Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

ok, vdam se, :xx: :P :P :P

šparam za gixerja 1000 in cbr 600 rr, sam še ne vem kater od njiju bo za na pisto :winkiss:

Opa :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola dečva,

lepo da se veseliš šole :OK: poršisti so IMHO v nedeljo ustrelili tazadn metek letos, tko da bo mir pred njimi, pa en fajn članek ti bom prinesel (se bojim da bo zalegel precej bolj kot "magisterij"), tudi vreme kaže da bo fajn... samo še prevoz za motorčke moram najt, pa bo Marof spet naš :) od tam pa direkt na Panonijo, a je sploh lahko še kaj lepšega?? (khm, ja, je - če bi šli v Brno :) )

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pridem v soboto sigurno..mogoče ostanem še v nedeljo..se me že kej bojite? :naughty: :naughty:

drgač pa po nasvetu gregsa montiram sc1 spredaj in sc2 zadaj..sam slick, slajk, one plišave kakor hočete :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več kot 40 km itak nebi zdržal zaradi kondicije

a so (ste) Gregsu spet transmiter premikali?

hec

čestitke za odličen čas

Ahahahahah.... :lol1:

Misty, ti me pa zmeraj nasmejiš... :OK:

Hvala za čestitke... ;)

PS: Kdaj pa ti prideš kaj naokoli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa :naughty: :worship:

sej to je bil hec :whistle: :D

...se me že kej bojite? :naughty: :naughty:

...

NE! :D

...

PS: Kdaj pa ti prideš kaj naokoli?

morda ravno ta vikend, če se bo vse poklapalo, ampak ne vozit, samo navijat pa pametovat :P, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola dečva,

lepo da se veseliš šole :OK: poršisti so IMHO v nedeljo ustrelili tazadn metek letos, tko da bo mir pred njimi, pa en fajn članek ti bom prinesel (se bojim da bo zalegel precej bolj kot "magisterij"), tudi vreme kaže da bo fajn... samo še prevoz za motorčke moram najt, pa bo Marof spet naš :) od tam pa direkt na Panonijo, a je sploh lahko še kaj lepšega?? (khm, ja, je - če bi šli v Brno :) )

Js upam da mi bojo motor vzel pod račun pa da bom čakala na druzga tak da lahk pridm sam gledat :whistle: pa brat članek seveda :D

P.s. Se ninji že kaj manj sekira??! Upam, ker po tem kar sem prebrala vidim da je taka ko js,k bi isto odreagirala pa k sploh ni kriva. Ka pa un k je mene zbil skor,k me je po nogi strzu orng, bi tut marsikej lohk rekla pa sm bla tih raj čeprou mi je pu življena šlo tist moment kak sem se ustrašla :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom, za voljo varnosti in preživetja vseh ostalih na stezi, vzdržala parkiranja po Marofu, tko d nč bat :ninja: , zrak bo čist za ožemanje gasa.

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom, za voljo varnosti in preživetja vseh ostalih na stezi, vzdržala parkiranja po Marofu, tko d nč bat :ninja: , zrak bo čist za ožemanje gasa.

Ojoj, se ti je mau zamerlo vse skup vidm ha? Sm brala mal, se ti ne splača sekirat ker je brezveze vem pa da je to težko včas, je lažje povedat ko narest žal. Sj js sm ista.. :( Sam voziš se pa..svaka čast res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se bom, za voljo varnosti in preživetja vseh ostalih na stezi, vzdržala parkiranja po Marofu, tko d nč bat :ninja: , zrak bo čist za ožemanje gasa.

Dekle ne se obremenjevat bzv. Voziš se bolje kot marsiker, stil imaš za 1A :worship: (se bi lahko kaj naučil od tebe), itd..... Tist model je bil sam kriv, ker je precenil svoje znanje in sposobnosti. Gas je najlažje obrnit do fula :rolleyes:

ne ga srat no..v soboto vsi na marof..da se ne bom sam tam podil no..

A ti lahko delam premično oviro ? :naughty:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekle ne se obremenjevat bzv. Voziš se bolje kot marsiker, stil imaš za 1A :worship: (se bi lahko kaj naučil od tebe), itd..... Tist model je bil sam kriv, ker je precenil svoje znanje in sposobnosti. Gas je najlažje obrnit do fula :rolleyes:

A ti lahko delam premično oviro ? :naughty:

sam po slikcah sodeč se res dobr peleš (sharpninja)

ti pa kr bod ovira..bom pač mel tiste 2 desetinke slabši čas k ga bom porabu da te prehitim :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je cajte nabijat, ko ni nobenega gor :P

SN je tudi v živo lepo gledat kako se pelje :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je cajte nabijat, ko ni nobenega gor :P

SN je tudi v živo lepo gledat kako se pelje :D

še lepš je koga prehitet :naughty:

sej zato pa upam da se prislika dol..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še lepš je koga prehitet

Samo pazi pri prehitevanju, ker je pista ozka in so prehitevanja zelo otežena... je treba izbrati primerno mesto.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pazi pri prehitevanju, ker je pista ozka in so prehitevanja zelo otežena... je treba izbrati primerno mesto.... ;)

normalno..bom seveda da bom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Lara,

držim pesti, fige, palce... B) no, počasi se res daleč pride, hitr pa menda še dlje, tko pravijo :)

ti kar čimprej nabavi novo plastiko, pa se dobimo na Marofu na učnih urah :yea1: mogoče bomo gor že ta vikend... :hmm:

a bodo tud račke spet na programu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

v (zgleda vsesplošno) veselje in radost se vremena Ninjam jasnijo :naughty: če najdem prevoz za motorčka bova tudi midva s SN v soboto uletela na Marof :yes:

torej: ima kdo prevoz za dva motorčka???

mimogrede: (če prideva) bodo tudi račke, za vse ki bodo to želeli :naughty:

zgolj v vednost in ravnanje: v nedeljo zna bit Marof spet hudo poln, vsaj tako pišejo na motori.hr :whistle:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz LJ gremo Marko55, Gamma in Gregs.... v SOBOTO... v nedljo bom pripravljal motor za odhod na Pannonijo... :naughty:

pa biker77 in najbrž miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bodo tud račke spet na programu?

Js tud navijam za njih, grem na kolena če je treba :lol1: :lol1: ; ne na motorju da neb blo pomote, predno se vsedem na motor hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek potrdima z L udeležbo. Je potrebno kaj prinesti? :D

Ja kakšne študentske hrane se neum branla :rolleyes: ; mislim pa da ninja tud neb mela nč proti sodeč po prejšnji nedelji kaj sm vidla :OK: !Ti bom naložla par zadev v ruzak .) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz LJ gremo Marko55, Gamma in Gregs.... v SOBOTO... v nedljo bom pripravljal motor za odhod na Pannonijo... :naughty:

A je mrbit kdo poklical kako je z zasedenostjo steze :rolleyes: .... a bodo gor gokardi, porši, hruške z betonom :P ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!