Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Eh....kante :glare:

Se delajo, da znajo vozit, pol pa zleti na travco in seveda z nasmeškom od uha do uha po gasu, da vse razruje in zasvinja pisto.

Metlu bi mu dal v roke !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je kakšna slika od poršejev ??? :whistle:

Hola!

škoda SD kartice... :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

škoda SD kartice... :whistle:

Veš, to sam foušija iz mene bruha .) :)

Mogoče veš, če ima naslednji vikend kdo zakupljeno pisto? Planiramo 2 dni Marofa in 2 dni Pannonie. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imajo pa "sosedi" debato o tistih dveh padcih (prvi GSR in drugi, ko je prišel rešilec). V vsem vidijo krivico razen v njihovih izkušnjah. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še moj komentar...

Najprej seveda nekaj o pljuvanju: 2x sem spljuval rauša... :evilgrin: Resnično pra*e malo... :angry:

Da bi se vsaj držal kakšnega dogovora... ampak ne, lepše je nategovati motoriste...

Ampak pustimo to... po 14:30 uri so se vremena Kranjcem (in drugim) zjasnila... :yea1:

Lepo je bilo spoznati nekaj novih obrazov... (Lara, Jemcek) :grim ... lepo se je bilo peljati... lepo je bilo jesti ( :worship: @ chefs)... lepo posedeti... lepo pokramljati... najlepše pa je bilo preizkusiti nove SC gume... :OK:

Ker je Dani trenutno v Mehiki, mu sporočam, da počasi napadam njegov čas, ki se je pri meni tokrat v treh sekcijah ustavil na 1:15,89... :yea1: Če bo še do konca oktobra kakšen tak topel sončen dan, bi SCjke znale pokazati še kaj manj.... Res neverjetno, kako te gume držijo, kot da bi imel lim na njih... voziš lahko direkt na ovinek, položiš, pa drži drži... na mojem licu pa drži nasmeh od začetka do konca... :grim Gody je rekel, da sem bil čisto agresiven... meni se pa sploh ni zdelo, da bi vozil tako hitro, sploh pa ne v tako kratkem času... ampak poznavanje piste in dobre gume očitno nekaj vseeno naredita.. :whistle:

V glavnem: bil je super dan! :worship:

Zanimivost: v enem krogu sta laptimer in Godyeva ročna štoparica pokazala identičen čas... neverjetna natančnost, Gody... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, to sam foušija iz mene bruha .) :)

Mogoče veš, če ima naslednji vikend kdo zakupljeno pisto? Planiramo 2 dni Marofa in 2 dni Pannonie. :yea2:

Hola mojster,

:)

naslednji vikend bi morala bit pista frej, sej so poršljaki uleteli en teden prej kot je bilo dogovorjeno in za vikende on kao ne oddaja več piste v zakup... ampak očitno pr g.Raušu nikoli ne veš in se ne moreš zanesti na njegovo besedo... lahko poskusiš tudi sam, +385915166949... bova vidla, če bova dobila enak odgovor :hmm:

pa moram te extra pohvalit, 4 zaporedne dni dirkanja je zelo hrabro dejanje :worship: jst sem danes po dnevu in pol (OK, pa pot na Marof in nazaj, z motorjem, ajde recimo temu dva dni), kr mal trd... bom mal povprašal Gregsa kakšne plane ima... se zna zgodit da tudi midva s SN uletiva na Marof - zihr pa se vidmo na Panoniji v ponedeljek in torek, če bo le vreme :OK:

@ Gregs: madona, moraš met pa fulll dobr lap-timer, če meri tako točno kot Gody... :hmm: :lol1:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se vsaj držal kakšnega dogovora...

Kje si pa ti to vidu, da se bo Hrvat držal dogovora!!! :headbang: :headbang:

Kaj je na planerju od sobote-torka? Bomo kej ojrov uničli, al... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imajo pa "sosedi" debato o tistih dveh padcih (prvi GSR in drugi, ko je prišel rešilec). V vsem vidijo krivico razen v njihovih izkušnjah. :trance_33_sleep:

It was me, oh no, it was me :xx: .....vsaj kar se taprvega tiče.....no tko pravjo.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa ti to vidu, da se bo Hrvat držal dogovora!!! :headbang: :headbang:

...

Hola Bojč,

lastnik Marofa, g.Rauš, je Slovenec... :headbang:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It was me, oh no, it was me :xx: .....vsaj kar se taprvega tiče.....no tko pravjo.... :hmm:

It was not you:D It was precenjevanje svojih tj njegovih sposobnosti.

