Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

L se kolca po piškotih :D

To sm zanalašč napisala, d bo še kdo drug trpel, ne sm jz :evilgrin: .....hehe kok sm naenkrat žleht :evilgrin: , sm paše pa paše :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: .....hehe kok sm naenkrat žleht :evilgrin:

Kdaj boš spet kej svoje specialitete degustirala :evilgrin: mnjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmm

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva čist sfukana. Premal kondicije zgleda :whistle:

Evo še nekaj fotk dodal, kar vse skup zmetal, ne da se mi urejat. TUKAJ!

A ima kdo email od tistega na plavi FZ1S iz Čakovca? Da mu slike pošljem od madam in njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj boš spet kej svoje specialitete degustirala :evilgrin: mnjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmm

Hehe.....Panonija, dne 1. in 2.10.......te mika v kakšno od 4ih škatel poseč a, a, a :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, Suzuki, 842km nardiš v enem dnevu po dolomitih, pa nimaš dežnga kombinezona? je pr Trebnjem že sonček svetu!

tako sem si mogu novga učitelja najdt in sem bil z njim kar zadovoljen :) - thanks Rude. pa seveda tudi ostalim, za vse uporabne nasvete in tehnične preglede mojega motorja, še posebaj Danciju in Godiyu.

Sploh mi je pa super, ker vedno znova najdem nove simpatične obraze, tako sem danes spoznal še Kat in Ancha. Na Grobniku imam vedno občutek, da sem tujec, tu se mi pa ob takih dnevih zdi, kot da sem domačin.

drgač pa še posebno doživetje, ko je pri lovljenju best lapa na koncu ravnine bremza brez predhodnega opozorila (vsaj čutu ga nism) do konca notr padla. poznan občutek iz MTB, sam tam se to ponavad nardi pr ene 100km/h manj. ovink sem sicer nekak zvozu, ni pa najbolš občutek. ali je krivo staro olje, ki se je pregrelo ali kaj drugega ne vem, vem pa, da bom imel od sedaj naprej pred zagrebškim ovinkom vedn o v glavi prostora še za eno misel :cry:

Hja, sej vem... SN me že cel večer ljubkovalno kliče "pussy"... jasno, nč ni nemogoče za človeka k mu tega ni treba narest... no ja, tud za bejbo :)

pismo, nč se ne pritožuj!!! si mel najboljšega možnega učitelja :OK:

huda a koristna izkušnja, sem ful vesel da se je dobro končalo... očitno boš od zdaj dalje vedno pravočasno zamenjal gumijaste bremzlajtnge s kovinskimi, pa vsaj na dve leti menjal zavorno tekočino, da te ne bo več skrbelo zaviranje pred ovinki :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno boš od zdaj dalje vedno pravočasno zamenjal gumijaste bremzlajtnge s kovinskimi

Sej ni rekel, da mu je steklo olje....ali je še kak drug problem pri gumi? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni rekel, da mu je steklo olje....ali je še kak drug problem pri gumi? :rolleyes:

Hola!

gumijaste cevi se raztegujejo, kovinske (pletene) pa ne :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva čist sfukana. Premal kondicije zgleda :whistle:

Evo še nekaj fotk dodal, kar vse skup zmetal, ne da se mi urejat. TUKAJ!

A ima kdo email od tistega na plavi FZ1S iz Čakovca? Da mu slike pošljem od madam in njega.

Glede kondicije: hvala enako, če ne še slabše.... Bomo videli, kolk bo nedeljskega musklfibra. Fotke sta zelo lepe natolkla.

Ob tako krasnem dnevu na stezi, tako dobri družbi, hudih vožnjah in tako okusnem roštilju človeku kar zmanjka pohval!!! :worship: :worship: :worship:

A veste, da so eni drsniki včeraj prvič začutili asfalt?

post-8399-1191109202_thumb.jpg

Kar pa se tiče simpatičnega para FZ1 by Čakovec: opazil sem , da me/nas s svojim (zelo dobrim) fotoaparatom pogosto daje na kartico; zato sem se z njim dogovoril, da mi pošlje svoje fotose na CD-ju po pošti; če bo dodal še svoj naslov, ga dobiš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:

U "re Evil :blush:

1. ali 2. Novi M. :grim

Vem ja :evilgrin: .

Sam pazi, da ne boš preveč natreniral ovinkov :nono: , k pol spet ne bom mela nobenga za na zadno gumo se mu prilepit in mu dihat direkt za ovratnik :evilgrin: , and that sucks :angry: , :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, bova neki napisala o našem obisku Marofa, da bomo potegnili temo na prvo stran novih objav. :rolleyes:

V soboto smo bili prvič tam. Čeprav je kar daleč, smo ugotovili, da se splača prit.

