Skoči na vsebino

Firestarters Winter party


Einherjar

Priporočene objave

Uf še dober da je bila polna kartica na koncu (ali pa baterije zmanjkalo), ker si kar približno predstavljam, kakšne slike bi še lahko si ogledovali. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, je blo res dobr, sam sem preveč zares vzel da se prične ob šestih, zato me je mal prej zmankal-ampak sem se pa boril kot zmaj...

V glavnem svaka čast za dober žur.

Čili je bil zakon!!! :worship: :worship: :worship:

Fire dobre slike :OK:

Se ga vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ste uživali, sem se mogla učit, bo pa poleti kdaj tudi fajn, ker je čisto blizu moje službe, pa bom lahko uletela, itak ste bli skor sami poznani in same face :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je :OK: Kerga ni bilo, mu je lahko žal.

Sam ne vem zakaj me glava boli :? , pa pravijo da vakum ne boli .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je :OK: Kerga ni bilo, mu je lahko žal.

Sam ne vem zakaj me glava boli :? , pa pravijo da vakum ne boli .)

midva bova lahk kar peš šla :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga, ni slo kar se tice obvescanja najbrz tako, kot bi moralo. Se posebej s kontakti in zemljevidi, je pa res, kot je Fire napisal, da so Italijani bp nasli...

Kar pa se benda tice... Jebiga, verjetnost, da bi blo vsem vsec karkoli bi pripeljali je nikakrsna, tko da... kaj cmo...

Zgolj v info... Ni bilo se bikerskega zura, kjer bi meni bila muska vsec, ker je to pac edina stvar, ki mi pri celi sceni "smrdi" - k da se se nismo premaknili iz 70ih...

PS: se zmeraj pa mi je zal, da sem bil doma v postelji... Ceprav, je bil pa interview z vampirjem ob pol polnoci - vem pateticno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BEMTIŠ

Ker "BEBO" se je spravu farbat stole.........ma mi je dolžan pivo......pa ne samo eno........ :angry: :angry: :angry: :angry: sem se doma ustrašu, če sem slučajn "tardečo" dobu..........k so ble hlače tko lepo pofarbane :angry: :angry: :angry: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon je blo res dobr žur :OK: ........... muske, striptiza pa še kej se pa ne spomnem, še dons sem mal čudn..... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon je blo res dobr žur :OK: ........... muske, striptiza pa še kej se pa ne spomnem, še dons sem mal čudn..... :slap:

Mogoce bi se blo treba vprasat, ce nisi ze pred zurom bil :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da tuki tud velja da je vsaka kritika dobrodošla :P namreč muzka je bla pa čist mimo,...se mi zdi, da bi več folka ostalo, če bi bla ena skupina, ki bi znala žur narest .) ker tole oprostite je bla pa žalost od muzke :grim

drgač pa vse ostalo pa kul!! :OK: plac super, družba je bla enkratna,... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce bi se blo treba vprasat, ce nisi ze pred zurom bil :>

ah to pa itak :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da tuki tud velja da je vsaka kritika dobrodošla :P namreč muzka je bla pa čist mimo,...se mi zdi, da bi več folka ostalo, če bi bla ena skupina, ki bi znala žur narest .) ker tole oprostite je bla pa žalost od muzke :grim

drgač pa vse ostalo pa kul!! :OK: plac super, družba je bla enkratna,... :)

Always a place for improvement :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam naša shadowka je bla tud rdeča po jakni in rokah,sem se že ustrašla da se je kej porezala

a si se ustrašla da pušča? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ein,mam te na sumu,da si tiste tvoje viruske in bacile razpršil po klubhousu pred zurom,ker ze od nedelje lezim z 38 vročine-smrk.lp :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ein,mam te na sumu,da si tiste tvoje viruske in bacile razpršil po klubhousu pred zurom,ker ze od nedelje lezim z 38 vročine-smrk.lp :OK:

sosed, to je zato k si tko hitr šu domov :headbang: mi smo vse razkužl do jutra :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ein,mam te na sumu,da si tiste tvoje viruske in bacile razpršil po klubhousu pred zurom,ker ze od nedelje lezim z 38 vročine-smrk.lp :OK:

Wasn't me... Sem bil v cetrtek nazadnje tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ein,mam te na sumu,da si tiste tvoje viruske in bacile razpršil po klubhousu pred zurom,ker ze od nedelje lezim z 38 vročine-smrk.lp :OK:

Ne ne, to ni Ein kriv, verjetno bo kriv alkohol! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!