Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Hola!

evo, zdele sem poklical jefeta, pista je jutri odprta za motorje od 9 ure dalje :OK:

čez eno uro, oz točno opoldne, prevzamem na strel pripravljene lap-timerje :naughty: Danči, Gody, Dani mi se pa dobimo ob 10 uri v Ormožu na pumpi, da vam jih razdelim

PS iz zaupnih virov sem izvedel, da bo jutri na Marofu odprta Gostiona Kod Dančia... :naughty: :OK:

@ jemček: placa na prikolici sicer nimam, lahko se pa dobimo npr v Domžalah ali na kaki pumpi in gremo skupaj (tokrat bo šlo bolj počasi, maš lahko top-case :whistle: )

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V NEDELJO NAS GRE PAR IZ MARIBORA NA MAROF.VOZLI BOMO VARJANTO 3X20 MIN.ČE KOGA ZANIMA ŠTARTAMO 11.00 IZ RAMZESA!

Popravljeno . Popravil gigser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rude!

o shit še to :headbang: (ejga, ampak danes maš pa res dan ko me skoz strašiš... še dobro da bo kmalu polnoč :) )

ja nč, pol se pa dobimo mal pred mejo, npr na pumpi v Ormožu, pa jih bom tam razdelil... (Danči, Gody, Dani - se slišimo pa zmenimo za uro)

PS za roštilj oz ćevape direktno kontaktiraj direktorja ali namestnika direktorja Gostione Kod Dančia :P

Ne pozabi dat mojega Dani-ju... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabi dat mojega Dani-ju... ;)

hja, če bo kakšen ostal, ga bomo zažrli v Gostioni Kod Dančia... :lol1:

ejga, itaq da, ni blema :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani pol bi ti lahko moj laptimer vzel. Jaz imam namreč še šolanje v soboto tak da mi ne bo uspelo prit dol :(

Ja ni problema, ti ga lahko pol nazajgrede dostavim. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V NEDELJO NAS GRE PAR IZ MARIBORA NA MAROF.VOZLI BOMO VARJANTO 3X20 MIN.ČE KOGA ZANIMA ŠTARTAMO 11.00 IZ RAMZESA!

Midva z kolegom bi dala motorja v kombi ter prišla gor (saj še točno ne veva kje to je :unsure:, ampak bova našla ) mi poveš se bo v nedeljo dalo vozit čez cel dan ali imajo motoristi doočene ure?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z kolegom bi dala motorja v kombi ter prišla gor (saj še točno ne veva kje to je :unsure:, ampak bova našla ) mi poveš se bo v nedeljo dalo vozit čez cel dan ali imajo motoristi doočene ure?

MOŽNO JE VOZIT CELI DAN.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

ker sva z Dančijem verjetno prva doma, javljam, da smo zaključili na stezi sorazmerno uspešno.

Testi lap-timerjev so pokazali 50% izpad, tako da bodo potrebna popravila.

Imamo pa sedaj tudi tapočasni "uradne" rezultate.

Ko se že hvalim, moj najboljši je bil 19:12.

So pa danes padali časi tudi pod 13:00 pa se bo že vsak sam pohvalil.

Vsem prisotnim hvala za družbo in še posebej za rojstnodnevna darila.

lp, gody

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še mene čisto premraženaga. Matr ste eni fancy, ker se z avtom in prikolico prevažate okol, ne pa mi sirote :lol1:

Skratka, še eno super popoldne na Marofu. Bilo je 1A. Družba itak :worship: Mislim pa, da bo to letos žal zadnjič, predvsem zaradi temperatur.

Best time: unknown :rolleyes:

Ehmm....Gody mel rojstndan??? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Testi lap-timerjev so pokazali 50% izpad, tako da bodo potrebna popravila.

Kje ste meli transmiterje postavljene?

P.S.: Vse najboljše :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim pa, da bo to letos žal zadnjič, predvsem zaradi temperatur.

Mene je tut to danes odgnalo od motorja in Marofa.

Bog daj prikolico naslednje leto :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud zadnji del ekipe doma :), brati hrvati so nardili en tak fajn obvoz pri Grobniku, da sva s kombijem priplužila do morja :rolleyes:. Zdej pa hit pod tuš noge gret :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok društvo! Imamo dobre slikice :photo: od danas :yes: Slika dana već uplodana na blog a ostale slikice u toku sutrasnjeg dana :OK: Pozdrav :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste meli transmiterje postavljene?

P.S.: Vse najboljše :winkiss:

Hehe, smo jih meli tolko, da smo meli enega vsakih 15 m... :D

Drugače pa ob ograji za 'vstopom' na progo.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok društvo! Imamo dobre slikice :photo: od danas :yes: Slika dana već uplodana na blog a ostale slikice u toku sutrasnjeg dana :OK: Pozdrav :yea1:

Vsaka čast :worship:

Sicer pa je blo tolk fotografov na progi...skoraj vsaki ovinek je bil pokrit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem prisotnim hvala za družbo in še posebej za rojstnodnevna darila.

lp, gody

Sploh nism vedla joj no pa vse najboljše z zamudo želim!!

Drgač pa ja supr je blo :OK:! Sam novga motorja se je treba navadit :whistle: .Ostalo pa vse od "vegetarijanskih" čevapov do tistih kostanjevih kock, ajoooj božansko! Čestitke vsem, ki ste poskrbeli da se imamo fajn, odlično je bilo vse :worship: . Hvala učitelju in njegovim nasvetom za varnejšo in boljšo vožnjo! Samo nazeblo me je ko pesa..treba bo neke zimske rokavice nabavit drugače ne bo dobr :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok društvo! Imamo dobre slikice :photo: od danas :yes: Slika dana već uplodana na blog a ostale slikice u toku sutrasnjeg dana :OK: Pozdrav :yea1:

Samo mene sakrij, ipak sam ja smrznuta bila danas i s novom ljubimicom prvi put na pisti pa ta vožnja nije ličila ni na šta :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca! :OK:

Vidim, da ste spet izkoristili en dan...

Gody... čestitke! :yea2:

Časi: a je Rude zrušil 13-ico? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!