Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Mislim, da kake pretirane gužve ne bi smelo bit.

Jaz grem, vreme je napovedano lepo :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je pa kdaj že na mobikrogu prišel do ograje ob padcu? Če ne štejemo odpovedi zavor. Ponavadi imajo največ proti mobikrogu za povedati tisti, ki sploh še niso vozil tam.

Sej ne rečem, je mnogo stvari bolših na marofu, že to da je sredi travnika, kjer je vse ena sama izletna cona, asvalt je boljši, ni luken :D, več je ovinkov :), za gledalce je boljše ker se vidi cel predel proge.

Ampak je proga zelo počasna, ubistvu sta en al pa dva ovinka kjer si lahko daš duška, ostalo je počasno premetavane motorja, proga primerna res za gocart in supermoto, sej ne rečem da se ne da pelat s cestnimi, se da in to čist lepo, ampak hitro pa ne :D.

Men osebno se obe čist dopadejo, ker je pista za primeren denar, pa ne daleč :), vsaka ma svoje dobre lastnosti, obe pa sta bolj približek pisti kot pa pravo dirkališče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno se obe čist dopadejo, ker je pista za primeren denar, pa ne daleč :), vsaka ma svoje dobre lastnosti, obe pa sta bolj približek pisti kot pa pravo dirkališče :)

Ja taprave motorje morte kupt pa bo tud pista taprava hehe :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da kake pretirane gužve ne bi smelo bit.

Jaz grem, vreme je napovedano lepo :OK: :yea1:

Danes bilo napovedano, da bo Marof odprt in sva nasedla.

Prišla tja, vse prazno, zaklenjeno.

Vreme pa idealno.

Pokličeva gazdo in je pojasnil, da je tak dan pa nedelja je pa se mu ni dalo :BUA:

V glavnem še bolj neprofesionalno kot lani.

Ne verjamem, da se mu bo jutri zjutraj dalo. Tak oda gužve verjetno ne bo, ampak odprta pa proga tudi verjetno ne bo.

V vsakem primeru pred odhodom potrebno preveriti, pa še pol ni 100%, je gazda neverodostjen. Se nekaj zmeniš, pol si pa premisli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem hodil v soboto mal dol pogledat, nenormalna gužva, športaki, supermoto, karting......ne vem no mislim, da bo treba med tednom dol hodit :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem hodil v soboto mal dol pogledat, nenormalna gužva, športaki, supermoto, karting......ne vem no mislim, da bo treba med tednom dol hodit :doze:

Včeraj si bil doli ?

Al misliš prejšnjo soboto ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vozil včeraj. Poklical sem v petek pa je gazda rekel da bo v soboto odprto, nedeljo zaprto. Vsekakor je fajn da se prej pokliče, ker lani je bla kar nekajkrat karting dirka čez vikend ali pa zakup proge.

Popravljeno . Popravil Dani
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani, za jutri veš mogoče, če je odprto?

Ne vem. Najbolje da zjutraj pokličeš na številko s prve strani te teme pa vprašaš.

Meni je novi upravnik steze v soboto rekel da bo letos več reda kot lani in bo on tam vsak dan, predvsem za urejanje steze in okolice in bo možno vozit kadarkoli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Steza danes že odprta.

Se vidimo doli :kva2:

Si klical gazdo?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap .)

Upam, da si do 10h ne bo že premislil... :rolleyes: In če si ne bo, da ne bo prevelike gužve.

Se vidimo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Au, zmatran :OK:

Ni blo gužve (do 5 motorjev hkrati na stezi). Bla še 2 s kartom pa nikak nista po 15 minut skupaj spravla, tak da počitka blo ni spljoh oziroma minimalno.

Sedaj pa komaj tipkam.

No spet dobri stari Marof. Upam da bo tako tudi v prihodnje.

Aja pa vsi smo isti krog vozili, sploh ni bilo nobenih frk ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba bo začet sklece pa vaje za zapestje delat :naughty:

Jaz sem tut čist z*eban :yawn: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino... očitno bomo letos več med tednom vozili, pa manj med vikendi!!! :OK: :OK: :OK: Meni to še kakooooooooo odgovarja.... :yea2: :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v soboto doli. Gneca in nisem sel na pisto. Sem raje opazoval ..... je bilo kar nekaj za pogledat.

Obiskal sem progo tudi vceraj bolj popoldan in celo odpeljal eno rundo :kva2: .Bilo je super. Srecal kar nekaj nasih doli.

Je pa se ena informacija za katero ne vem, ce je ze bila objavljena. Ni več možno vplačat za eno uro ampak samo za celi dan (200 Kun).

Popravljeno . Popravil DenisR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nova tel. številka - +385 42 606011. To je stacionarna telefonska številka pisarne v N. Marofu in s tem novega upravitelja...

Kot je DenisR že povedal, sedaj obstaja samo ena opcija plačila - 200Kn za cel dan. Ni več poldnevne ali urne tarife. Je pa možno, da je čez teden ceneje...

D.

PS: Moderatorji, a bi bilo možno te informacije vključit v prvi post?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bli tut mi dol. Trenirala T. Koršič in B. Poštič. Poštič mu veeelike tehnične težave, medtem ko je biu tomaž prvič na R6 (časi konstantno okoli 1.16 :worship: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za take čase pa res :worship:

P.S.: Hvala za lijak .)

Pa ne okol govort da sm zipa skor čez avto vrgu iz zaleta k sm ga na prikolco dajou :headbang: :whistle:

za lijak pa malenkost, vidm da si pršu brez problema domou in da ti zavorno olje ki ga je bilo pred tem v lijaku ni nardilo večjih težav :P ---- ne no hecam se :D

drugače pa ja ... meu sm tok težav da jih ni blo konca, nakoncu je pa še tesnilo glave šlo ribe lovit v bližnji potok in pa sesalni sistem je zahinavu ...

no to so pa dirke in dirkalni motorji ... vedno moraš pričakovati nepričakovano ;)

Lp, Boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

drugače pa ja ... meu sm tok težav da jih ni blo konca, nakoncu je pa še tesnilo glave šlo ribe lovit v bližnji potok in pa sesalni sistem je zahinavu ...

no to so pa dirke in dirkalni motorji ... vedno moraš pričakovati nepričakovano ;)

Lp, Boris

Ne to je to,ker si ga cez zimo zanemaro :grim Sem ti ze zadnic povedal,da ne cuti do tebe nic :grrr :D

Se mas cas do Ptuja :) P..... MAN :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!