Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Lepe fotke..Seveda,če sem pa jst na njih :lol1:

@Suzuki: Sem mislu, da me je včeraj na povratku domov nazebl. Vendar včeraj je bila prava savna, če primerjam z današnjo furo :whistle:

@KEC, ti nimaš pravo govora, si se v vetrovki vozu :krneki:

Je pa včeraj tko čudno pihal veter na pisti, da sem parkrat mislil, da je za mano ker od dirkačev....bil je pa samo veter :slap:

Moram pa povedat, da se naši lovci na PB veliko bolj "kultruno" vozijo, kot pa lokalci. S tem mislim prehitevanje inp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je bilo danes, vreme super. Smo spoznali bajsija, je vredu ded, tud pelje se ga lepo !

A Bajsija se lepo pelje? :unsure: :lol1:

Jaz sem bil prvič na pisti, tako, da sem malo bolj čudne linije ubiral in "kuplungo" matral, drugače je pa za silo kar šlo...vsakič bo boljše, s tem se tolažim :D

Danes prvič, naslednji vikend drugič - potem pa je zasvojenost tu! :P

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Bajsija se lepo pelje? :unsure: :lol1:

Ja no :blush: , meni se je vredu zdelo B) ...

Danes prvič, naslednji vikend drugič - potem pa je zasvojenost tu! :P

Ne, ne...nič naslednji vikend...bom verjetno že čez teden enkrat stegnil dol :kva2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tomba to pa še huje kot smo si mislili, da ne moreš potrpet do naslednjega vikenda :whistle::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si bil tahudi od onih treh z SXV?

LP Bajsi

Ne, tisto je bil Tomo iz Aprilia servisa, če misliš tistega v sivem kombinezonu?

Nisem vedel da ste "naši" oz.motosvetovci, škoda pa bomo drugič(terminsko še nedefinirano...lahko je tudi še letos) kako več rekli :beer2:

Lp Bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Suzuki je na knap prehitevu (je tok not padu da je pozabil, da ni na GP dirki :rolleyes:)...

o shit, a preveč na knap sem te prehitevu :eek: ej sorči, sam sem res čist not padu :blush: škoda ker me nisi prec oštela...

Ja te volim a ti me bacaš :cry: :cry: :cry:

Ma enkratno je bilo :D

in še eno pravičilo, sorči KeC k sem te spustu, jasno tudi ti zaslužiš posebno pohvalo za motoudeležbo v vremenskih razmerah, ki sicer vladajo v malo starejšem hladilniku :yes:

tle si se pa, hvalabogu, pošteno zmotil: ni bilo enkratno, ampak je ta feeling ponovljiv - vem, ker sem ga letos ene 5x ponovil :) - le na Marof se je treba pridrajsat... bo treba redno vremensko čekirat, če bo to jesen še kak lep vikend...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tega fejst fanta, ki občasno skače po Marofu :) si velja zapomnit PRObike Bojan :worship: ... jp tudi to fotko smo mu ukradli :P

post-698-1192395012_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle si se pa, hvalabogu, pošteno zmotil: ni bilo enkratno, ampak je ta feeling ponovljiv - vem, ker sem ga letos ene 5x ponovil :) - le na Marof se je treba pridrajsat... bo treba redno vremensko čekirat, če bo to jesen še kak lep vikend...

Na srečo se tudi jaz kdaj zmotim (ok hudo redko ampak se zgodi ;) ).

Hja če bi bilo par stopinj več bi bilo odlično. Vseeno je bilo super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z L O B E :P :OK: :D

Sem pravkar gledal posnetek - malo se te pa le vidi...

Se spomniš, da sem meril temperaturo gum in da je bila desna stran gume 10°C hladnejša od leve? :hmm:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pravkar gledal posnetek - malo se te pa le vidi...

Se spomniš, da sem meril temperaturo gum in da je bila desna stran gume 10°C hladnejša od leve? :hmm:

D.

Sam glede na to, da sem se strsel že v drugem al tretjem krogu bi mogla bit tudi desna stran še od grelcev segreta??? Kakorkoli že bom vedu za drugič.

Zdaj je itak vseeno, glavno, da smo se imeli fajn. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pravkar gledal posnetek - malo se te pa le vidi...

Se spomniš, da sem meril temperaturo gum in da je bila desna stran gume 10°C hladnejša od leve? :hmm:

D.

Budemo mi zmontirali filmic i stavili na blog ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakamo.... :D .... zlobe.... :whistle: :winkiss:

Zloba :devil: .... je že gor... že včeraj je bil. Al si od same zlobe pozabil pogledat? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koljega zakaj si ti tšna mona, da se nastavljaš na sredi piste?? Če bi rad občudoval rejserje ala Gregs&co, se usej parkirej na rob asfalta, k tm te bw še kšn zgazu!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rude,

pismo škoda k je snemalec ujel samo začetek in konec... malce manj zooma, pa bi blo k u filmu :)

(mimogrede: tatretji je pa tu že mičkenmal zaostal, a si vidu? :naughty: )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koljega zakaj si ti tšna mona, da se nastavljaš na sredi piste?? Če bi rad občudoval rejserje ala Gregs&co, se usej parkirej na rob asfalta, k tm te bw še kšn zgazu!! :headbang:

Tom je bulši razgled... mona :slap:

@Bojč....sam moraš pa priznat, da se je prav lepo čičnu na sred piste :D

Ma kukr ta prau profesjonist! :worship:

OJOJ kakšna foušija :P

Hola rude,

pismo škoda k je snemalec ujel samo začetek in konec... malce manj zooma, pa bi blo k u filmu :)

(mimogrede: tatretji je pa tu že mičkenmal zaostal, a si vidu? :naughty: )

Škoda al pa tudi ne. Kako bi me šele pol zajebavali. :lol1:

Sej zato ker je zaostal sem se odločil, da se mal usedem in počakam. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

OJOJ kakšna foušija :P

Škoda al pa tudi ne. Kako bi me šele pol zajebavali. :lol1:

Sej zato ker je zaostal sem se odločil, da se mal usedem in počakam. :lol1:

Hola!

hehe, nč bat, pr naskakovanju 1:11 ni nobenega zajebavanja, zgolj tisto... matr, kako se že reče... no... eh pa sej veš, fluorescentnosvetlozelene barve je... :whistle:

pa počasi se boš moral navadit na to, da če ni nobenega pred tabo ni to nč hudga, pomeni le, da so vsi zadaj... aja, pa ni jih treba čakat :lol1:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... že včeraj je bil. Al si od same zlobe pozabil pogledat?

Pogledal danes... jebemo, samo res je bil "lep" highsider.... :eek: Konec dober, vse dobro... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!