Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Še enkrat ti hvala za učno uro danes!! Pripiši svoj mail, da ti slike pošljem. Za začetek pa malo TUKAJ.

Novi Marof je res zakon...tudi jaz bom zgleda postal kar reden gost!!

Hello, ni kej, prenašanje izkušenj iz motorista na motorista :yea1: bilo je super, sta z Milanom

malo popestrila obisk današnjega Marofa!

Na kratko bilo je super, večinoma sem se sam preganjal po stezi, povem lahko samo to, da je potrebno še Marofove šole :OK:

lp

Nofrus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pazi, da ne boš preveč natreniral ovinkov :nono: , k pol spet ne bom mela nobenga za na zadno gumo se mu prilepit in mu dihat direkt za ovratnik :evilgrin: , and that sucks :angry: , :lol1: .

"Hudičevka"

Tebi je težko pobegnit :krneki:

post-5113-1191271603.jpg

post-5113-1191271620.jpg

post-5113-1191271630.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sta "mojgap" nalimala slike v album od Marofa je to zgori prou en šrot od kvalitete :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sta "mojgap" nalimala slike v album od Marofa je to zgori prou en šrot od kvalitete :topic:

Hvala za kompliment. :rolleyes:

Sva se potrudla (sploh Mojca).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NOFRUS

U "re Evil :blush:

1. ali 2. Novi M. :grim

Še enkrat ti hvala za učno uro danes!! Pripiši svoj mail, da ti slike pošljem. Za začetek pa malo TUKAJ.

Novi Marof je res zakon...tudi jaz bom zgleda postal kar reden gost!!

Te je zagrabil sindrom dirkališče ha?? :naughty: :whistle: Se ti dogaja zadnje dneve?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, to pa je nekaj slikovnega materiala. Bo nekdo mislil, da smo imeli najete fotografe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te je zagrabil sindrom dirkališče ha?? :naughty: :whistle: Se ti dogaja zadnje dneve?? :naughty:

Mejčkano pa res, idealnim dnevom se časi iztekajo (letos) :whistle:

IMHO

Če se pa samo tm lahko voziš do maximuma svojih zmožnosti,

tega žal na javnih cestah ni možno, pa še nikogar ne ogrožaš :OK:

(seveda steza ne oprosti, dogajajo se padci :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci & Gody thanx za grelce :worship: delovali so prav čudežno na psiho ... je bilo treba zavpiti samo AKCIJAAAA in smo že smo šibali po pisti :P

post-698-1191317412_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te je zagrabil sindrom dirkališče ha?? :naughty: :whistle: Se ti dogaja zadnje dneve?? :naughty:

Res me je zgrablo!!! Sicer pa greš naslednjič zraven, da bo tebe tudi napalilo - da ne bo samo Grobnik! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-11930-1191525324_thumb.jpg

Koga je tole moj "hudičevski" :evilgrin: radar zaznal???? A takole resno treniraš Nofri a.....huh :huh: , pa menda mi ja ne misliš uit izpred prvega kolesa :hmm: , bom jz tud mogla resno za gas poprijet, tko da....watch your back :evilgrin: hehehe....hehe...he :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo današnjih utrinkov! :naughty: :P

A Slike so že :worship: ZAKON :yea1: Dans je bilo hudo, pa še vroče ni bilo :OK:

Koga je tole moj "hudičevski" :evilgrin: radar zaznal???? A takole resno treniraš Nofri a.....huh :huh: , pa menda mi ja ne misliš uit izpred prvega kolesa :hmm: , bom jz tud mogla resno za gas poprijet, tko da....watch your back :evilgrin: hehehe....hehe...he :evilgrin: .

Da da :P je bilo malo uživancije :OK:

Ti si itak klasa višje, ti se "mađaros" privoščiš O:-)

P.S.nofrus I AM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kr pazi se jo, SN je v torek vozila Panonijo (prvič) v levo hitreje kot vse do sedaj v desno... be warned... :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kr pazi se jo, SN je v torek vozila Panonijo (prvič) v levo hitreje kot vse do sedaj v desno... be warned... :naughty:

Ja :yes: zna bit, da res, se je na koledarju par listov manj obrnil, k sm uspela okol in okol piste prlezt v levo, kot nazadnje, ko je bilo treba v desno začet skoraj koledar za novo koledarsko leto obračat :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja :yes: zna bit, da res, se je na koledarju par listov manj obrnil, k sm uspela okol in okol piste prlezt v levo, kot nazadnje, ko je bilo treba v desno začet skoraj koledar za novo koledarsko leto obračat :lol1: .

Hola cukr,

saj ni nič grdega, lahko brez skrbi poveš da si v ponedeljek tudi v desno peljala precej hitreje kot prejšnič - je pa res, da je novi "desni" rekord izmerjen "z roko", "levi" rekord je pa uraden, s transponderjem :)

hja, zgleda bo treba it še enkrat letos na Panonijo, da bo tudi desni rekord uraden, ker zdele stotinke zihr ne štimajo :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!