Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Gody... čestitke! :yea2:

Hvala,

Časi: a je Rude zrušil 13-ico? :naughty:

Pa rušil je Rude svašta ....

Bo že sam povedal/pokazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne samo to...

Če bi 12-ico, potem bi napisali 12.... ;)

No, saj Rude je itak Dream Rider, tako da je bilo to pričakovano... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pomeni:

1. se je nekdo z R6 ulegel?

2. je nekdo z R6 šel pod 1:13?

:hmm:

So ti dali mislit :naughty:

btw Gody čestitke :yea1:

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Racer, da boš lažje spal. :D

Rude je prvo porušil svoj osebni rekord (1:12:82), v naslednji rundi pa še R6. PRObike Bojan je vse pridno poslikal in posnel. Na žalost (al pa na srečo :P ) sem v času padca izven kadra in video posnetka nima smisla limat. Tuki pa sta dve fotki, kako z Johanco utrujena počivava na pisti. :blush: Jutri, ko bom malo bolj spočit pa prpopam še kakšno od drugih (upam, da PRObike Bojan ne bo hud).

post-300-1192311890_thumb.jpg

post-300-1192311978_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Racer, da boš lažje spal.

Rude je prvo porušil svoj osebni rekord (1:12:82), v naslednji rundi pa še R6. PRObike Bojan je vse pridno poslikal in posnel. Na žalost (al pa na srečo ) sem v času padca izven kadra in video posnetka nima smisla limat. Tuki pa sta dve fotki, kako z Johanco utrujena počivava na pisti.

Čestitke! :yea1:

....pa preden se usuje plaz name, da ti čestitam za padec... bom malo pojasnil... ;)

Čestitam zato, ker si padel tako, da ti ni nič hudega (sklepam), kar je najpomembneje! Johanca se bo že pocajtala, to nedvomno (če že ni).

Čestitam ti zato, ker ti je to uspelo... tudi z motorjem... na eleganten način... (kateri ovinek? - če prav vidim, je prvi desni po najpočasnejšem levem na koncu tišanja)...

Čestitke za nov rekord! :worship: Slovenski CHD rekord.... :worship:

Eh, pa kaj bi razlagal... ti boš to itak razumel, ker smo na vseh Marofih in Pannonijah to mleli in mleli.... na, pa si dokončno zmlel... ;)

Lažje pa ne bom nič spal.... sem pa vesel zate... ;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro banda, evo včeraj bil preveč premražen, da bi lahko tipkal danes pa :worship: :worship: :worship:

Bilo enkratno. Drubža :worship:

Bok društvo! Imamo dobre slikice :photo: od danas :yes: Slika dana već uplodana na blog a ostale slikice u toku sutrasnjeg dana :OK: Pozdrav :yea1:

Carji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tokrat sem bil le gledalec, a je bilo kar zanimivo spremljat, kako ste v skoraj zimskih temperaturah kar po vrsti izboljševali osebne rekorde (Gody, Suzuki... ) :worship:

Kar trije pa so vozili čase 1.12.xx (Rude, Tapajner, Marko HR?) :eek:

Popravljeno . Popravil Dani
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke! :yea1:

....pa preden se usuje plaz name, da ti čestitam za padec... bom malo pojasnil... ;)

Čestitam zato, ker si padel tako, da ti ni nič hudega (sklepam), kar je najpomembneje! Johanca se bo že pocajtala, to nedvomno (če že ni).

Čestitam ti zato, ker ti je to uspelo... tudi z motorjem... na eleganten način... (kateri ovinek? - če prav vidim, je prvi desni po najpočasnejšem levem na koncu tišanja)...

Čestitke za nov rekord! :worship: Slovenski CHD rekord.... :worship:

Eh, pa kaj bi razlagal... ti boš to itak razumel, ker smo na vseh Marofih in Pannonijah to mleli in mleli.... na, pa si dokončno zmlel... ;)

Lažje pa ne bom nič spal.... sem pa vesel zate... ;) :OK:

Hvala za čestitke. Kosti in mišice približno cele, Johanca samo malo popraskana (kakšen košček je tudi odpadel :whistle: ).

Še malo slikc PRObike Bojan-a po mojem izboru.

post-300-1192343879_thumb.jpgpost-300-1192343891_thumb.jpg

post-300-1192343829_thumb.jpgpost-300-1192343870_thumb.jpg

post-300-1192343819_thumb.jpgpost-300-1192343901_thumb.jpg

post-300-1192343911_thumb.jpgpost-300-1192343935_thumb.jpg

post-300-1192343948_thumb.jpgpost-300-1192343957_thumb.jpg

post-300-1192343966_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: Pa ne samo to... :whistle:

D.

