Skoči na vsebino

Moto katalog 2004 (2003, 2002,2001)


mopedfan

Priporočene objave

Ja sem ga, sem malo prelistala, a je že toliko nazaj, da sem že kar malo pozabila. Sem bila pa razocarana, ker so VTR-o skritizirali. Meni laiku se zdi fajn.

Vec bi morala pa že pogledati, da osvežim spomin.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil, pregledal, zameril, ker notri ni moje Gilerce, drugace se mi zdi v redu.

Ce kdo napiše imam ta in ta motor, grem notri pogledat njegovo slicico.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem si ga še ekrat prelistala, tako da sem malo osvežila spomin.

1. veliko motorjev manjka, tako da bi lahko brez problema naredili 2. moto katalog

2. tisti motorji, ki so predstavljeni na kratko, so dostikrat brez vsakršnjih podatkov, ampak je samo neko mnenje tistega, ki je to napisal. Nezadostno. No nekateri pa imajo podatke, vsaj malo.

3. Zopet me moti ta skuteraška sekcija (ce se lahko tako izrazim). Po mojem mnenju v moto katalog ne spadajo skuterji, ki so pod recimo 125 kubikov. To je le moje mnenje, da se ne bo sedaj kdo usajal, ker je takh kar nekaj na forumu.

4. tisti motojri, katerim je bila posvecena cela stran, se mi zdi, da so pa kar dobro in v potankost ocenjeni. Sedaj ker jaz nisem ekspert ne vem, ce vse to drži ali ne, ampak sam opis in tehnicni podatki se mi zdijo izcrpni. Zopet pa nisem prebirala vseh, tako da mogoce ni tako pri vseh.

5. Zdi se mi fajn, da je nakoncu tudi cenik motorjev (ki se mi zdi, da je bolj okviren) in pa zastopnika za doloceno znamko. Vsaj približno veš, kam se obrniti, ce želiš izvedeti kaj bolj natancno.

Mogoce bi bilo potrebno narediti tudi malo vec primerjav, pa ne motorjev, temvec zavornih plošcic, avspuhov, luci, itd...

No pa tudi motorjev bi lahko.

Mislim, da bi se jim splacalo narediti neko nadaljevanje tega kataloga, ki bi zajel še vse tiste motorje, ki so jih sedaj spustili, pa ki so recimo novi modeli, letos prvic zunaj.

To je moje skromno mnenje!!

No tako, da ne bom samo shita pisala, ampak da se vidi, da lahko tudi kaj drugega skupaj spravim. Sicer pa moje delo ni samo pisanje postov na forumu, ampak si prosim Hotschko preberi še kaj drugega, v aktualno recimo, kjer se tudi sem ter tja pojavi moje ime.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Danes sem si ga še ekrat prelistala, tako da sem malo osvežila spomin.Pupa

Bravo, še nekaj takih prispevkov, pa se lohk reviji motorist odpovem.

Kaj, a je potem za kupit ta katalog ali ne?

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti mogoce splaca najprej preveriti, ce so motorji oz. motor, ki te zanima notri, pa se potem odlociti. Mogoce raje koga vpraši, ce ga ima, pa naj ti ga posodi, pa si magar samo prefotokopiraš tisto, kar te zanima, saj katalog ni ravno poceni: stane 1200 SIT. Lej se zmenimo tako: bom jaz napisala vsebino tega kataloga za vse ki ga nimate, dodala, pa se potem odlocite, ce se vam splaca ali ne. Da naredi še kak dobro delo za vas.

To bo narejeno danes oz. nekje do jutri.

Velja?

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo razvidno!! Ker ni bilo pri motorjih tudi njihovih modelov, sem jih sama opisala!!

VSEBINA MOTO KATALOGA 2001

uvodnik

vsebina in kazalo

galerija motociklov

Aprilia RVS Mille, RVS Mille R,SL 1000 Falco, Aprillia Classic 125, itd....