V drugem primeru je pa tip tudi priznal, da je precenil sebe in svoje znanje....

Tako da lahko greš zvečer mirno spat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It was me, oh no, it was me :xx: .....vsaj kar se taprvega tiče.....no tko pravjo.... :hmm:

Hola Ninch,

:eek: sem šel pogledat na njihov forum... hmmm, res so tebe vpletli v to :hmm: a glede na to, da ZELO dobro vem kako (in kje) pelješ, da nisi še nikoli bremzala "iz ovinka ven" oz tolk daleč pred koncem hitrega dela, kjer je oni letel ven... ker če bi ti tam zavirala bi pomenilo da si na napačni liniji in bi TI letela ven, on pa lepo pravilno mimo tebe... IMHO se je možakar le precenil in ni zvozil ovinka, tko da res kar mirno spi :004

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

It was not you:D It was precenjevanje svojih tj njegovih sposobnosti.

V drugem primeru je pa tip tudi priznal, da je precenil sebe in svoje znanje....

Tako da lahko greš zvečer mirno spat :D

Hola Ninch,

:eek: sem šel pogledat na njihov forum... hmmm, res so tebe vpletli v to :hmm: a glede na to, da ZELO dobro vem kako (in kje) pelješ, da nisi še nikoli bremzala "iz ovinka ven" oz tolk daleč pred koncem hitrega dela, kjer je oni letel ven... ker če bi ti tam zavirala bi pomenilo da si na napačni liniji in bi TI letela ven, on pa lepo pravilno mimo tebe... IMHO se je možakar le precenil in ni zvozil ovinka, tko da res kar mirno spi :004

Hvala obema za :friend1: , če je tako....sicer imam oči zadaj na čeladi :naughty: , samo niso dobr vidle kaj dogaja za mano tko, da moram verjet vsem, ki ste imeli oči vklopljene in na pecljih :eek: .

Ja itak, da bom spala k O:-) , če nimam kakšnih počenih plastik na vesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja čist pozabla :blush: .....drugač je blo pa včeraj in predvčerajšnjim :grupni: :yea2: :yea1: :OK: :worship: :010 čist hudouiberzakonfajn, na in ob pisti.

Danči&Gody....paprike z vodnega žara so še bolj njami kot sicer :OK: , pa čeprav so deli živali ležali v bližini :evilgrin: ,

Nofrus....glej, da še kdaj prideš, sem končno imela nekoga za dajat se po ovinkih a la guma na gumo :010 ,

Frips in Lara....kolk fajn je blo spočit oči na tako lepih motorjih in obujat spomine na Yamahca....ja prvega res ne pozabiš nikoli -_- ,

Jemček....končno eden, ki ve kaj je dobra hrana :worship: ....zrnca so bla res njami,

pa da ne pozabim še jate supersoničnohitrih (Suzuki, Airy, Hektor, Gregs + če katerega, ki je v nizkem letu letel mimo moj senzor ni zaznal :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja čist pozabla :blush: .....drugač je blo predvčerajšnjim :grupni: :yea2: :yea1: :OK: :worship: :010 čist hudouiberzakonfajn, na in ob pisti.

Danči&Gody....paprike z vodnega žara so še bolj njami kot sicer :OK: , pa čeprav so deli živali ležali v bližini :evilgrin: ,

Nofrus....glej, da še kdaj prideš, sem končno imela nekoga za dajat se po ovinkih a la guma na gumo :010 ,

pa da ne pozabim še jate supersoničnohitrih (Suzuki, Airy, Hector, Gody, Dančy kateri, ki so v nizkem letu letel mimo moj senzor ni zaznal :whistle: )

Zgoraj vse drži :worship: :worship: :worship: :yea1:

Pridem pridem ziher je potrebno "vaja dela vajenca" kot bi Suzuki temu pravil :naughty:

SharpN. ti sam kuho dobrot prinesi seveda beribrezmesaVEGI :worship:

Žara od Danči&Gody kuhinje sm zamudu, lekcij njihovih pa ne :evilgrin:

Če ne bo med tednom šlo se prilagodim družbi, pa bo pelo guma na gumo :yea1:

Sam upam, da bo vreme cool, ker so kmal kao poslabšanja napovedana :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona sem bil tok hiter, da se je kar iskril za mano

Veš, tista šraufka na tačkah sta zato, da se dol pošraufata. Pol bo pa s pluženjem en cajt mir... ampak sam en cajt. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!