Skoči na vsebino

Intermot 2002


Špilferderber

Priporočene objave

Hja, če ne bo zanimanja se bomo pač samo zorganizirali - pač ne bomo šli na Fest ampak z motorji oz z avti, če bo slabo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi šla na sejem (če ne bom tam že službeno)...

Videla sem, da se dajo dobit Biker Cards, vendar se mora prijavit najmanj 10 članov iz kluba, društva....

S kartico je vstopnina 9 EUR, v Biker Camp-u se da prespat za 11 EUR, pa še 15% popusta na hrano in pijačo se dobi v prireditvenem šotoru.

Dead line za prijavo je 10. september. Če bo koga zanimalo in če se nas zbere najmanj 10, lahko jaz zrihtam te kartice.... pa prevoz tudi - recimo minibus.... al pa kombi, če nas bo še manj...

Sem pa absolutno za varianto, da se gre potem še na Oktoberfest :D

Na pivo, pol piščanca in na vlakce smrti :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, res super - sem ZA, saj bi me zelo zanimalo pokukati še na OktoberFest (zaradi česar prevoz z mojo Suziko žal odpade), tudi piščančke imam zelo rad :oops: , vlakci bodo pa pika na F :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombi, minibus... Razočaran sem. :(

Zakaj pa? Večina nas nima namena prespati, ker je to vedno povezani z dodatnimi stroški. Gor/dol je gotovo 900-1000 km, če še malo bluziš po Munchnu, on to za en dan z motorjem ni ravno mačji kašelj. Računaj, da boš po sejmu hodil ves dan in boš zvečer pošteno utrujen. Da o nepredvidjivem bavarskem vremenu sploh ne izgubljam besed. Poleg tega imamo namen še malo kupovat, na motor pa veliko te robe ne spraviš, če si s seboj že pripeljal opremo za šotorit. Poleg tega pa bi nam zvečer res pasal en dober Paulaner na Oktoberfestu, pa če potem brez skrbi prideš domov... je tu kaj slabega. V nedeljo pa itaq na furo, ves svež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...članek o INTERMOT 2003 na motomanii...

Ni mi jasno zakaj Intermot 2003. Intermot bo čez 1 mesec in takrat bomo še leta 2002. 2003 pa Intermota sploh ne bo, ker je samo vsaki dve leti. Se izmenjuje s salonom v Milanu.

naknadno dodano pojasnilo: : čudim se naslovu članka in novinarju ki si ga je spomnil, ne pa EnBoIzCe-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason : INTERMOT 2003 je naslov članka na strani, že na začetku teksta v članku pa govori o zgodnji jeseni, nisem si sam izmislil 2003...

Po moje je avtor članka malo zaj****...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombi, minibus... Razočaran sem. :(

Hmmmmmm, jest bi bil pa razočaran, če bi me kdo silil tja z motorjem, čeprav hkrati planiramo tudi obisk OktoberFesta. Kaj to pomeni, najbrž ni treba glih razlagat... Smo si pač različni. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razočaran. Ja. Ker sem motorist. Ker nimam motorja samo do bifeja se vozit, ampak da se kam daleč tud z njem peljem, v nove kraje, če pa kraj že poznam, pa vsaj po drugi trasi. Daleč ? Ja in ne. Zame ne. Konkretna tura opravljena že večkrat v enem dnevu + nakupi. Včasih je deževalo, tudi celo pot tja in nazaj. Tudi sneg sem že imel na tej poti. Pa to še zdaleč ni moja najdaljša pot v enem dnevu. Se pač rad vozim.

A veste kaj bi rekel Krbavčičev Andrej ?

Da na morje ob sončnem vremenu se zna pa dons že vsaka baba pelat.

Da ne bo pomote, nič nimam proti ženskam na motorju, nasprotno, vzpodbijam in občudujem jih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, nehimo nabijat, kdo bo šel z motorjem, z avtobusom, s kolesom ali peš in zakaj. Raje se kaj konkretnega zmenimo. Avtobusarji posebej, uni k bi šli z motorji pa posebej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaa, Brrrm, mi bomo pa istočasno oktoberfest v Twinu naredli. Kaj misliš?? Pivo imajo, čevape tud, pa še kakšne base na roštil vržejo, pa žurka, da nas bojo tud uni k se bojo odpelal slišal. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, zmenjeno, ko se nabašemo piva, čevapov in klobas, potem pa mobitele v roke vzamemo in tiste auslanderje na carinsko tajno številko odkucamo, da jim malo prtljago prevetrijo :wink: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaa, Brrrm, mi bomo pa istočasno oktoberfest v Twinu naredli. Kaj misliš?? Pivo imajo, čevape tud, pa še kakšne base na roštil vržejo, pa žurka, da nas bojo tud uni k se bojo odpelal slišal. :D :D :D

Samo da se gre z motorji..... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, naj še jaz dodam nekaj 'konkretnega' k tej temi.

Moj bratranec Africa, je bil pred dvema letoma na IMOTu in je rekel, da gre letos spet. Pravi tudi, da je bil takrat en cel dan na sejmu in da je to bilo absolutno premalo, zato pa si bo letos vzel 2 dni za ogled sejma + en dan za Oktoberfest. Za šotorjenje na sejmu je treba sicer neko malenkost plačat, ampak zadeva je znotraj ograje in torej varovana.

Pišuka, na tako varianto bi pa tut jst šla. Kaj pa veš, mogoče pa se odločim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jason, ne sekiraj se. je še čas kislih kumaric.

Tudi če bi napisal, da imaš na voljo avtobus in za povrh še zastonjski, ga ta trenutek ne bi napolnil. Počakaj na september, ko pritisneta šola in službe. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Moj bratranec Africa, je bil pred dvema letoma na IMOTu in je rekel, da gre letos spet.

Prvo kar je, zadeva je INTERMOT in ne IMOT (bo naslednje leto).

Drugo kar je, v članku motomanije kar mrgoli napak, kar pa se tiče naslova, pa je verjetno novinar mislil INTERMOT - 2003 novosti... ker bodo pač predstavljeni novi motorji.

Kakorkoli že, a se boste spravili z avtobusom gor (sprašujem, ker sem ravno iz dopusta in nisem prebral cele teme)? Ker sem se danes nekaj pogovarjal in se da dobiti ene skupinske karte (9€ namesto 11€, pa mogoče bi še kakšen dodaten popust dobili!)...

Če da, mi hitro sporočite, da poskušam dobiti cenejše karte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nose, zaenkrat jih je šele kakšnih 9 tukaj izrazilo interes, da bi šli z busom na Intermot. Glede na tako majhno zanimanje razmišljam da bi se priključil eni drugi skupini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!