Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Ola Gregs, kolko gledam tvoje cajte ali je CBR 600F boljša na pisti od RR?

Trenutno ja... ;)

Razlogi?

Več njih....

Recimo to, da je bila F oblečena v poliestre, zamenjane zobnike in bolj navožen sem bil takrat.

RR pa je originalna, je nov motor, nisem toliko navožen...

Počakaj še kakšen Marof, pa bo zadeva malo drugačna... vsaj upam, da ja... :)

Da ne bo v glavi zavore zaradi lepih plastik... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se dogovarjate za ponovni obisk Marofa? Gregs.. mejbi maš ti kaj planu? Če se bo dalo bi se malo pridružil, pa eriko sprobal :evilgrin:

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šminker

joke

Itak! :P Ma saj jaz bi zamenjal plastike, pa jih nekako ni najbolj pametno... razlog: enkrat v živo, če te bo zanimalo... ;)

Kdaj se dogovarjate za ponovni obisk Marofa? Gregs.. mejbi maš ti kaj planu? Če se bo dalo bi se malo pridružil, pa eriko sprobal :evilgrin:

Plan: ta petek, za dva dni, potem v soboto spati v Krškem in nato v nedeljo pogledat SM dirko... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem zbranim, željnim tišanja po Marofu - sprememba plana:

v petek je prosto za motorje in kartinge, v soboto pa je karting dirka in ni prosto.

Jaz grem v petek na pisto. V tem trenutku bi lahko sprejel 1 motor na prikolico, če koga zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem zbranim, željnim tišanja po Marofu - sprememba plana:

v petek je prosto za motorje in kartinge, v soboto pa je karting dirka in ni prosto.

Jaz grem v petek na pisto. V tem trenutku bi lahko sprejel 1 motor na prikolico, če koga zanima.

A si kaj spraševal kdaj bo šefe odprl? Prejšnji petek je bil na pisti nekaj po 11h. Da ne bom vstajal zgodaj brezveze.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si kaj spraševal kdaj bo šefe odprl? Prejšnji petek je bil na pisti nekaj po 11h. Da ne bom vstajal zgodaj brezveze..

V petek dela od 11 do 19. Tako da imamo 8 ur, vendar si jih delimo s kartingi. Torej cca. 4-5 ur motoriranja. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

1. a se bo kakšen pussy ojunačil in napisal, kakšne čase je dosegel ali boste samo nekaj kvačkali in se sprenevedali? :rolleyes: Pa da ne boste rekli, da sam ne napišem... evo, tu je letošnji trenutni rezultat: 1:18,99 (natančno na laptimer) <še iščem 1,5 s... če jo kdo najde, naj jo obdrži> :P

2. Suzuki: "tanker" se itak boljše vozi kot "ličinka", tako da nicht komentieren in napačne vere učit druge... :P :P :P

3. Sharpici: čestitke za nov motor... pametno, da ni Suzuki (da malo dregnem v osje gnezdo Suzuki klana) :naughty:

...

matr sem sprovociran :P

ad 1: 1:21.xx z R6 in 1:20.11 z lubico - okroglo eno sekundo slabše kot lani (z R6)... matr kaj vse človk ne naredi, sam da ma vzrok še prit na Marof :)

ad 2: mehki tanker se lažje vozi kot čvrsta ličinka, bolje pa :grrr

ad 3: lepo da že zdaj čestitaš SharpNinji za novi motor, ki bo prišel šele nekje sredi septembra... do takrat bo pač morala s tankerjem zdržat :)

ad 3a: ti kar dregni brez strahu, ni nobenih os... tle stanujejo gixxerji - resda hude, a hkrati zelo prijazne živalce :)

škoda ker ne morem prit jutri... in še bolj škoda ker je pista v soboto zakupljena le za karte :cry: max veselja in radosti želim udeležencem: naj padajo rekordi, ne motorji :)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pozabil dodat: če se tako zmenite z gazdatom, bo pista odprta že od devete ure dalje - no ja, zadnjič je zamudil pol ure... :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil dodat: če se tako zmenite z gazdatom, bo pista odprta že od devete ure dalje - no ja, zadnjič je zamudil pol ure...

Hvala za info, ampak tudi ob 11 bo v redu glede na to, da se je treba iz LJ tja pripeljat, pa ne bi ravno ob 5 vstajal. Tako ali tako je treba motor prirpavit za na stezo, bomo pa delali pred zaprtimi vrati, če gazdata še ne bo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorja naložena, jutri štartava!!! :OK: :OK: :OK:

Napoved je SONCE!!!! :yea2:

Upam, da pride še kdo, pa da še kakšno rečemo... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da se ne boste spet tkole na wc vozil......lenobe :whistle:

Js sem se pa že sprašvala kje je tale fotka :rolleyes:

Uživite, bo treba kam spet it, ta vikend pa na morje noge namakat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..v telegrafskem stilu.....danes blo super na Marofu, samo pet motoristov, mal več kartingašev, vreme super, družba tudi, tak da... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da se ne boste spet tkole na wc vozil......lenobe :whistle:

Ne morjo, ker je avtobus za transfer do skreta u Bistrici :D

Je padu kakšen nov rekord na Marofu ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je padu kakšen nov rekord na Marofu ???

:grim

Moj osebni letošnji, natanko za 0,4 s boljši kot prejšnjič... :) Tako manjka še 0,8 s... :whistle: 1:18,59

Pa današnji trije vozniki, Jose in BoboKranjc sta pa prej utekla... :D

Pa še gumo poglejte... ;) Danes smo dodajali profil, ne pa odvzemali... toliko gume so kartisti puščali na pisti... :lol1:

Aha, pa še to: naslednji četrtek (30.8.) je zaenkrat steza prosta, tako da gremo lahko iz Pannonije direkt na Marof... :yea2: Po direktni liniji imamo cca. 150 km od Sarvarja do NM.

post-53-1187997994_thumb.jpg

post-53-1187998048_thumb.jpg

post-53-1187998074_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katere gume je to tako pojedel marof? a so to metzeler m3 sportec?

Brodar, daj si prosil preberi zgornji post... natančno, ne izpuščaj vrstic.... pa boš videl, da to NISO pojedene gume... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katere gume je to tako pojedel marof? a so to metzeler m3 sportec?

To je bilo prav neverjetno. Guma je res M3. Kljub temu, da sem domov vozil po avtocesti (Marof - Brežice), je po sredini še nekaj gume z Marofa.

Če bi mi ratalo še kaj bencina dobiti na tak način iz gokardov, bi z vožnjo po Marofu še zaslužil... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji plani za ta vikend so pasji... dobesedno.... (agility + frizbi seminar) :D

V nedeljo popoldne pa nas pot nese proti Pannoniji za 2 dni.... :whistle:

Kdor gre na Marof, naj uživa! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!