Skoči na vsebino

Varovanje garaže


Butnglavc

Priporočene objave

Zanima me na kakšen način ste zavarovali svojo garažo v kateri imate kaj spravljeno, ni nujno motor.

Želim namreč zavarovati svojo, da mi ne bi ukradli še kaj drugega.

Prosim za konkretne predloge ali slike, lahko tudi na PM, da lopovi tatovi ne vidijo vsega.

Hvala

LP Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A poleg opisa mojega varovanja še naslov napišem?

Imaš že nekje temo o varovanju motociklov, sidrih, ključavnicah, alarmih ipd., pa si tam preberi in po svoje skombiniraj. Tisti, ki ti bo pa tukaj napisal kako je on v svoji garaži uredil varovanje, je pa en navaden trotl, ki kar kliče, da ostane brez mopeda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdeš vseh vrst čudake.

Sem čul za enega junaka iz okolice CE, da ima na garažnih vratih ponosno nabito tablico:

"Tu parkira Harley".

Pa najprej sem vprašal, to ima nabito v garaži, notri na zidu. Dober štos pač.

Ne, ne, so rekli, zunaj, na garažnih vratih.

No, to vsekakor ni samozaščitno.

Predvsem, čim manj kazati robo.

Ko grem na vožnjo, gre motor zadnji ven, sem že ves oblečen in podobno.

Ko pridem z vožnje, gre takoj v garažo.

Nobenega razstavljanja in razkazovanja na dvorišču.

Pa tudi malo paranoje ne škodi.

Če ugotoviš, da vozi avto nekaj časa za teboj, da ubira enake smeri v križiščih, ki vodijo proti tvoji garaži, pač odpelji drugam, se ga znebi in potem domov.

Saj, običajno je naključje, da hitita dve vozili skozi nekaj križišč v enako smer, lahko pa tudi ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva "pitbulla" pa enga "rotvajlerja"!

Pa, če to ne pomaga naroči še dnevno-nočne preglede pri službah za varovanje (G7, Sintal,....itd) na nepremičnino, ki imaš vse dragocenosti spravljene!

PA 24/7 kamere, ki imajo 360 stopinj premika ob določenimi bližnjimi premiki okoli objekta!

lp

Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lopate,grablje,vile,razne palce za fižol, veje , krpe, korita od rož, čebulce tulipanov, vreče zemlje ,nagrobni pesek,....vse nametano po možnosti kr takoj za vrati garaže - pač žena to vse nuca ponavad "TAKOJ!"...in tko rabim en cajt da se dokopljem do motorja al bicikla..ponavad itak stopm na grablje al pa v kako kanto...in še nikol se ni zgodil, da m ne bi kej na glavo padlo...ker vsaj približn vem kako se obračat in premikat so težje poškodbe izključene...za koga druzga pa ne vem...je groza že če not pogledaš.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 soseda, bivša miličnika in udbovca v pokoju, ki se cele dneve gresta vrtičkarje in budno spremljata kaj se dogaja pri meni okoli hiše;) . + 3 policaji + 1 kriminalist :photo: vse je pod kontrolo

jebat ga .. živim v taki ulici kjer je pred vsako hišo policiski avto ..

^_^

+ nekaj ključavnic .. potem se pride do motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...18 fizičnih zapor, riglov in klučavnc, elektonska ključavnca, definicija glasu, in prstni odtis na nogi in še po vzorcu urina šele potem jo lahko odpreš, poleg tega mam pa še na voljo G7 in 4 kamere na vseh štirih točkah garaže :slap: :headbang: veš da ti nobedn nebo napisu oz še clo posliku kako ma zavarovano garažo :grrr

evo pa še slikca moje skrbno varovane garaže[attachmentid=90022]

post-8569-1169047115_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me na kakšen način ste zavarovali svojo garažo v kateri imate kaj spravljeno, ni nujno motor.

Želim namreč zavarovati svojo, da mi ne bi ukradli še kaj drugega.

Prosim za konkretne predloge ali slike, lahko tudi na PM, da lopovi tatovi ne vidijo vsega.

Hvala

LP Aleš

Če ti bo nekdo, ki se spozna na te stvari hotel kaj ukrasti maš lahko naštimanih 100 alarmov pa ti bo vseeno to ukradel :closedeyes: . Preprost odgovor zaklepj garažo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolne zaščite ni, če si bo nekdo res zaželel tvoj moped, ga bo dobil...