Pista nam je bila zelo všeč, prav tako pa tudi družba, ki zahaja dol večkrat (zgledate kot srečna družinica). :worship:

Še posebej bi pa ženski del naše odprave pohvalil WC (marsikatera fina ošterija se lahko skrije). :worship: :worship:

Zagotovo še pridemo.

Aja, fotke sledijo v albumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LPS.: Pa ne fotografa gledat drugič :whistle:

Js sm bla pa čist pridna in nism gledala v fotografa ampak v ovinek tak kot so me učil ta najbulši aha aha! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, bil na Marofu. Družba bla enkratna. Ampak je tudi mene doletela neizogibna statistika :whistle:

Na srečo je samo zvin gležnja in bo z malo leda pa počitka ok. Travca na Marofu je pa mehka in je moped ostal praktično nepoškodovan :)

Dan ima seveda tudi velik plus, to je personal best: 1.14.39, končno nekaj uradno izmerjeno ( hvala Gregs :worship: )

Superca, da gre samo za zvin, ker gležen res ni zgledal najlepše :rolleyes:. Zdej pa hitr papat antioksiadnte in počivat :D .... za PB je bilo današnje dopoldne idelano - z 2 motorjema smo samevali na pisti (mal za motivacijo ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kondicije: hvala enako, če ne še slabše.... Bomo videli, kolk bo nedeljskega musklfibra. Fotke sta zelo lepe natolkla.

Ob tako krasnem dnevu na stezi, tako dobri družbi, hudih vožnjah in tako okusnem roštilju človeku kar zmanjka pohval!!! :worship: :worship: :worship:

A veste, da so eni drsniki včeraj prvič začutili asfalt?

post-8399-1191109202_thumb.jpg

Kar pa se tiče simpatičnega para FZ1 by Čakovec: opazil sem , da me/nas s svojim (zelo dobrim) fotoaparatom pogosto daje na kartico; zato sem se z njim dogovoril, da mi pošlje svoje fotose na CD-ju po pošti; če bo dodal še svoj naslov, ga dobiš....

Ehhh Pussyi, klin se vendar s klinom zbija :P :xx:

@ Gamma bi se tud jest prslinla za fotke, če se da tudi današnje :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010 :010

Družba super kot vedno, izreden športni dan.

Itak da izreden če sm ti ga pa js še polepšala nepričakovano, "hvala Lara!" - "prosim Marko" ;)

upam da se ne ponovi, z moje strani :lol1: :lol1: You know what i mean! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, bil na Marofu. Družba bla enkratna. Ampak je tudi mene doletela neizogibna statistika :whistle:

Na srečo je samo zvin gležnja in bo z malo leda pa počitka ok. Travca na Marofu je pa mehka in je moped ostal praktično nepoškodovan :)

Dan ima seveda tudi velik plus, to je personal best: 1.14.39, končno nekaj uradno izmerjeno ( hvala Gregs :worship: )

Konc dobr vse dobro :) , glavno da vi ta hitri na nas počasne pazite :OK:

Hvala, hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobotno dogajanje :photo:

post-698-1191231171_thumb.jpg brez posvetovanja pa tudi tokrat ni šlo :rolleyes: .. o čem že ???..... o vzmetenju seveda :evilgrin:

post-698-1191232118_thumb.jpg mojstra za žar sta se ogrevala

Gregs je obujal spomine na pijačo njegove mladosti :whistle: post-698-1191231130_thumb.jpg

post-698-1191231101_thumb.jpg nekateri so se zabavali s pobiranjem kamenckov (Bojc & Sandra attac)

post-698-1191231029_thumb.jpg post-698-1191231066_thumb.jpg vmes pa so CBR-e silile na pisto (Jemcek & Rude)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da izreden če sm ti ga pa js še polepšala nepričakovano, "hvala Lara!" - "prosim Marko" ;)

upam da se ne ponovi, z moje strani :lol1: :lol1: You know what i mean! :naughty:

Men tut vse bolje grejo ovinki :yea1:

post-14825-1191235428_thumb.jpg

Ja, bolj ko se je dan bližal koncu bolj te je bilo težko prehitevat (vsaj z moje strani). :worship:

Se bom moral sam še bolj potruditi in položiti motor v ovinek kot je treba... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOFRUS

U "re Evil :blush:

1. ali 2. Novi M. :grim

Popravljeno . Popravil SasBK3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!