Skoči na vsebino

Novi Marof 2007


danci1973

Priporočene objave

Prav si prebral. 200 EUR.

Je pa res, da je bila omejitev postavljena z lastnikove strani, ker so potem priceli pripravljati stezo za dogodek naslednji dan. Tako da ni nujno, da jo bo pripravljen oddati samo do 14 tudi v bodoce.

Ma ne, hočem reči, da je ekskluzivni zakup steze med tednom za 200 EUR (pa magari samo do 14) zelo sprejemljiva cena, ki bi se je sam še kako kdaj poslužil. Ker potem, če pride npr. 8 ljudi (ki bi jih najbrž prišlo), je cena 25 EUR, ki je zelo sprejemljiva... Tako da je za razmislit, kdaj najamem stezo in to objavim... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da je za razmislit, kdaj najamem stezo in to objavim... :D

Mislim, da se stvar razvija v pravo smer ... .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, hočem reči, da je ekskluzivni zakup steze med tednom za 200 EUR (pa magari samo do 14) zelo sprejemljiva cena, ki bi se je sam še kako kdaj poslužil. Ker potem, če pride npr. 8 ljudi (ki bi jih najbrž prišlo), je cena 25 EUR, ki je zelo sprejemljiva... Tako da je za razmislit, kdaj najamem stezo in to objavim... :D

Obvezen PM... če bo že kaj v tej smeri :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, hočem reči, da je ekskluzivni zakup steze med tednom za 200 EUR (pa magari samo do 14) zelo sprejemljiva cena, ki bi se je sam še kako kdaj poslužil. Ker potem, če pride npr. 8 ljudi (ki bi jih najbrž prišlo), je cena 25 EUR, ki je zelo sprejemljiva... Tako da je za razmislit, kdaj najamem stezo in to objavim... :D

Pokliči g. Rauša in ga vprašaj...jaz sem ga pač nahecal za takšno ceno,ker najprej sploh ni hotel dati steze v uporabo;no potem sem ga pač nekak le prepričal.

Tako,da teh 200 EUR ne vzet za svetih;mogoče bo tebi dal še ceneje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, hočem reči, da je ekskluzivni zakup steze med tednom za 200 EUR (pa magari samo do 14) zelo sprejemljiva cena, ki bi se je sam še kako kdaj poslužil. Ker potem, če pride npr. 8 ljudi (ki bi jih najbrž prišlo), je cena 25 EUR, ki je zelo sprejemljiva... Tako da je za razmislit, kdaj najamem stezo in to objavim... :D

Ja, ampak normalna cena med tednom je 250 EUR, ker pac odda za cel dan ali pa sploh ne.

No se vedno je za 10 ljudi 25EUR/osebo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem bil nikoli pozoren na to, pa me sedaj zanima

koliko motoristov je max. na tej stezi da ni gužve - da se da "normalno" vozit. Saj vem da je to zelo odvisno od posameznika, pa vendar, približno.

In ne, ne mislim se podati v organizacijo ničesar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre za skupino, kjer so približno enako hitri posamezniki mislim da kakšnih 8. Če pa gre za velike razlike v hitrosti med posamezniki pa je verjento gužva že pri 4ih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

pri 4ih je pa res ne more bit :hmm:

ne spomnim se več po koliko nas je ponavadi vozilo gor {stupid}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem jih naštel enkrat 24,da je še normalno pa do 15,za čase poštavljat je najboljše če si pa sem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm glejpo zadnjih izkušnjah je bilo takole: 2 skupini v vsaki po cca 10 ljudi (mogoče kakšen manj). Razdeljeni v počasne (začetnike) in ta hitre. Je delovalo kar dobro. Če ti ni težava vsak krog prehitevat potem se da tudi z več kot 10imi apak če bi pa res rad užival potem svetujem manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

pri 4ih je pa res ne more bit :hmm:

ne spomnim se več po koliko nas je ponavadi vozilo gor {stupid}

Eh, pri 4ih je proga prazna. Razlika v hitrosti posameznih voznikov pa mora biti vsaj taka kot met tabo in mano, da se v normalnem stevilu krogov kdaj prehitijo za cel krog (pri cca 20s/krog, me dohitis v 3.5 krogih).

Pri bolj izenacenih je socasnih na progi lahko se bistveno vec.

Po mojem 20 pocasnih ni nikakrsen problem pa do 15 srednjih tudi ne. Zdaj za supersonicne rakete pa konc koncev, ce ste tu nekje tudi ne bi smelo biti problema, ker ce ste v okviru svojih 5 sekund razlike se prej zgrudite od utrujenosti, kot od prehitevanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne spomnim se več po koliko nas je ponavadi vozilo gor

Če bi imel vsak 200 metrov prostora za svoje manevriranje, je to 8 ljudi.

Včasih pa nas je bilo gor tudi preko 10, pa je še šlo. Sicer pa, Misty... samo da gremo, se bomo že potem ukvarjali s številom, a ne?! ;)

Tako,da teh 200 EUR ne vzet za svetih;mogoče bo tebi dal še ceneje

Ni več Krešota, tako da ne vem, če bo ceneje... :D Vsekakor pa bom poskusil, ker sedaj sem ravno iz peska, kjer se je treba za vsako stvar pogajat. Še za pesek iz motokrosističnega čevlja... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani ti boš mogo motor zamenjat počasi...za eno bolj racing varianto :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ke ze bo kaj med tednom, da si vemo planirat dopust?

Petek 18.5. bi bil v redu? Da vem, če je kakšen interesent, bi potem kaj poklical rauša, pa da vidim, koliko bi računal za cel dan najema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce se vam pridruzim...do kdaj moram povedat za ziher...

Lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani ti boš mogo motor zamenjat počasi...za eno bolj racing varianto :naughty: :naughty:

Ja moje staro železje bom zamenjal ko me boš začel konstantno prehitevat s tvojim racerjem :naughty: :grim

18.05. je vredu datum

Popravljeno . Popravil Dani
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek 18.5. bi bil v redu? Da vem, če je kakšen interesent, bi potem kaj poklical rauša, pa da vidim, koliko bi računal za cel dan najema.

To zna biti zelo zanimivo, se posebej, ce bo MCMu res uspelo tole:

19.-20.maj Novi Marof (termin še odprt za dodatne predloge)

Potem bo dolg Marofski vikend na vidiku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zna biti zelo zanimivo, se posebej, ce bo MCMu res uspelo tole:

19.-20.maj Novi Marof (termin še odprt za dodatne predloge)

Potem bo dolg Marofski vikend na vidiku :)

...in kaj naj bi dogajalo 19, in 20. maja? Me že srbijo kolena.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to bi se slo za 1 dan, al bi pol ostali do sobote , mogoce celo nedelje...

mal me ze mika da bi nalozu v kombi R1 in KTM (Supermoto) pa bi se kr mal vec cajta dol drajsu, se nisem bil dol in me ze 1 leto mika kaksna je proga..

Lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zna biti zelo zanimivo, se posebej, ce bo MCMu res uspelo tole:

19.-20.maj Novi Marof (termin še odprt za dodatne predloge)

Potem bo dolg Marofski vikend na vidiku :)

MCM pa je kdo ali kaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!