Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Hola rude,

evo, tle je pa tvoja (filmska) zvezda zasijala v polni svetlobi... lep, kvaliteten highsider... svaka čast, tud to obvladaš :naughty:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rude,

evo, tle je pa tvoja (filmska) zvezda zasijala v polni svetlobi... lep, kvaliteten highsider... svaka čast, tud to obvladaš :naughty:

:wacko: :blush: :blush: :blush: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ne da mira, cez dva tedna napovedujejo lepo vreme za cez vikend. Anyone? :whistle:

Hola!

hmmm... če bo vreme in pista frej, ne rečem da ne... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hola!

men je tko hudo, ljudje, sploh ne vem kaj naj naredim :?

ker SN spet neki peče, mava samo en dan frej ta vikend... za nedeljo je za Panonijo napovedan oblačno in 12 stopinj... sobota na Marofu (sem poklical in je odprata za motorje) pa bolj sončno in 15 stopinj... kaj naj nardim, kaj naj nardim... :naughty:

post-163-1193299077_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

men je tko hudo, ljudje, sploh ne vem kaj naj naredim :?

ker SN spet neki peče, mava samo en dan frej ta vikend... za nedeljo je za Panonijo napovedan oblačno in 12 stopinj... sobota na Marofu (sem poklical in je odprata za motorje) pa bolj sončno in 15 stopinj... kaj naj nardim, kaj naj nardim... :naughty:

Ne bi te rad strašil, samo accuweather pravi drugače. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rude,

ma ti me zmeri strašiš!!!

hvala, vem, sem šel malo prej pogledat... pa ne bom več če ne bodo dal gor boljše napovedi!! :wacko:

whatever, odločitev bo padla jutri...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

men je tko hudo, ljudje, sploh ne vem kaj naj naredim :?

ker SN spet neki peče, mava samo en dan frej ta vikend... za nedeljo je za Panonijo napovedan oblačno in 12 stopinj... sobota na Marofu (sem poklical in je odprata za motorje) pa bolj sončno in 15 stopinj... kaj naj nardim, kaj naj nardim... :naughty:

če rabiš dežni kombinezon povej, posodim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola jemcek,

ne bo treba dežnega, hvala, tokrat imam prikolico za motorje, streha pri avtu pa tud dobr dihta :naughty: jutri bo vremenska napoved za Marof odločila...

a še koga mika it?? si ti že zrihtal prednjo zavoro??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola rude,

ma ti me zmeri strašiš!!!

hvala, vem, sem šel malo prej pogledat... pa ne bom več če ne bodo dal gor boljše napovedi!! :wacko:

whatever, odločitev bo padla jutri...

Zimske gume maš :whistle: sej če ne greš lahko dobrote od SN tud pri tebi doma pojemo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če sem čisto pošten.... NE... :whistle:

Misli so že usmerjene v blato in teren... :grim

Enako.

S tem da so moje misli na belih poljanah... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zimske gume maš :whistle: sej če ne greš lahko dobrote od SN tud pri tebi doma pojemo :naughty:

Pa kaj še :nono: , tkole na easy pa to ne gre, si je treba zaslužit prej z zmrzovanjem na motorju :evilgrin: ......mislim kok ste eni scrkljani, c, c, c.....a dostava na dom bi bla uredu, pa še glasbena želja zraven a ne? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

malce nestabilno vreme, predvsem pa nova pridobitev v štalci sta vzrok da sva tokrat morala tudi midva izpustit Marof - ampak za praznično sredo pa sploh ne zgleda več tolk slabo :yes:

za tolažbo pa v temle krasnem sončku do Mosta na Soči :naughty:

@ SN et al: hehehe... dostava na dom je zlo fajn zadeva, sprobano... le da obvezno brez glasbene želje, tudi sprobano :lol1: )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj še :nono: , tkole na easy pa to ne gre, si je treba zaslužit prej z zmrzovanjem na motorju :evilgrin: ......mislim kok ste eni scrkljani, c, c, c.....a dostava na dom bi bla uredu, pa še glasbena želja zraven a ne? :lol1:

No, motorja nimam več........na kolesu mi je pa pošteno vroče....dostava na dom:ti na PM pošljem naslov :whistle: , glasbena želja.....Račke :naughty: ...........juhuhu, pa bo popoln vikend :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tele podaljšane praznike zna bit zadnja letošnja možnost it uživat na Marof... če bo pa tud tokrat vreme zahinavu, pa nam ostanejo vsaj lepi spomini na 2007

post-163-1193592406_thumb.jpg post-163-1193592457_thumb.jpg

evo, tkole smo prišli :) in tkole (smo/bomo) odšli :)

post-163-1193592510_thumb.jpg

vmes smo se pa neskončno zabavali :)

vsem marofoljupcem hvala za super družbo in noro lepe dneve :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

malce nestabilno vreme, predvsem pa nova pridobitev v štalci sta vzrok da sva tokrat morala tudi midva izpustit Marof - ampak za praznično sredo pa sploh ne zgleda več tolk slabo :yes:

za tolažbo pa v temle krasnem sončku do Mosta na Soči :naughty:

@ SN et al: hehehe... dostava na dom je zlo fajn zadeva, sprobano... le da obvezno brez glasbene želje, tudi sprobano :lol1: )

Sej vem de je off topic but ... napiš no novo pridobitev, pa čestitke velik veselja in uživanja pa velikkmjev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Tamau: da ne bova smetila tle :topic: maš emajl

sicer pa se je vremenska napoved za sredo že utekočinila, za četrtek trenutno še neki zgleda... vseeno mislim da je The End za 2007 :(

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Tamau: da ne bova smetila tle :topic: maš emajl

sicer pa se je vremenska napoved za sredo že utekočinila, za četrtek trenutno še neki zgleda... vseeno mislim da je The End za 2007 :(

Ne, ne in ne ti bi pa to že lahk vedu :naughty: ni še konc :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ Tamau: se opravičujem ker se nisva zastopla - ker je to topic o Marofu sem hotel povedat da je za letos najbrž konec z Marofom, ne konec KONEC - veš da ne bi zatajil novoletne Valencije :naughty: se je preveč veselim

pismo... ampak napovedi za četrtek, petek in morda celo soboto za Marof pa sploh ne zgledajo tolk švoh... spet sm čist blesav :wacko: SN bi zihr rekal da zato ker jem trupla mrtvih živali :P mah, za vsak slučaj bom poklical če je frej :whistle:

pa še vremensko sem pozabil prilepit :rolleyes:

post-163-1193659576_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!