Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

namerava it kdo ta vikend na marof ?

predvsem nedelja bi naj bila (po napovedih?!) lepa..

in ali če ima kdo podatek da nebi bila čez vikend kaka dirka..

hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

no, bi šel kdo tale vikend? pa da bi mel prevoz za en (idelano dva) motorčka :) lahko tud na PM

sem poklical in je oba dneva odprto za motorčke, vreme pa tud dobro kaže, malce oblačno, okoli 20 stopinj :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ moto_freak: vreme tam bo kr fajn, le pot do tja zna bit kriza, zato iščeva prevoz za motorček(e)... midva bi šla najrajši za dva dni... no ja, tud za en dan... če ne bo uspelo boš mel pa mal več prostora zase na pisti :)

a iz ljubljanskega al pa dolenjskega konca ne vleče nikogar na Marof??

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hola!

kot vse kaže - in vabi tudi krasna, sončna, topla vremenska napoved - nas gre ena jatica veseljačit za vikend na Marof :) sem poklical in je frej prakticiranje za motorje, oba dneva od 9 do 18 ure...

gre še kdo? ima morda prevoz za motorček al pa dva? PM...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je Suzuki napovedal, sem del te jatice tudi sam.... :)

Prleki, v soboto zvečer sem v Lendavi, tam prespim.... ;) A se kaj vidimo? :whistle:

V nedeljo pa iz Lendave na Marof žgat... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prleki, v soboto zvečer sem v Lendavi, tam prespim.... ;) A se kaj vidimo? :whistle:

:hmm: :huh: a si mal geografijo šprical v OŠ :lol1: Lendava je v Prekmurji nej v Prlekiji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

no, kaj je zdej? gre še kdo?

(zgleda sami biseksualci tudi tle... (biseksualci -> tisti ki bi, pa ne morejo :) ))

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola hector,

odlično, se vidimo :)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si mal geografijo šprical v OŠ Lendava je v Prekmurji nej v Prlekiji

Eh, saj veš... pogovorno... ;)

Ka v nedelo delaš na Peti-šofcih? :D Ali te spotoma poberem, pa greva skupaj na Marof? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

no, kaj je zdej? gre še kdo?

(zgleda sami biseksualci tudi tle... (biseksualci -> tisti ki bi, pa ne morejo :) ))

Ja, točno tako.

Udeležba bo odvisna od trenutnega navdiha.

(Senemoremodločitimedkravoalihusotompress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola gody,

pa kaj se mata za odločat?? vzamta obatri :naughty:

PS jst vseeno navijam za Samsunga, k mi grejo še zdej dlake pokonc ko se spomnim prejšnjega Marofa... Gody, svaka čast, da ga tko peglaš :worship: ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola gody,

pa kaj se mata za odločat?? vzamta obatri :naughty:

PS jst vseeno navijam za Samsunga, k mi grejo še zdej dlake pokonc ko se spomnim prejšnjega Marofa... Gody, svaka čast, da ga tko peglaš :worship: ...

Tudi jaz pridem delat premično oviro na pisti. Da ga ne boste preveč žgali... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ marko55: odlično, vidim da veš da ni boljšega "vseučilišča" za učenje in piljenje tehnike kot je Marof :OK:

@ gody in danci: vidva pa nikar ne zahinavita, sej vesta da brez "Gostione kod Dančia" z legendarnim vodnim roštiljem Marof ni Marof :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ gody in danci: vidva pa nikar ne zahinavita, sej vesta da brez "Gostione kod Dančia" z legendarnim vodnim roštiljem Marof ni Marof :naughty:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tudi mika za nedeljo, pa me zanima iz Ljubljane, kaj se bolj obnese, čez Ptuj ali čez Zagreb? (glede na razdaljo pride v poštev tudi AC)

pa še to ali obstaja poleg dnevne tarife še kakšna poldnevna, urna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tudi mika za nedeljo, pa me zanima iz Ljubljane, kaj se bolj obnese, čez Ptuj ali čez Zagreb? (glede na razdaljo pride v poštev tudi AC)

pa še to ali obstaja poleg dnevne tarife še kakšna poldnevna, urna?

Zadnjič sem šel po AC čez Zagreb (no, tudi jutri bom šel). Na Zadnjem izhodu (izhod Obrežje, Slovenksa vas ...) pred mejo greš dol z avtoceste čez mejni prehod Slovenska vas (Brgana). Potem pa prideš nazaj na AC in gasa do izvoza Novi Marof, od tam pa je še 500 m do piste. To je točno 2 uri vožnje iz centra LJ.

Druga varianta pa je po AC do SL-Bistrice in naprej čez Ptuj, Zavrč, Varaždin. Ta cesta je problematična le čez mejo, kjer imaš do Varaždina (mislim da je ene 15 km) naselje za naseljem in seveda omejitev 50 km/h. To pot prevoziš v 2h30min.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tudi mika za nedeljo, pa me zanima iz Ljubljane, kaj se bolj obnese, čez Ptuj ali čez Zagreb? (glede na razdaljo pride v poštev tudi AC)

pa še to ali obstaja poleg dnevne tarife še kakšna poldnevna, urna?

Včasih je bila dnevna tarifa 200 kun, 1-urna 100 kun. Mislim, da se ti sploh ne splača razmišljati, ali 1 ura ali cel dan... ;) Cena tudi ni pretirana. Mislim, da se da celo zmeniti za plačilo 25 EUR, kar je celo bolj ugodno kot v kunah, tako da ti samo pridi v nedeljo, pa gasa po pisti! :yea2:

Lahko še kakšno glede nastavitev Honde rečeva... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz pridem delat premično oviro na pisti. Da ga ne boste preveč žgali... :whistle:

Jaz bom pa tud tanker počez parkirala v vsak ovinek, da ne bo mogel nobeden mimo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ gody in danci: vidva pa nikar ne zahinavita, sej vesta da brez "Gostione kod Dančia" z legendarnim vodnim roštiljem Marof ni Marof :naughty:

Ali pač.....vsaj par nedolžnih živalc ne bo trpelo ob cvrtju :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola SN,

ne skrbi, bomo dal tud tud kej nedolžnega zelenga (z bodicami :naughty: ) pogret zate :)

ti, parkirala v ovinkih :eek: fantje pazmo se, jutri se bo SN strgala s ketne :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!