Skoči na vsebino

Moto katalog 2004 (2003, 2002,2001)


mopedfan

Priporočene objave

jaz bom malo poprosil kolega, ki v motomediji dela, to je njemu papir za "rt brisat"

samo ga že dolgo nisem poklical, pa bo malo čudno zgledalo :lol: :lol: ,

bom počaku na motokat. 03 pa še za zraven kak grand prix... pöbäsü

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom malo poprosil kolega, ki v motomediji dela, to je njemu papir za "rt brisat"

samo ga že dolgo nisem poklical, pa bo malo čudno zgledalo :lol: :lol: ,

bom počaku na motokat. 03 pa še za zraven kak grand prix... pöbäsü

Srečko :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom malo poprosil kolega, ki v motomediji dela, to je njemu papir za "rt brisat"

hehehehehehhehe :twisted: :twisted:

joke??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom malo poprosil kolega, ki v motomediji dela, to je njemu papir za "rt brisat"

samo ga že dolgo nisem poklical, pa bo malo čudno zgledalo :lol: :lol: ,

bom počaku na motokat. 03 pa še za zraven kak grand prix... pöbäsü

1) Motomedie ni več.

2) Namesto Motomedie je sedaj Burda.

3) So sorazmerno do pretežno zelo izjemno škrti na tiskovinah, sploh tujih, ki jih morajo "plačati".

4) Grand prix je šel pred nekaj meseci (skoraj pol leta) cugrunt :twisted:

5) V minulih dneh so se preselili v nove prostore v centru mesta (zraven hotela Lev), zato imajo verjetno tudi nove telefonske - razen, če tega kolega kličeš na mobilni telefon :D)

Če bo šel cugrunt še Avtomagazin, bodo uredniki pozirali v Burdinih revijah za štrikanje :wink: JOKE (Avtomagazin se kar dobro prodaja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem dobil Motorrad katalog, pa mi je že na prvi pogled všeč. V trafiki sem prelistal tudi Bikers motorrad katalog, pa se mi je zdel tud zlo dober. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boste zdej tle vse ljubjansketrafike nšteli al kaj? :wink: :wink:

a kdo kaj ve kako majo hrvati uštimano tole s katlaogom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boste zdej tle vse ljubjansketrafike nšteli al kaj? :wink: :wink:

Dejmo naštet use u sloveniji :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boste zdej tle vse ljubjansketrafike nšteli al kaj? :wink: :wink:

Dejmo naštet use u sloveniji :twisted: :D

Saj ne upate!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boste zdej tle vse ljubjansketrafike nšteli al kaj? :wink: :wink:

Dejmo naštet use u sloveniji :twisted: :D

Saj ne upate!!!!

Pomoje ne znamo :oops: :lol: Al pa kaj veš :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Sem šel danes kupit špecerijo k najboljšemu sosedu in na polici zagledal Avto magazinov Moto Katalog 2003. Ker sem že lansko leto obljubil sem ga moral kar kupit. Prvi vtis kar v redu. 8) :)

Z naslovnice:

-fitnes za motoriste

-test dežnih kombinezonov

-ideje za izlet

-primerna oblačila

-nagradna anketa

-zaporedje ovinkov: bodite hitri

-730 motociklov

-ocene 34 rabljenih motociklov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga tut jst dans porajtu ko sem šou tankat. Ampak k se mi je mudil ga nisem vzel. Jutr pa ziher :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga že mam, kr vredu. Kr je pa najbl važn za Gorenjce, samo 1400sit, pa kr precej strani. Lahko bi bilo malo več motociklov. Lih moji manjkajo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-730 motociklov

Jih je res tolk? :shock:

A jih nima Motorrad samo ene 390 :arrow: zakaj Gustinčič še ni urednik Motorrada :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zakaj Gustinčič še ni urednik Motorrada :) :) :)

:arrow: Verjetno mu Črnologar preveliko konkurenco dela. :P :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi jaz kupil danes ... sem si rekel, da bi bilo po dolgem casu fajn prebrati, kako se potaplja v ovinkih in plava po stezi :D Seveda me tudi zanima, koliko tisoc litrov goriva pokuri monster ...

