa naj se vsede gor in odpelje bolje, če lahko (lahko samo bolje od svojega časa)!

V bistvu ima bladzo prav... tako da: mea culpa, mea maxima culpa... :grim (se že tepem s prekuhanimi špageti)...

Uroš Nastran ima slovenski rekord na Marofu.

Misty drži po času drugo mesto.

Tapajner je na tretjem mestu.

Za dodaten podatek vsem, ki pač niste tu od začetka, še nekaj razlage, da ne bo kakšnih nesporazumov.

Uroš Nastran (Husqvarna TE 450 SM - če se ne motim oz. skratka hud supermoto motor po domače), slovenski državni prvak v 450... po domače spoštovanja vreden voznik... :OK: Bil enkrat na Marofu in peljal rekord. :worship:

Misty (Yamaha R6, predelava)... sicer ni državni prvak (vsaj ne da bi vedel, če ne, me bo pa že spomnil :naughty: ), je pa prav tako hudimano hiter in sposoben voznik... :OK: Bil večkrat na Marofu, vendar mu to ne zmanjšuje spoštovanja... :worship:

Tapajner (Suzuki K5 1000, predelava), večletni dirkač, brezkompromisen. Bil enkrat na Marofu in peljal 1:15,4 (z gumami za na odpad, skoraj dobesedno)... vsekakor dosežek... :worship:

Vse to pišem iz prve roke, ker sem bil z vsemi takrat na Marofu, tako da sem videl tudi vse številke.

Kljub bladzovi misli, da so izgovori, da je SM motor hitrejši in da cestni motor ne more pač biti tako hiter, moram dodati, da po vseh statistikah in rezultatih to vseeno ni res. Primerjava zelo dobrih dirkačev, ki se vozijo po Marofu, v obeh kategorijah SM in cestni motorji (CM), govori v prid SM motorjev. Razlika med prvima dvema rezultatoma v SM klasi in prva dva rezultata v cestni klasi, je vsaj 2 sekundi. Bladzo bo to kot dirkač razumel, kaj 2 sekundi pomenita pri top voznikih... to praktično pomeni celo vesolje.

Nepošteno bi bilo, da se med amaterji (pa čeprav salamensko dobrimi) delajo primerjave in se pavšalno reče, da je SM = CM. Pravilna primerjava je tista na samem vrhu. Seveda so razlike tudi v top voznikih, vendar če imamo v primerjavi 4 top voznike (SLO državnega prvaka, 2 HR državnega prvaka in HR voznika Suzuki Racing Team-a) in je med njimi taka razlika... ne vem no... mogoče se motim, vendar nekaj bo potem že res... očitno se na tej progi z SM motorjem pelje hitreje.

Moje mnenje. Zdaj pa navali narod in "udri po siromaku"... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!