Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Kurc, pol bom spet mogu komplet tace menjat....naj kr šraufi plužjo :whistle:

Bojan, fotke so :worship: we want moreeeeee!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam' linijo bo treba mal' popravit... :whistle: :naughty: ;)

Boš tud men linijo pokazu zdj ko bom mela ta najbuljš motor :whistle: , dj nooo :naughty: ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš tud men linijo pokazu zdj ko bom mela ta najbuljš motor , dj nooo ?!

Si ga že vplačala? :OK:

Drugače pa ni panike.... pokažem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ga že vplačala? :OK:

Drugače pa ni panike.... pokažem....

:yea1: kumi čakam!

Nism še, kot kaže bo šlo staro za novo, bom vidla te dni potem pa sam da bo sonce i Marof mi je vse bližje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja...mislim, da bom moral motor zamenjat :hmm: Mi je bilo včeraj preveč luštn se ganjat gor.

Hola mojster,

hja, kasno stiže Marko na Kosovo polje... kajti le par tednov nazaj si imel ful šasno da ubodeš nekaj fajnega, ti pa tkole... (a vidš, bi (pomenljivo) rekla SN :) )

pa še en pregovor: bolje pozno kot nikoli... :naughty:

tiste angstniplne pa le odšraufaj stran, da boš lahko nagnil motor... pa magar malo podloži s koščkom karbona, pa bo... za nekaj časa :)

ja, Marof zasvoji, res... ampak zdej je bacil že v tebi, tle se ne da več pomagat, zdej je kar je... :naughty:

@ Lara!: baje boš popravila napako, moje spoštovanje :worship:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se bo treba učit še veliko, vem.

Ehehehehe.... saj ti nočem pametovati, samo ravno tista slikica, ki si jo prilepil, bi moral biti motorist na njej precej bolj proti levi beli talni oznaki... ;) Za boljši čas, seveda, drugače je voznik čisto lepo postavljen... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si se premislil :naughty:

ne samo husqvarne kot kaže ne bo..potem je pa vseen bolš da grem na marof..v petek zjutraj pade odločitev al vse prešraufam in zmontiram slajke gor al bo vseen raceland padu v nedeljo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak na kakšen način je Gregs naredu ta čas:D Flegma se vsede na motor, nardi par krogov na "izi" i eto ti ga na :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs na tvoj novi čas Marofa na laptimerju pa ti lahko rečem samo tole

Ta vikend sem že doma in upam da se kaj srečava na Marofu pa kako rečeva

Z veseljem! :OK:

Ampak na kakšen način je Gregs naredu ta čas Flegma se vsede na motor, nardi par krogov na "izi" i eto ti ga na

Ej, Frips, samo res.... še sam sem bil presenečen.... sploh nisem mogel verjeti.... ampak pošteno povedano: brez SC gum niti pod razno ne bi šlo tako hitro... :grrr Naredil sem pa tri sekcije, vsega 40 km... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Lara!: baje boš popravila napako, moje spoštovanje :worship:

:yes: :yes: drž pesti da čimprej, potem pa učne ure in delat... in pol ne bote več vedl kdo je zdj to na Marofu, Gregs al moja malenkost , :naughty: "joke"

Sicer pa počasi se daleč pride in sanje tako postanejo resničnost js rečem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Frips, samo res.... še sam sem bil presenečen.... sploh nisem mogel verjeti.... ampak pošteno povedano: brez SC gum niti pod razno ne bi šlo tako hitro... :grrr Naredil sem pa tri sekcije, vsega 40 km... :whistle:

več kot 40 km itak nebi zdržal zaradi kondicije :P

Sj sem videl, si kar malo "blentavo" gledu tist laptimer :P

a so (ste) Gregsu spet transmiter premikali? :naughty: :lol1:

hec

čestitke za odličen čas :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Lara,

držim pesti, fige, palce... B) no, počasi se res daleč pride, hitr pa menda še dlje, tko pravijo :)

ti kar čimprej nabavi novo plastiko, pa se dobimo na Marofu na učnih urah :yea1: mogoče bomo gor že ta vikend... :hmm:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki, pa ti veš da hondo kupuje, al sem jaz narobe seznanjen :hmm:

si ziher da je :worship: taprav smajli v prejšnjem postu al si se zmoču? :P

lahko pa da si končno dojel da je honda edina pravi Motor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola misty,

nč ni ušlo, seveda vem, smo se pogovarjali v nedeljo... tanova 600 RR je IMHO najboljš, kar so do zdej naredil pr Hondi, naboljši 600tak ta hip... vsekakor se pelje boljš kot 1000 RRka :naughty: , sem z obema naredil kar nekaj kmjev... :whistle:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki, pa ti veš da hondo kupuje, al sem jaz narobe seznanjen :hmm:

si ziher da je :worship: taprav smajli v prejšnjem postu al si se zmoču? :P

lahko pa da si končno dojel da je honda edina pravi Motor :whistle:

Bi rekla da je suziju vse ok sam da ni glasben inštrument :naughty: :lol1:

Popravljeno . Popravil Lara!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

hehehe Lara :yes: čeprav ima tudi to pravilo izjemo, kot itaq vsa: poznam eno R6 ki je tko huda, da skor ne moreš verjamt :eek: :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola misty,

nč ni ušlo, seveda vem, smo se pogovarjali v nedeljo... tanova 600 RR je IMHO najboljš, kar so do zdej naredil pr Hondi, naboljši 600tak ta hip... vsekakor se pelje boljš kot 1000 RRka :naughty: , sem z obema naredil kar nekaj kmjev... :whistle:

ok, vdam se, prepričal si me :xx: :P :P :P

šparam za gixerja 1000 in cbr 600 rr, sam še ne vem kater od njiju bo za na pisto :winkiss:

Bi rekla da je suziju vse ok sam da ni glasben inštrument :naughty: :lol1:

hehehe, pa vseeno kdaj zaigra tudi na inštrument

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Lara,

držim pesti, fige, palce... B) no, počasi se res daleč pride, hitr pa menda še dlje, tko pravijo :)

ti kar čimprej nabavi novo plastiko, pa se dobimo na Marofu na učnih urah :yea1: mogoče bomo gor že ta vikend... :hmm:

:OK: ,jaa do takrat pa berem magisterij :hmm: , pol pa če bo motor, lep vreme pa brez porschejev :nono:!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!