Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

superrr, sma se glih s kolegom menla da bi šla v nedeljo gor, pa nisma vedla če bo pista fraj..

verjetno se vidimo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako se je zgodilo, da ima tudi vodni roštilj v planu jutri priti na N. Marof... :whistle:

D.

Itaq da mora prit, sej ne bi zdržal doma :naughty: se vidimo nekje ob 10 uri gor - če bo megla dopustila, ker štartava iz MP...

a v nedeljo tud pride :?:yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahko še midva z Laro jutri (nedelja) udeleživa drajsanja po progi ter strokovnih nasvetov.....pliiiiiizzzzzzzz

P.S.: Kdaj cca mislite bit dol?

Hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, danes je bilo super - pravo vreme, samo motosvetovci (vmes malo gokard-a), predvsem pa nobenega padca.

Edina škoda, da sva z Airy-em morala zapustiti prizorišče ravno takrat, ko sta Danči&Gosy začela pripravljati roštilj :headbang: .

post-129-1190483775_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo imel kdo jutri mogoče opremo za demontažo&montažo zadnje gume?

Se mi ful lušta ampak je po sredini preveč gladka da bi se upal dol pa nazaj pelat...

Al pa če dela kak vulkanizer jutri mogoče v MB oz. okolici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo imel kdo jutri mogoče opremo za demontažo&montažo zadnje gume?

Se mi ful lušta ampak je po sredini preveč gladka da bi se upal dol pa nazaj pelat...

Al pa če dela kak vulkanizer jutri mogoče v MB oz. okolici?

Z Vulcotom (oziroma gume Širnik) v Radljah ob Dravi se da marsikaj zmenit, tudi v nedeljo dopoldan.

LP iz Mehike -delovno :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, danes je bilo super - pravo vreme, samo motosvetovci (vmes malo gokard-a), predvsem pa nobenega padca.

Edina škoda, da sva z Airy-em morala zapustiti prizorišče ravno takrat, ko sta Danči&Gosy začela pripravljati roštilj :headbang: .

hmmm tudi mi smo ga mahnil pred tem tko, da je roštilj padu

veliko pozneje :naughty:

Nič, lahko samo povem, da je Marof ZAKON :worship: :yea2: :yea2: :yea2:

Celotna družba ste bili zakon kot sama steza, Marof me zihr v kratkem

ponovno vidi :yea1: :yea1: :yea1:

Vsem se lepo zahvaljujem za zelo priročne nasvet :OK:

Gody, Danči prava direktorje lepo vaju je bilo spoznati,

prav tako tu Hector-ja in Airy ter oba Markota ( :OK: lepa dinamična vožnja, ki se je odvijala za nazaj :OK: )!

Suzuki in Sharpninya neprecenljiv par, preprosto sta cool (thx na gostinski ponudbi)!

Mormo ponoviti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar me je Danči klical iz Marofa in sporočil,da danes ni nič z pisto,ker jo ima nek Porsche Club zakupljeno. Tako,da je pista danes zasedena,da se ne bo kdo brezveze odpravljal dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar me je Danči klical iz Marofa in sporočil,da danes ni nič z pisto,ker jo ima nek Porsche Club zakupljeno. Tako,da je pista danes zasedena,da se ne bo kdo brezveze odpravljal dol.

Zasedeno imajo samo do 14-ure (tako je tudi mojster-upravljalec piste rekel/in potrdil), nadaljno je frej (do18-tih), en del jate samo še odšteva,

da se odpravijo dol zakupljenci še cca 30 min "and then they go" :yea1:

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor do 15 ure smo hvatali brown boju na soncu, ker se tisti idioti z Porschejevimi jajci niso in niso hotli spravit dol :rtfm:

Vmes udarli roštiljado......roštil majstru kapo dol !

No okoli 15 ure smo pa le počasi štartali. Sicer je od začetka bilo kot, da bi spustil otroški vrtec v slaščičarno......vsi so/smo planili na pisto, tako da nas je na momente bilo gor tudi okoli 20.

Se je pa s časoma stanje stabiliziralo, tako da se je bilo prav užitek peljati.

Skratka ekipa je bila :OK: Bo treba ponoviti.....samo obvezno med tednom. Aja, pa modifikacije na motorju bodo potrebne...preveč pluži po tleh.