Hvala,

Pa rušil je Rude svašta ....

Bo že sam povedal/pokazal.

Tut 6-ka je pokleknla.....

Z L O B E :P :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

heeeej, pestro je blo včeraj na marofu, pestro!!! čeprav je že sredina oktobra in sonček nima več svoje polne moči, smo se imeli skrajno imenitno - hvala celotni družbi da ste nama polepšali dan :worship: Gostiona Kod Dančia je delala s polno paro, vegetarijanski ćevapi so bili super (hmmm... morda zato, ker ni bilo v njih nič zelenjave??) tudi SN se je (ponovno) izkazala z dobrotami iz svoje kuhinje, tokrat nas je pogostila z želvami in kostanjevimi rezinami... mmmmmmmmmmmmmmmm... :wub: (redke preživele so našle zavetje v mojem hladilniku :whistle: )

zaradi nizkih temperatur - komaj malo čez 10 stopinj je bilo na pisti, v jutranji megli/dežju pa komaj malo nad ničlo, enako zvečer - moram ekstra pohvaliti Fripsa in Laro, da sta se čerpav na pol zmrznjena vseeno hrabro pridrajsala do Marofa :worship: ne pa tko kot jemček, ki je zgleda neke zmrzljive sorte in je ostal doma (tako, da ti vrnem za tisti dežni kombinezon zadnjič :naughty: )

posebna zahvala Zdravcu, ki mi je posodil avto in prikolico, sicer bi tudi midva s SN zelo tanko piskala

presenetilo me je da smo kljub neoptimalnim pogojem praktično vsi zrušili svoje rekorde; rude kot veste je zrušil celo dva, čeprav je treba povedat da pelje kot car, pade pa kot tazadn pussy, čist narahlo :naughty: (ejga, sem vesel da ne znaš bolje, da vama ni nič omembe vrednega!!)

tudi nama s SN je uspelo za okrogli dve sekundi izboljšati svoje PBje, zgleda ponavljajoča vožnja v krogu vpliva na/upočasni čas (hmmm, le kaj bi na to rekel g. Einstein?) tokrat je to potrdil novi lap-timer, ne le telefoni

in ko smo že pri (novih) lap-timerjih: od osmih kupljenih smo jih sprobali šest in kar trije (50%, kot je napisal že Danči) so nam odrekli sodelovanje!!! tu mač, pismo!!! takoj jutri bom izdelovalca prijel za ušesa!!

pa še nekaj slikc dogajanja v boksih (ja, vsi smo imeli VIP Paddock Passe s "Pit Lane" dostopom!), akcijske s piste bo dodal PROBIKE Bojan - hvala!!

post-163-1192350752_thumb.jpg post-163-1192350770_thumb.jpg

Tudi lubice so žejne :) je Gostiona Kod Dančia res delal s polno paro :)

post-163-1192350805_thumb.jpg post-163-1192350821_thumb.jpg

glavni kuhar tokrat ni bil direktor, ampak njegov namestnik in umetniški vodja :) na drugi slikci pa lepši in nežnejši - a nič manj zagrizeni - del naše dirkalne ekipe :wub:

post-163-1192350865_thumb.jpg post-163-1192350885_thumb.jpg

odlično razpoloženi Dream Rider po zrušenju dveh rekordov :) gostilno je obiskal tudi znani obraz z Marofa, čeprav večina verjetno bolj pozna njegov izpuh :lol1:

post-163-1192350932_thumb.jpg post-163-1192350951_thumb.jpg

najboljši zaključek dneva rekordov je, ko nadrsajo samo drsniki :yea1: tule pa veselje pred odhodom domov... :(

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

in ko smo že pri (novih) lap-timerjih: od osmih kupljenih smo jih sprobali šest in kar trije (50%, kot je napisal že Danči) so nam odrekli sodelovanje!!! tu mač, pismo!!! takoj jutri bom izdelovalca prijel za ušesa!!

hmm... pa ravno moj je bil pokvarjen, ko me ni niti bilo zraven :whistle: ..