Pa tudi prevelika paranoja ni potrebna, tisto o skrivanju motorja (hitro not in ven, brez kazanja) je brez veze, fantje najprej opazujejo, šele potem užgejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsaki strani hiše mejni prehod (Hrvaško-Slovenski), pa skoraj vse policaje in carinike poznam na obeh straneh :D

Hiša varovana 24/7 :OK: :OK: :OK:

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsaki strani hiše mejni prehod (Hrvaško-Slovenski), pa skoraj vse policaje in carinike poznam na obeh straneh :D

Hiša varovana 24/7 :OK: :OK: :OK:

LP Burnout

s katere policijske(garaže) postaje so že ukradli Bentleya O:-) :naughty: :OK:

Popravljeno . Popravil Vojč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jest mam pa tko "naštiman" da bi mogli prvo avto spizdit :OK:

Mam motor med dvemi avti, za motorjem je pa steber. Ni varjante da ga daš ven če avta ne premakneš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A poleg opisa mojega varovanja še naslov napišem?

Imaš že nekje temo o varovanju motociklov, sidrih, ključavnicah, alarmih ipd., pa si tam preberi in po svoje skombiniraj. Tisti, ki ti bo pa tukaj napisal kako je on v svoji garaži uredil varovanje, je pa en navaden trotl, ki kar kliče, da ostane brez mopeda!

Zato sem pa napisal, da lahko na PM!

Zakaj rabim varovanje pa lahko pogledaš drugje ali pa tukaj.

www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=17390&st=45

Hvala.

Popravljeno . Popravil Butnglavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stopnja varnosti je nekako premosorazmerna z denarnim vložkom v sistem varovanje - torej odvisno koliko sredstev imaš na razpolago....v vsakem primeru pa je najboljša rešitev kasko zavarovanje - zavarovano 24/7 tako v garaži kot na poti...

Predvsem pa bodi pozoren pri objavljanju slik motorja na netu, saj so slike lahko dober vir podatkov o lokaciji motorja (dvorišče, garaža,... ) - pa morebitnih kupcev ne vabi na ogled motorja na svoje dvorišče/garažo

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa morebitnih kupcev ne vabi na ogled motorja na svoje dvorišče/garažo

Kam pa? V Jeruzalem, Izrael? Res, me močno zanima. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa? V Jeruzalem, Izrael? Res, me močno zanima. :)

ti niti nimaš tak daleč do JEruzalema prekmurskega ;-)

sicer pa - bencinska črpalka, parking kje na robu mesta itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam pa? V Jeruzalem, Izrael?

lahko tudi :?

če želiš pa se lahko vsakemu, ki bo prišel pogledat motor tudi pohvališ kakšen sistem varovanja imaš - pač tvoja odločitev :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti niti nimaš tak daleč do JEruzalema prekmurskega ;-)

sicer pa - bencinska črpalka, parking kje na robu mesta itd ...

To razumem! Neverjetno, a? :OK:

Sicer pa sem 'slišal', da to počnejo samo meščani!

Pri nas na vasi, ne zaklepamo hiše, niti stare hiše, niti garaže, niti delavnice, niti štale, niti druge štale... :OK:

Jaz kupce, ki se že odločijo, da prilezejo 200km na ogled, rade volje popeljem po 'dvorišču', jim razkažem želeni eksponat zaradi katerega so prišli & če je 'face' še mu rade volje pokažem kaj več, kar se motociklizma tiče! :OK:

šifra; pošten! :yea1:

če želiš pa se lahko vsakemu, ki bo prišel pogledat motor tudi pohvališ kakšen sistem varovanja imaš - pač tvoja odločitev :OK:

Tudi lahko! Če mu bom s tem pomagal, k lažji namestitvi 'njegovega' sistema!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko tudi :?

če želiš pa se lahko vsakemu, ki bo prišel pogledat motor tudi pohvališ kakšen sistem varovanja imaš - pač tvoja odločitev :OK:

pa poveš še, kateri frendi in kakšne motorje občasno parkirajo in da lahko naknadno pomembne datume sporočiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimo dveh psov in stekle sosede brez lastnega življenja, živ bog ne pride+++presenečenja... :naughty:

Popravljeno . Popravil pizdek 69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš psa, ga daš pred garažo :D

Še meni ugrizne hudič :D mislm ps :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jest mam pa tko "naštiman" da bi mogli prvo avto spizdit :OK:

Mam motor med dvemi avti, za motorjem je pa steber. Ni varjante da ga daš ven če avta ne premakneš :OK:

za une k kradejo še tok bolš

pridejo po avto pa za bonus še motor poberejo sprot :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!