Benelli Tornado 900,Adiva 125, itd...

Beta Motor

Bimota SB 8 R, YB 11

BMW R 1150 R, R 1150 RT, C 1, R1150 GS, R 850 R, K 1200 LT, R 1100 S, R 850 C, F 650

Boss Hoss V8 502

Buell X1 lightning

Cagiva V Raptor 650, Raptor 650, V Raptor 1000, Navigator 1000, Mito 125

Cannondale

Daelim VL 125 Daystar, VT 125 Evolution

Derbi

Dnepr

Ducati 996 R/S, S 750 ie Nuda/Carenata, Monster S4, MH 900e, ST 4S, Monster 600/750/900

Ecombobile

Einfild 325 Diesel

Gas Gas

Gilera

Harley-Davidson Dyna Super Glide T sport, Electra Glide Road King, Sportster 883, itd...

Hero Motors

Honda GL 1800 Gold Wing, Hornet, XL 1000 V Varadero, CBR 600, CBR 900 RR Fireblade,

VTR 1000 SP 1, F 6 C, VTX 1800, VT 125 C Shadow

Husaberg

Husqvarna

Hyosung

Indian Scout

Impex (Solex)

Italjet

Jawa

Kawasaki ER 5 Twister, Ninja ZX - 6R, Ninja ZX - 7R, Ninja ZX - 9R, Ninja ZX - 12R, VN 800/1500 Drifter,

ZRX 1200 S/R, ZR 7 S, KLR 650, VN 1500 Classic Tourer Fi

Klemencic Nibiru, Pulsar

KTM

Kymco

Laverda 750 Sport

Malaguti

MBK

Mondial 1000 Pega

Moto Guzzi California Jackal, V 11 rosso mandello, Quota 1100 ES

Munch Mammut 2000

MV Avgusta F4 SPR/SENNA, F 4 Brutale Oro

MZ

Norton

Peugeot

Piaggio

Polaris (Victory)

Polini Motori Dream Bike Steel 910

Rieju RS 1 Evolution

Sachs Roadster 800

Siamoto

Suzuki GSX-R 1000, GSX-R 600, GSF 1200S Bandit, VL 800 Intruder LC Volusia SV 650 S,

GSX 1300 R Hayabusa, GSX-R 750, VL 1500 Intruder LC, itd...

Titan

Tomos

Triumph Bonneville, Tiger 955, TT 600

Ural

Vertemati

VOR

Voxan

Yamaha XVS 250 Drag Star, FZS 1000 Fazer, FJR 1300, R1, R 6, XV 1600 Wild Star, XVS 1100 A Drag Star Classic

Testi modelov 2001

Suzuki GSX_1000

Ducati Monster S4

Honda CBR 600F in F Sport

Cagiva Raptor 650

Triumph Bonneville

Ducati MH 900

Yamaha Tmax 500

Testi letnika 2000

Skoraj vsi letniki 2000

Tehnicni podatki

Uvod v tabele 550 motorjev, najnatancnejši podatki o zmogljivostih motociklov brez omejitve moci motorja

Tabele

Cenik

Moto trg Oglasi izdelkov, znanja, storitev

Kazalo oglaševalcev

Potem so pa še primerjalni testi zavor, Zmogljivosti motorja, Geometrija motociklov, itd....

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...pa si magar samo prefotokopiraš tisto, kar te zanima, saj katalog ni ravno poceni: stane 1200 SIT. Lej se zmenimo tako: bom jaz napisala vsebino tega kataloga za vse ki ga nimate, dodala, pa se potem odlocite, ce se vam splaca ali ne. Da naredi še kak dobro delo za vas.

No, no. Ne kar fotokopirat. Kaj pa avtorske pravice?

Pa sej ni tako drag. Treba je gledat, da so notri informacije (recimo ze oglasov je toliko, da lahko marsikaj najdes - naslov uvoznika, tel....). Pa se enoletna izdaja je.