:rolleyes:

No saj ni problema sem kar vesel da ste ga stestirali, ker bogsigavedi kdaj bom jaz našel čas še letos da bi ga stestiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah nismo noooooo

Ste, ste... ampak tako je prav.... :P :OK: :naughty: Dokler ni hudih telesnih poškodb, se vse da preživeti.... pa malo heca mora ob tem biti.... (jaz že vem)... :whistle:

Vidim tudi, da ste Tapajnerja imeli na stezi.... a je lepo prehiteval?! :whistle:

Škoda, da vam lapiji niso delali.... :(

Aha, pa seveda: LARA, čestitke za nov, super motor!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste, ste... ampak tako je prav.... :P :OK: :naughty: Dokler ni hudih telesnih poškodb, se vse da preživeti.... pa malo heca mora ob tem biti.... (jaz že vem)... :whistle:

Vidim tudi, da ste Tapajnerja imeli na stezi.... a je lepo prehiteval?! :whistle:

Škoda, da vam lapiji niso delali.... :(

Aha, pa seveda: LARA, čestitke za nov, super motor!!! :yea2:

Gregsi Tapajner je spraševal po tebi, mi je rekel, da ni imel zdej nobenega za zahaklat :P .... potli mu je šel pa Rude pokazat high sider, sam te je še vseeno pogrešal :evilgrin:

Od poškodb je Rude fasal eno črnico na riti (ne nism ga jest tepla :P), ker je najhujši šus pokasiral v najtrši dobro zavarovani del telesa ;) ... Arai kahla :worship:

Da še moja malenkost strne par vtisov, družba super ..... Lara & Frips & Kec :worship:, mene je še v kombijo zebel, si ne predstavljam da bi mogla odpelajt še 100 + ...... Lara je kupila rdečko (Gregs mormo vsi 3 skp en časten rdečkat krog odpeljat :010), sicer sta se malo kregali, amapk take so Rdečke, jih je treba od začetka bolj resno prjet da dajo potli mir .), meni si bila super, tko da nič ne javki :) .... Suzuki je na knap prehitevu (je tok not padu da je pozabil, da ni na GP dirki :rolleyes:) .... Dani nas je z boljšo polovico pršel malo nadzirat (hitr pocajti gležen, da ti ne bo punca naslednič zmrzovala, ko boš na stezi ji bo zihr vroče ;) ) ... pa še tri koke smo bile na stezi, Greenninja je pa zahinavla :P

Thanx še našemu urednemu fotografu ProBike Bojanu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s težkim srcem gledam tele slike, ampak sem res vesel da ste imeli spet super dan, kar glede na družbo sploh ne dvomim! predvsem pa sem vesel za mojga coachu, da je razen riti :) vse ok!

@suzuki: verjemi, če bi bi mraz vprašanje, bi se tud pri 0 pripeljal. samo razlog tokrat tiče drugje, bremze še niso porihtane tako kot je treba. še zjutraj je bila skušnjava, da pridem, kljub temu velika, lahko mi verjameš!

@lara: sem že zadnjič vidu da si spremenila podpis, pa nisem vedu al samo podpis al...lepoooo!

imam pa eno vprašanje, glede na vse vaše PB, a to pomeni, da pri 10 stopinjah gume še skoraj enako držijo kot pri 20+ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi nizkih temperatur - komaj malo čez 10 stopinj je bilo na pisti, v jutranji megli/dežju pa komaj malo nad ničlo, enako zvečer - moram ekstra pohvaliti Fripsa in Laro, da sta se čerpav na pol zmrznjena vseeno hrabro pridrajsala do Marofa :worship: ne pa tko kot jemček, ki je zgleda neke zmrzljive sorte in je ostal doma (tako, da ti vrnem za tisti dežni kombinezon zadnjič :naughty: )

Ja te volim a ti me bacaš :cry: :cry: :cry:

Ma enkratno je bilo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo vreme je že dopoldan vabilo na plano vse živo in tudi sam sem ponovno pojedel zaobljubo da je blo prejšnji vikend zadnjič :whistle:

Na Marofu je sijal sonček, temperature pa so ble bol zimske, na avtocesti je kazalo na tabli 10°C, pa še veter je dodal svoje, tako da smo vsi malo šmrkali na progi. Drugače pa brez gneče, proga 1A škoda da ni blo "zapisnikarjev" da bi merli cajte, saj se mi je zdelo da bi lahko "updajtal" svoj čas. Pa nič zato, bo spomladi še več prilik oz. nikoli ne reči nikoli mogoče še naslednji vikend .)

Lp Bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je bilo danes, vreme super. Smo spoznali bajsija, je vredu ded, tud pelje se ga lepo !

Jaz sem bil prvič na pisti, tako, da sem malo bolj čudne linije ubiral in "kuplungo" matral, drugače je pa za silo kar šlo...vsakič bo boljše, s tem se tolažim :D

Še ena mixana akcijska fotka by Skrky.

tomyyy.JPG

Levo jaz v sredini bajsi, na desnii pa oba.

lp,

tomo

Popravljeno . Popravil Tomba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!