No ja, v prvih 15min sem pri ducatijevih straneh videl, kako zgleda Ducati Sport (nuda/carenata). Zgleda namrec na moc podobno monstru, nekje med 750 in 1000 :twisted: Ce ne bi pisalo da gre za Ducati Sport ... bi prisegel da je monster! :twisted:

Zdaj zvecer sem spet malo listal, rabljeni motorji, ok ...

Yamaha YZF 600R thundercat

Vsestranski motocikel za vsakodnevno uporabo odlikujejo zmogljive zavore, nezahteven motor ter udoben polozaj za voznika in sopotnika. Thundercat 600 je pohlevna mucka. Naslednica tega motocikla je FZS 600 Fazer

Spodaj so oznaceni letniki ... od 1997 do 1999, 2000 in 2001 kot da ne obstaja, krizec. Umm ... ampak OK :arrow: YZF 600R se vedno prodajajo, je tudi v ceniku na koncu kataloga. In fazer obstaja menda ze pet let, torej pred 1999. In je naslednik tega? S tem da je to malo mocnejsi motor in ima predvsem poln oklep ... slika stima, ne gre samo za zamenjavo imena, ne vem pa, kdo je pisal, da je fazer naslednik :shock: :shock: :?

Ob tem je dejstvo, da je v katalogu 2003 slika fazerja 2002 (barva je extreme yellow) takorekoc iskanje dlake v jajcu :D Konec koncev se je nekaj podobnega zgodilo tudi Motorradu (test spezial) ko pravijo, da je FZS 600 na voljo v "blau, gelb, silber" :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našu na polici pumpe Burdin Moto katalog.

Fazerka 600 je res lanska rumena notri. :) Tudi besedila o motociklih so v glavnem tastara... Pa Honda Pan European pogrešam slikco... Pa BMW R850R je tud tastar notri (zraven pa piše NOVO :) )... Sicer pa je zanimiv razdelk "rabljeni motocikli"...

Škoda, da ni več uporabnih tekstov notri. Pa tiste velike slike bi lahko bile na zloženkah, da jo iztrgaš in na steno nabiješ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve stvari, ki sta meni najbl pičili v oči:

med rabljenimi motocikli pišelo o Hondi transalp 600, zraven je pa slikica od ta nove. Pa med letniki so tut take do letnika 2002, vendar nikjer podatka o tem, da gre za dva različna motorja (todi z različnimi oznakami btw.)

Druga stvar pa me je še bolj pogrela. Tipo namreč piše nekaj v tem stilu: če mislite kupovat motor za resnejšo uporabo pozabite na take, ki so starejši od 5 let oz. imajo več kot 30.000 km. Haloooooooooooooo??? A se motorji delajo zato, da stojijo v dnevni sobi, zato ker je avtor nekje pobral podatek, da povprečni voznik naredi na leto 5000 km??? GRRRRRRRRrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga stvar pa me je še bolj pogrela. Tipo namreč piše nekaj v tem stilu: če mislite kupovat motor za resnejšo uporabo pozabite na take, ki so starejši od 5 let oz. imajo več kot 30.000 km. Haloooooooooooooo??? A se motorji delajo zato, da stojijo v dnevni sobi, zato ker je avtor nekje pobral podatek, da povprečni voznik naredi na leto 5000 km??? GRRRRRRRRrr

To pa res. Sem tut jst to vidu not in me zanima po kakih merilih so to delal. K pomoje nardi en normalen motorist ene 10 000 km na let. Pa to splih ni taka cifra. Itak greš na eno furo po recimo Sloveniji, pa se vrneš z 1000 nanov narjenimi kilometri :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mislm ,da je 5000 čist ta pravo POVPREČJE!

Dost je tud takih k nardi 500km na sezono. Jaz jih naredim okol 10k ... konc koncev mam samo 125ccm mašinco za po hosti orat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!