Skoči na vsebino

Intermot 2002


Špilferderber

Priporočene objave

Možnost imate poizkusiti simulator bremzanja. Da ne bi slučajno mislili da pravilno zavirate, tudi pod razno ne! :shock:  

To je tisti pri Hondi, ne? Super je ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh sej res! Probal sem tudi ogrevane ročke! Ima Mačica čisto prav s tistim svojim "Ampak ogrevane ročke so pa zakon!" :D  :D
Pa mi noben ne verjame :( :( :wink:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazst verjamem :wink:  :D

Jest tudi.

Sam zdaj, je še prezgodaj.

Ko pade izpod 10 st.C je po moje ta prava zadeva.

Tako da čist zastopm Kekca, ki poleti svojo ročko ponuja.

:D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, se na novo zaljubil, tudi nekaj testiral, bo treba pujsa ob tla vreč. :lol:  :lol:

Testiral :shock: :shock: :shock: :shock:

Drugače pa, zaljubil v?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, se na novo zaljubil, tudi nekaj testiral, bo treba pujsa ob tla vreč. :lol: :lol:

Testiral :shock: :shock: :shock: :shock:

Drugače pa, zaljubil v?

vozil KTM SC660sm, fazer 1000, R1 :lol: :lol: :lol: ...............lahko bi se vec pa je zacelo dezevati

Zaljubil v več zadev, moram se strniti vtise :? :lol: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spidy

Je pa tko, da če si v kavkojkah in T-shirt te nobeden preveč ne jebe

Kaj naj grem v obleki in kravati ali v kombinezonu? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh sej res! Probal sem tudi ogrevane ročke! Ima Mačica čisto prav s tistim svojim "Ampak ogrevane ročke so pa zakon!" :D  :D
Pa mi noben ne verjame :( :( :wink:

Jaz sem ti in me tudi že greje v roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sem si ogledal sejem tudi jaz. Zame je bil prava paša za oči, vse skupaj je delovalo na zelo visokem nivoju brez kramarskih vložkov.

Prostori vseh glavnih proizvajalcev so zelo lepo urejeni in novih lepotcev je toliko, da se jih kar ne da vseh zapomnit.

Imel sem srečo, da sem ujel nekega norca (Pfeiffer ali nekaj podobnega mu je pisalo na hrbtu), ki se je najprej vozil z motorjem brez prednjega kolesa potem pa je Monstra 900 razmetaval kot da bi imel 20 kil... :? 8)

Pri Akrapovičevih sem bil na obisku v trenutku, ko sta ravno talala avtograme Kawasakijeva dirkača Andrew Pitt in Chris Walker pa sem se zagrebel tudi jaz, tako da če koga zanima, prodam plakate s podpisi za velik denar... :wink: Drugače pa pri Akrapovičevih zelo lepo urejen prostor, super hostese in gostoljubje za eno veliko HVALA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes zjutrej prišel domov iz sejma in oktoberfesta in moram reči da je bilo enkratno! Na sejmu smo lahko videli vse kar si srce poželi, atrakcija je bila pa potem zunej, ko smo gledali dirko supermoto(fantje res obvladajo!!). Fotke pridejo kmal.

Aleluja čez 2 let gremo spet! mogoče pa že drug let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ, a mi zna kdo povedat, kakšna je kej bila zasedba kromanih foteljev, kot jim prikupno pravi Suzuki. :wink: A so jih nemci spet pozabili, al je blo kej videt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ, a mi zna kdo povedat, kakšna je kej bila zasedba kromanih foteljev, kot jim prikupno pravi Suzuki. :wink: A so jih nemci spet pozabili, al je blo kej videt?

če misliš to pokromane cruiserje moram reči da jih je bilo kar nekaj, nekej jih imam tudi poslikanih, tko da jutr bo mdal slike na net pa si bos lahko pogledov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aleluja čez 2 let gremo spet! mogoče pa že drug let.

Naslednje leto je EICMA v Milanu, čez dve leti pa ponovno Intermot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ, a mi zna kdo povedat, kakšna je kej bila zasedba kromanih foteljev, kot jim prikupno pravi Suzuki. :wink: A so jih nemci spet pozabili, al je blo kej videt?

Na ogled je bilo kar nekaj zelo lepih (a najbrž nevoznih) predelav, pa seveda Buelli in HDji, pa tudi pri Honda in Kawasakiju sem opazil nekaj primerkov... Pa najbrž še kje, pa nisem bil dovolj pozoren. Škoda, ker te ni bilo, zagotovo bi našel kaj, kar bi ti bilo všeč, tolk železnine je bilo razstavljene... še dobro, da ni treščilo, ko so bile kar naprej nevihte... :wink:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aleluja čez 2 let gremo spet! mogoče pa že drug let.

Naslednje leto je EICMA v Milanu, čez dve leti pa ponovno Intermot.

Pa ne pozabit Mondiala du 2 roues v Parizu. Od 26. sept do 5.oktobra 2003.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Robberrt kje so zdaj slike?

Evo dam jaz eno busdriversko za začetek, ti daj pa ostale. :)

563548-intermot-busdriver.JPG

Moji vtisi: Full zadovolen! Super je bilo. Naslednjič bi šel najmanj za dva dni, da bi lahko še kakšen motor probal in šov pogledal, in seveda malo bolj na izi vzel. Padla je tudi odločitev za motor. A povem? Ma ne... bom raje pokazal ko kupim. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padla je tudi odločitev za motor. A povem? Ma ne... bom raje pokazal ko kupim. LP
Povej povej ... a bo Ducati :?: :) :arrow:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Roberrrt, da ti ne bi padlo na pamet, da 40mega slik prilepiš v tole temo, pa kamorkoli jih boš že uploadal.

Lahko jih pa daš v motosvetovo galerijo. Dostavi mi jih na CD-jki in bom naredil galerijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mogoče ne veš ampak nekej računalniške etike sem se pa v 13 letih dela z računalnikom že nauču :lol:

Brez panike je reku dobri švejk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!