Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

...

Ps.: Z L se naslikava okoli 10 ure.

Hola!

zgleda se bomo štirje skupaj naslikal... :whistle: :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

splet nesrečnih okoliščin... jutri se boste drajsali po Marofu brez naju :cry: :cry: uživajte max++ in pazite nase!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ponoči je začelo deževati... :cry: in še vedno dežuje... :cry: :cry: nč, lepo se mejte... (še dobr da gremo jutr na Panonijo, če ne... )

bomo probal naslednji vikend, če bo boljše vreme :yes:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mrbit kdo poklical kako je z zasedenostjo steze :rolleyes: .... a bodo gor gokardi, porši, hruške z betonom :P ???

Jest pridem mojega novega Porscha gor sprobat in vas bom vse po spisku scat pelu. :naughty: :P

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ponoči je začelo deževati... :cry: in še vedno dežuje... :cry: :cry: nč, lepo se mejte... (še dobr da gremo jutr na Panonijo, če ne... )

:slap: Stisni zobe pa pridi na sončno stran...

Jaz sem svoje dežurstvene obveznosti bolj ali manj opravil, mopeda sta že naložena - ne vem pa, ali naj spakiram tudi roštilj... :unsure: Če tebe ne bo, je nepotreben.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Danči,

nimam kej zob stiskat (čeprav jih mam še ene par :) ), lahko samo potapljaško obleko oblečem namesto usnja... :cry:

roštilj pa kar vzemi, saj bodo še drugi gor!! mejte se max+ lepo in pazite nase... pa ne delajte nič takega kar tud jst ne bi :whistle:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Danči,

nimam kej zob stiskat (čeprav jih mam še ene par :) ), lahko samo potapljaško obleko oblečem namesto usnja... :cry:

roštilj pa kar vzemi, saj bodo še drugi gor!! mejte se max+ lepo in pazite nase... pa ne delajte nič takega kar tud jst ne bi :whistle:

A si se Porscha ustrašu, sploh pa če bo dež PSM pa to...? :naughty: :P

:topic: Kdaj šibate na Panonijo?

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, bil na Marofu. Družba bla enkratna. Ampak je tudi mene doletela neizogibna statistika :whistle:

Na srečo je samo zvin gležnja in bo z malo leda pa počitka ok. Travca na Marofu je pa mehka in je moped ostal praktično nepoškodovan :)

Dan ima seveda tudi velik plus, to je personal best: 1.14.39, končno nekaj uradno izmerjeno ( hvala Gregs :worship: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola midva z L tudi prispela živa,zdrava in cela domov :D

Dan je bil perfekten, zbrusli smo kaj smo imeli za zbrusit :whistle:

Dani,ok sam da ni kaj hujšega. Ker je bil pa tist prvi, ki je sprobal travco? :(

Skratka bil je en lep slovenski dan na Marofu :D

PS.: Slike sledijo.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Dani, pa ne da si tud brez mene travco našu....k sosede moram jaz na pašo peljat :naughty: . Vse za PB (čestitke :worship: ), tud na obe koleni al ja :naughty: . Sam, da ni hujšga :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola midva z L tudi prispela živa,zdrava in cela domov :D

Dan je bil perfekten, zbrusli smo kaj smo imeli za zbrusit :whistle:

Dani,ok sam da ni kaj hujšega. Ker je bil pa tist prvi, ki je sprobal travco? :(

Skratka bil je en lep slovenski dan na Marofu :D

PS.: Slike sledijo.

Sm že fovš.....čist zelena :grim (pa to ne pride od bilk in travc :D )....že brez slikc. Vse piškotke k sm jih spacala za današnji nesojen dan bo tko treba na Panonijo odšlepat :D , da se ne bo škoda delala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, Suzuki, 842km nardiš v enem dnevu po dolomitih, pa nimaš dežnga kombinezona? je pr Trebnjem že sonček svetu!

tako sem si mogu novga učitelja najdt in sem bil z njim kar zadovoljen :) - thanks Rude. pa seveda tudi ostalim, za vse uporabne nasvete in tehnične preglede mojega motorja, še posebaj Danciju in Godiyu.

Sploh mi je pa super, ker vedno znova najdem nove simpatične obraze, tako sem danes spoznal še Kat in Ancha. Na Grobniku imam vedno občutek, da sem tujec, tu se mi pa ob takih dnevih zdi, kot da sem domačin.

drgač pa še posebno doživetje, ko je pri lovljenju best lapa na koncu ravnine bremza brez predhodnega opozorila (vsaj čutu ga nism) do konca notr padla. poznan občutek iz MTB, sam tam se to ponavad nardi pr ene 100km/h manj. ovink sem sicer nekak zvozu, ni pa najbolš občutek. ali je krivo staro olje, ki se je pregrelo ali kaj drugega ne vem, vem pa, da bom imel od sedaj naprej pred zagrebškim ovinkom vedn o v glavi prostora še za eno misel :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L se kolca po piškotih :D

Ekola nekaj slik od danes TUKAJ !

PS.: Pa ne fotografa gledat drugič :whistle:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala na popravku :blush:

Bi znala z L med tednom uletet popoldan (okoli 16 ure)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!