Torej končno naskočil "novi marof" po 2 letih obljubljanja :whistle:

PS.: Lara sam še ovinke sanja, čeprav ji je en domorodec pognal strah v kosti, ko jo je med prehitevanjem malo oplazil :unsure:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tud jst končno doma :) najprej zahvala (sobotni in nedeljski) družbi - ej, zakon ste! - za nepozabno prijeten vikend, s SN sva se mela v vaši družbi res lepo, ostalo bolj telegrafsko: gostiona "Kod Dančia" je cel vikend delala s polno paro :worship: zaradi zasedenosti penziona Joško smo bili prisiljeni najt še bolj luštne (tudi bližje (pisti) in cenejše) sobe v restavraciji "Marof", pa da se je dirkanje za vse (dirkače in motorčke), tudi tiste ki ste uleteli prvič, končalo srečno :OK: (vsi niso imeli take sreče: en domorodec si je danes pri dokaj nedolžnem zdrsu zadnjega kolesa zlomil ramenske kosti in so ga morali odpeljati z rešilcem :( upam da se bo hitro pozdravil!)

jutri prilepim še nekaj slikc!! (zdej grem pa gledat posnetek današnje MotoGP dirke :) )

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem bil prvič in sem navdušen, najprej nad prijaznostjo vseh motosvetovcev tam, ki sem jih spoznal, res hvala vsakemu posebaj za tak sprejem, za vse nasvete, odgovore, kulinarične dobrote in predvsem prijetno druženje. Če pogledam nazaj, smo res čakali več kot 5ur, ampak meni je prav hito minilo.

Kar se pa dirkališča tiče, pa tudi idealno zame, ki sem v fazi privajanja kolenčkanju. Skratka super.

Gre kdo ta vikend? :)

LP, Miha

ps: edino vožnja nazaj s Suzukijem in SN, hm no, naslednjič bom šel raje brez kufra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo med tednom raje:D Drugače bi se pa dalo kaj zmeniti za vikend :hmm:

Aja, če bo vse posreč bo še ta teden nova "žval" v garaži :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste se imeli zelo lepo :OK:

jaz model pa tud...

zmenjen z kolegom, vse fixno pripravljeno..

se zbudim zjutraj, si spakiram vse, pa si hočem dat osebno v sprednji predal tanktorbe..

da nena pol na carini iščem če jih zahteva.. in ja, spomnim se da sem si par dni nazaj dal

delat novo osebno ker mi stara poteče in ker nisem htel it na upravno dvignit, so mi staro

preluknjali da dobim novo po pošti :slap:

in ja, potnega lista tud ne premorem, tako da sem lepo lahko ostal doma :glare:

..no sem bil vseeno malo olajšan da je mr. Vuk napisal da je pista zakupljena

(ob 18 sem začel z šihtom tak da se mi itaq nebi izšlo..)

(bi pa lepo prosil če me lahko kdo obvesti naslednjič ko grete gor :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo mene, čas za malce bolj podrobno poročilo... da smo uživali kot pregovorni bubreg v loju je itaq jasno že iz ostalih komentarjev, tko da bi mogoče opisal frko z lastniki kant... lastnik, g.Rouš (upam da sem prav napisal), se tokrat ni glih izkazal... ko sem ga klical v petek dopoldne ali je pista za vikend prosta, je za prmej obljubil da je, naj kar pridemo - v soboto popoldne pa nam je povedal približno takole: "mogoče pridejo jutri zjutraj eni iz Reke, dobre stranke, ki bi sicer morali priti naslednji vikend, ampak bi rajši zdaj, ampak ni še zihr al bodo al ne... ampak če pridejo, bodo imeli pisto zakupljeno do 14 ure" na moje vprašanje kaj bo z nami, saj nam je obljubil prosti pisto pa je odgovoril "da bi se dalo zmeniti z njimi da bi lahko vozili tudi mi"... nobenega namiga, da bodo to avtomobilisti - za katere mi je zagotovilže pred nekaj tedni, ko so neki drifterji nametali polno pisto zemlje, da je ne bo več dajal v najem za vožnje z avti! ampak kot zgleda je denar sveta vladar in smo zviseli... čeprav takrat tega še nismo vedeli in smo pomirjeni odšli spat... naše presenečenje naslednje jutro pa je bilo še toliko večje, ko nas je pričakalo polno parkirišče Porschejev, njihov šef pa mi je na moje vprašanje odgovoril, da "sorči fantje, danes je pista samo naša, do 14 ure"... naši rilci so za v hipu podaljšali do Pakistana - skoraj toliko kot potem, ko je hotel za vožnjo od 15 ure dalje plačilo za cel dan :eek: no, to smo hitro ukinili :rolleyes:

