Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Vprašanje, če bo..... :krneki: (kar se mene tiče, za ostalo divjad pa ne vem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj se začne 08 sezona :)?

Hola!

a kdaj? ko bomo odprli topic Novi Marof 2008 :)

malo bolj resno: otvoritev bo takoj ko bo vreme primerno, kot zdaj kaže zna bit že konec marca (če ne bomo takrat na Panoniji), ali kak teden kasneje, v začetku aprila - odvisno pač od vremena

sm pa že klical šefa ene 14 dni nazaj kako bo s cenami in ostalimi pogoji letos in izvedel, da bo v glavnem vse po starem... novo je le to, da se da spet najet pisto tudi med vikendi, cena pa je 1000€/dan :rolleyes: pismo, kr zasoljeno...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...cena pa je 1000€/dan :rolleyes: pismo, kr zasoljeno...

jah, inflacija pač :D

verjetno so že vsi dnevi zakupljeni, do konca sezone :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola jose,

a tko je to? pismo, a ti veš kje se da dobit to inflacijo? k bi jo jst zaprl v mojo denarnico, pa nej tm not naštepava :whistle:

zgleda ni ostalo veliko možnosti: al samo za pol dneva zakupit, od 10 do 15 ure, al pa dve skupini naredit, počasno in hitro, da bo več ljudi in se bo splačalo zakupit za cel dan...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola jose,

a tko je to? pismo, a ti veš kje se da dobit to inflacijo? k bi jo jst zaprl v mojo denarnico, pa nej tm not naštepava :whistle:

zgleda ni ostalo veliko možnosti: al samo za pol dneva zakupit, od 10 do 15 ure, al pa dve skupini naredit, počasno in hitro, da bo več ljudi in se bo splačalo zakupit za cel dan...

Hmm, 1000/20 = 50.

Pa je 20 komadov že kar težko skupaj zbobnat, kaj šele da bi 50€ prispevali.

Kaj pa vem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Gody,

ja saj vem tudi sam da za 40 ljudi ni šans, to je blo zgolj naštevanje možnosti... tudi jst mislim da če bomo letos zakupovali bo le za pol dneva :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Gody,

ja saj vem tudi sam da za 40 ljudi ni šans, to je blo zgolj naštevanje možnosti... tudi jst mislim da če bomo letos zakupovali bo le za pol dneva :rolleyes:

Ali pa bomo koristili naše državne praznike, ki so med tednom... :whistle: Lanski 27. april je bil kar simpatičen...

LP,

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, 1000/20 = 50.

Pa je 20 komadov že kar težko skupaj zbobnat, kaj šele da bi 50€ prispevali.

Kaj pa vem ...

maš prav, eni so že lani nos vihali, češ da je predrago, pa je blo treba plačat 'samo' ene 25 ojrof :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zelo relativno.. 25€ je definitivno ugodna cena za preganjanje po pisti cel dan, če primerjamo s cenami drugje in nasploh s stroški, ki nam jih ta naš hobi prinese.. Po drugi strani pa 25€ in ob plači slovenskega delavca, ko le ta odbije stran stroške položnic, hrane in drugih obveznih mesečnih izdatkov, ni malo. čeprav potem se pa tu spet postavi vprašanje, zakaj bi si taka oseba zbrala tak drag hobi, ki ga ne more financirat :)

Ah, filizofiram. Skratka 25eur ni malo denarja, je pa definitivno ugodno napram ostalim stroškom pri tem našem hobiju, za kateraga smo se zavestno odločili :) Če bo vse po sreči, bom kar reden obiskovalec Marofa letos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da bi se delal pametnega :trance_33_sleep: , ampak tema "Novi Marof 2008" je odprta in pripravljena za "dirkanje" :grim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Česa ne veš? :unsure:

Če sploh bo sezona 08....kar se moje malenkosti tiče. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola :krneki:

al bo nova sezona al ne je odvisno samo od tebe :winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!