Skoči na vsebino

Mirna Peč 2007 - Blagoslov


danixxx

Priporočene objave

organizatorji pomoje niso načrtovali tolikšnega obiska. občutno preveč ljudi na enem kraju. poleg tega so bili vmes avtomobili ter seveda peš obiskovalci in je bilo res mučno se prebijat mimo. peš ali z motorjem. :BUA: za naslednjič sem potuhtal pravo varijanto. dva stolčka in nekaj za potleh ter kakšnega radlerja s sendvičem. :OK: sej se je dalo umaknit malo tja na travo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kej ste počeli ma jst sm čisto normalno prišel do ene male pive :whistle: .

ja zatu k sm jest uporabil svojo lepoto..... :devil:

no kukr koli.....blo fajn :OK: motorjev pa :blink:

pa tud neki lepih deklic je blo videt :wub: O:-)

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tud neki lepih deklic je blo videt :wub: O:-)

:grim :OK:

Zdele sm zvedu, da je tist avion, k je zaokrožu nad cerkvijo furu en sosed tle :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da gužva ni problem, mal se je treba znajdet, pa gre. Mislim da s primerno organizacijo lahko pride tudi 8000 motoristov v Mirno peč. Kot prvo-zapreti bi bilo potrebno promet za avtomobile v radiusu prizorišča 2 km. Lahko bi zorganitirali tako da glavno prizorišče ostane kjer je, po mirnopeških ulicah ob robu bi moralo bit pa na vsake 20 metrov jurček s pjačo in par klopi za vsest, ter nekaj prostora za gručo motorjev. Na vsake 100 metrov ma da šopa različna muzka. Tako bi dogajanje izpred cerkva raztegnili čez celo Mirno peč in bi se dogajal po celem naselju. Seveda bi bilo porebno imet ustrezno število redarjev ki bi urejali promet...

Svoj čar ima tudi gužva v Mirni peči, vedite pa, da vkolikor se bo žegnanje preselilo v Trebnje, potem se bo ta prireditev sfižila v parih letih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glavno, da se vidimo pa, da pridemo tja in domov živi zdravi in celi .) pole res nima veze kje bo tak, uh, shod.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim po vaših opisih nisem zamudil ničesar, razen slabe volje, ki bi se jo navlekel na tem kravjem sejmu. Hvala za vsakoletno opozorilo, da se na takih zborih kmetavzarije in šminkarije po kakšnem nesrečnem slučaju ne znajdem več! Pa da vas čimmanj vidim na cesti. No, pa saj tega se ni kaj dosti bati. :doze:

hi, hi, se že bolj počutim :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa razpizdila ena stvar,ko je majsterca v kafiču,ne bom povedal imena imela pir po 2 evra,pa sem ji za foro reku da so draži k u Lublan.Mi flegma reče,da kdo bo pa računal tist drobiž.Da bi pa še kakšno kelnarco naštimala to pa ne.Dons je sigurn po 1.60.Baba požrta,me ne vid nikol več tam. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0,40 EUR po flaši = cerkveni davek ! :devil:

Sej ni problema,sam da baba tako prbije,da se ji ne da računat. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista desna ritka je pa moja... :lol1: kolega je sedel na haubi... :yea1:

Potem se bo pa mogoče kateri od vas našel tukajle :OK:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super pa tut za prvo žegnanje grla sem imel kar sabo,da smo laži do pira počakal :OK: :OK: :P pa tut frende sem požegnu,pa nisam župnik,sam borovničke sabo nosm.

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas semle pride samo 1% tistih ki ste bili v Mirni bom zelo vesel in mogoče bo žegen še bolje prijel :OK:

Hanzi, ne se matrat in gojit nemogoče upe.

Žegn motoristi so klasa zase. Isti kot na kmečkih veselicah, samo da za žegen enkrat ali dvakrat na leto moped izpod slame privlečejo. Kar se tiče krvi so prej kot ne porabniki in ne donatorji. Že po dogajanju in fotomaterialu je videti njihovo potencialno nagnjenost k povzročanju in udeleženosti v nesrečah.

Moto zbori v dobršni meri in žegni v večini so pri nas prerasli v nekaj, kar se niti za moto ne more več smatrati. Glavna tematika teh srečanje je pijača in potem še panoramska vožnja, da jih celo selo vidi!

Pač odsev mentalitete družbe. Mene ni več tu zraven.

Za kri ti moram žal sporočiti, da sem svojo kariero krvodajalca po dobrih 50 špikih zaključil vsaj dokler se z zdravnico ne pomeniva kako naprej. Držim pesti zate!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že po dogajanju in fotomaterialu je videti njihovo potencialno nagnjenost k povzročanju in udeleženosti v nesrečah........

Katere fotke v MP pa so te pripravile do takega splošnega vtisa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!