vseeno moram priznat da čakanje ni bilo dolgočasno, saj je bila družba odlična, pogovori bencinski, vodni roštilj je delal s polno paro (Gody, Danči :worship: )... čas pa smo izkoristili tudi za pripravo motorjev za vožnjo po pisti (zaščita z duct tapeom, nastavitev pritiska v gumah, odmontiravanje ogledal in smerokazov... ) skratka zabavno in veselo!!! še enkrat vsem udeležencem hvala za prijetno družbo :yea1:

ampak prav hecno je bilo kako smo med čakanjem da se uni poršejakarji končno spravijo domov (al pa kr km, samo da bo "km" drugje kot tu) skrbno načrtovali, kako se bomo na začetku peljali kot račke, da bi tistim ki so prvič na tej pisti pokazali pravo linijo... no ampak to je bila (in ostala) zgolj teorija: v trenutku ko so odprli pisto, so vsi (s "fazani" na čelu!) kot na pravem Le Mans startu zalaufali do svojih motorjev in gasa na pisto, račke in linija pozabljena takoj :whistle: Gregsov je kot za šalo postavljal rekord za rekordom... šele malo kasneje, ko se je neizmerna lakota po krivljenju ovinkov in kolenčkanju po seansi ali dveh malce potešila in ko so glavam le še ušesa preprečevala da bi zaradi nameha razpadle na pol, smo končno naredili nekaj "učnih krogov" za tiste, ki so to želeli :) ma je bilo res lepo videti toliko navdušenja :worship:

PS čisto pozabil omenit da je nekaj nickov z MSja dobilo obraze - vesel, da smo se spoznali B)

nekaj delovnih slikc:

post-163-1190633212_thumb.jpg post-163-1190633240_thumb.jpg

sobotni večer - in večerjo - na pisti smo dočakali le štirje najbolj zagreti :) zato je futra ostalo že za nedeljo

post-163-1190633390_thumb.jpg post-163-1190633407_thumb.jpg

nedeljska ekipa med besnimi pripravami na start :)

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaa!HVALA vsem k ste bli dol n nedeljo in me vzpodbujal na mojo prvo vožnjo po pisti v množici lokalnih in ne-lokalnih dirkačev :D in seveda tistim ki so poskrbel da ne grem lačna na pisto :D

Odlično se je dan iztekel! Marof je zakon pa tisti ovinki :OK: sploh pa ko se bom natrenirala, čist sm not padla kar sm sicer tudi pričakovala da bom, sam ovinke vidim..

Med tednom treba it ko ni take gužve da si bom upala malo bolj gas odpret :whistle:

Upam da kmalu ponovimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v trenutku ko so odprli pisto, so vsi (s "fazani" na čelu!) kot na pravem Le Mans startu zalaufali do svojih motorjev in gasa na pisto, račke in linija pozabljena takoj :whistle:

Madona, če se jih je vsulo 20 komadov naenkrat gor. Sprva sploh nisem vedel kdo je kdo :rolleyes:

bilmalzbeganpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pa še nekaj akcijskih slikc iz mojega fotiča (ne vem v čigavih rokah je tole nastajalo, jih je blo tolk :) )... žal niso preveč dobre - za resne slikce moramo počakat da svoje umetnije objavi ali pošlje PROBIKE Bojan :worship: (pravkar opazil Fripsovo "krajo" - bravo mojster, hvala :) )

post-163-1190634675_thumb.jpg post-163-1190634685_thumb.jpg

post-163-1190634697_thumb.jpgpost-163-1190634716_thumb.jpg

post-163-1190635056_thumb.jpg post-163-1190634723_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!