Naslednje leto zagotovo pride spet nov.

Ce razkrijem; sam sem imel prste vmes pri izdelavi tega kataloga.

Praviš, da ni vseh motorjev. Se strinjam, ampak doseci sploh, da se uvozniki pripravljeni te poslusat kaj se bo delalo je veliko delo! Kaj sele, da ti bi dali kaksne materiale (slike...), da ne omenjam testnih motociklov (je morda ze kdo videl v kaksni reviji test Suzukija?!) Mislim, da uvoznik sploh ne ve da jih prodaja - motorje namrec.

Sej, ne da kritike niso upravicene ampak moram mal napisat se tisto temno plat zgodbe, katero povprecen kupec ne vidi, saj se mu prodajalci samo smehljajo ko mu prodajo motor. vecino pa itak potem briga, kaj z njim delas... Problem je ta, da moras biti za prodajo motociklov v Sloveniji (pa najbrz tudi drugod) v tem poslu z duso!! Ni dovolj le ekonomsko znanje prodajalca. In uvozniki v Sloveniji nimajo motoristicne duše. Imam namrec izkusnje z vsemi uvozniki pa to od motocklov do opreme. Vsi bi radi le $. Ja, o.k.. Ampak ce bi znal potem te se mal poservisirat (recimo kaksen piknik...). Mislim, da je edini ki daje kaj od sebe BMW (Tehnounion AS), pa še tu gre zahvala g. Božicu. Res, da tudi Aprilia dela na tem, a...... Kdaj drugic.

Drugacna pa je zgodba pri prodajacih (prej sem govoril o uvoznikih), saj se morajo ti osebej potruditi za svoj kruh, a verjemite mi - uvozniki jih jebejo od spred in zad'.

Glede kopiranja: hec, razumes? Me nc ne ot ce se kopira. Ampak v barvah je lepsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga kupil, pa se mi zdi soliden za 1.katalog, drgace pa se mi zdi boljsi nemski,so v njem vsi motorji,...

Glede cene se mi pa zdi poceni 1200SIT,toliko ponavadi dam za kako tujo revijo(PS),ki je precej tanjsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa kdo pa je testiral te mašince??

mogoce Gustincic? ce je odgovor DA potem se testa ne splaca niti povohati.

Edited by - gregs on 01/07/2001 14:31:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo jaz bi ta katalog ful rad videl PRETTY PLZ !!!

KDO MI POSODI AL PA PRODA AL PA POVE KJE GA LAHKO SE KUPIM

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jebemti na bencinskih jih še kar vidim. Sicer pa ti ga lahko posodim, samo sem prej obljubila Ice-u, pa sem ga imela s sabo v Lendavi, pa sem mu ga pozabila dati.

Mogoce ti lahko badfreek kakega zrihta, glede na to, da je bil pri samem projektu moto kataloga.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boste delali katalog za 2002 imejte za delovni naslov :Vsi motocikli, ki jih je mogoce kupiti v Sloveniji.

Pa poslikajte (nalepite) in opišite (prepišite) vse, kar je moc pri nas kupiti.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zastonj reklama za motosvet mora biti notri. Ampak taka, da se vidi!!

Pa ce mi Hondo Hornet malo pod drobnogled vzamete, se tudi ne bom branila. V glavnem, veliko naked bike-ov. Te mam rada!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa zastonj reklama za motosvet mora biti notri. Ampak taka, da se vidi!!

Pa ce mi Hondo Hornet malo pod drobnogled vzamete, se tudi ne bom branila. V glavnem, veliko naked bike-ov. Te mam rada!!!

kisses

Pupa

jest sem tut za naked

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zenske iz mesa,ki se malo potijo so kar v redu,hvala.profi so mi pa malo prevec "profi".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi men niso vsec tiste umetne bejbike. Velik rajs mam kaksno domaco. Pa da ma mal špehca, in eno domaco frizurco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!