Skoči na vsebino

Intermot 2002


Špilferderber

Priporočene objave

ja kua pa jest :wink: , tud jest bi šel na intermot, seveda z avtobusom. Grem pod pogojem, da naredim v četrtek izpit na faksu, oz tud če ga nam bi kar šel. :) :lol: Pol pa še na oktoberfejst na enga ali dva. :P da bomo pol :shock: gledal :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli že, a se boste spravili z avtobusom gor (sprašujem, ker sem ravno iz dopusta in nisem prebral cele teme)? Ker sem se danes nekaj pogovarjal in se da dobiti ene skupinske karte (9€ namesto 11€, pa mogoče bi še kakšen dodaten popust dobili!)...

Če da, mi hitro sporočite, da poskušam dobiti cenejše karte!

Torej, takole je - posebnega popusta mi ni uspelo dobiti, ker je tudi en avtobus premalo za special motosvet discount. Če vas bo 20, lahko karte dobite za 9€ namesto 11€.

"Please contact the info-hotline. The telephone number is: 0049-89-949-11608."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z motorjem pol res ne gre noben !!??? :cry:

ja zgleda da res ne :)

BUUUUUUUUUUUU!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :( :( :(

Hej, ščekiraj PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem tud jst 8) :? :!:

Kako :?: Še ne vem :!:

Definitivno pa ne z motorjem (so gume predrage, da bi jih podarjal Avstrijsko-Nemškim ravnicam :!: :? :!: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem tud jst 8) :? :!:

Kako :?: Še ne vem :!:

Definitivno pa ne z motorjem (so gume predrage, da bi jih podarjal Avstrijsko-Nemškim ravnicam :!: :? :!: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če nas ni ne vem kolk se pa najame tamal avtobus ki je za cca 25 ljudi, tolk bi se nas pa pomoje najdlo? Če še vsak mal praša kolege motoriste gre zihr še kdo zravn...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da zadevo kej pohitrit z zbiranjem prijav, če aja pravi da je do 10.sept zadnji čas za oddajo spiska članov za cenej vstopnice.

A bi se šlo to 21 zjutrej - 21 ponoč nazaj ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bratranec Africa, je bil pred dvema letoma na IMOTu in je rekel, da gre letos spet. Pravi tudi, da je bil takrat en cel dan na sejmu in da je to bilo absolutno premalo................Za šotorjenje na sejmu je treba sicer neko malenkost plačat, ampak zadeva je znotraj ograje in torej varovana.  

Pišuka, na tako varianto bi pa tut jst šla. Kaj pa veš, mogoče pa se

Tudi jaz sem pred dvema letoma bil, in tudi to leto sem imel namen iti. Sicer ne z avtobusom, ker sem imel namen obiskati in si ogledati še kaj druga razen sejma....... Bilo je super in imaš kaj videti, samo bo letos stvar v vodo padla, ker grem od 16. do 26 sept. spremljat kolesarsko dirko po hrvaški, ki se zaključi v Dubrovniku. Prenočisča, hrana, dobro plačilo....NJAMI!

Munchen.....see you in two years.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če nas ni ne vem kolk se pa najame tamal avtobus ki je za cca 25 ljudi, tolk bi se nas pa pomoje najdlo? Če še vsak mal praša kolege motoriste gre zihr še kdo zravn...?

O avtobusih in prevozu na Intermot od sedaj naprej v novem topicu... :arrow: http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.php?t=2670

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da se tukej ne bomo nic zmenili bo treba iskati drugo varianto ali pa se vsesti v avto in mal na izlet... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem v nedeljo 22. z avtomobilom.Zanima me, če tudi na IMOT-u zadnji dan že vsi pospravljajo.(kot pri nas)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem pa v četrtek na sejem tralala :twisted: :!: Sicer grem že v sredo ampak imam en dan obveznosti, tako da se bom lotu sejma šele v četrtek. Vračam se četrtek proti večeru, tko takoj ko bom prišel do kompjutera vam napišem vtise, da se boste mogoče lažje odločili za ogled sejma :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem na sejem jutr (v sredo) in ostajam do četrtka zvečer. Če bo kdo bluzil kej naokrog nej pokliče 041/784414, pa se dobimo na eni pijački.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem na sejem jutr (v sredo) in ostajam do četrtka zvečer. Če bo kdo bluzil kej naokrog nej pokliče 041/784414, pa se dobimo na eni pijački.

Chebi kot sem že reku jest sem v četrtek gor se čujemo 041 767397 - Grega! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, če se kdo odpravlja na Intermot -- tukajle je obvestilo o Hein Gericke razprodaji, ki sem ga dobil pred kakšno urico...

==============

Am Freitag und Samstag, 20. und 21. September, veranstalten wir von 10:00 - 18:30 Uhr bzw. von 10:00 bis 15:00 Uhr bei uns im Shop in der Verdistraße 130 eine "Hausmesse".

Wir haben einen großen Restposten- und Lagerverkauf (Jacken und Hosen, Schuhe, Handschuhe ab 5 Euro) sowie 10% Rabatt auf alle anderen Artikel (ausgenommen bereits reduzierte Ware sowie Gore-Tex-Produkte)!

Nach den Ferien und dem Urlaub ist die Haushaltskasse sicherlich geschrumpft, aber bei uns findet jeder noch sein absolutes Super-Schnäppchen!!

Das Hein Gericke Team in der Verdistraße freut sich auf Ihren Besuch!

Mit freundlichen Grüßen

Carsten Rißmann

=================

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene folk! Ravno sem prišel iz sejma. Če je še kdo v dilemi naj se kar takoj odloči in gre za konec tedna na sejem! Sejem se odvija v 12 dvoranah in nekaj malega je še zunaj (stunt show, testne vožnje na enduro poligonu, SM, motocross,...) Razstavljenih zelo veliko motorjev, rezervnih delov, oblačil, čelad, ... Najbolj zanimivo je to da 90% razstavljavcev usnjene motoristične opreme je Turkov in Izraelcev, roba je pri njih poceni :wink: Pohvalu bi predstavo pri Kawasakiju, Harleyu (nastopi v živo), razstavni paviljon akrapoviča. Med ostalimo Slovenci še Tomos(tudi dober prostor) , Sava. Možnost imate poizkusiti simulator bremzanja. Da ne bi slučajno mislili da pravilno zavirate, tudi pod razno ne! :shock: Je pa tko, da če si v kavkojkah in T-shirt te nobeden preveč ne jebe :evil: Načeloma je pa kr gur :D Če še koga kaj zanima k'r vprašjte :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!