Skoči na vsebino

Moto katalog 2004 (2003, 2002,2001)


mopedfan

Priporočene objave

Jaz sem pa eno fajn cvetko videl v Moto katalogu 2003. Pise da si moramo privoscit sveze gume in it na dirkalisce. :twisted: :twisted: :twisted:

Saj tistega zascitnega filma menda ne spravis tako v petih minutah dol...???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grdooooooooooooo!!!

730 motociklov ..piše na naslovnici....no v resnici jih je samo nekaj malega pod 200.....tistih 730 sicer je not tako da se nimamo kaj bunit...ampak samo v razpredelnici na kocu kataloga...ah ta marketing :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umm ... OK, to bi lahko vprasal drugje, ampak se vseeno tice Moto kataloga.

V clanku Iz ovinka v ovinek (sola voznje) sta dve skici oz. primera cest, na katerih sta zacrtani dve krivulji, pravilna in napacna. Poanta "napacne krivulje" je ta, da koncas prevec na robu ovinka, kar se ti lahko mascuje, ce je tam ze vstop v ovinek v drugo smer, kjer te zanese na drugo polovico cestisca. OK ...

Ampak :shock: v obeh primerih gresta crti v temenu ovinka ob prekinjeni crti. Zraven lepo pise "tocka najvecjega nagiba". :shock: :shock: Ja fuck ... glava pa gleda en meter cez polovico cestisca in je to "pravilna pot" :?: :shock: :?

Ce se kdo tega res drzi ... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Zanč že dubu v roke Motorradov katalog 2004. .. zravn je bil še Bikersov ...

Zgleda da katalogi rasejo ko gobe po dežju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanč že dubu v roke Motorradov katalog 2004. .. zravn je bil še Bikersov ...

Zgleda da katalogi rasejo ko gobe po dežju.

Izšel tudi MOTOPULSOV katalog 2004. Za določene modele sem primerjal cene pri nas, na Hrvaškem in v EU, pa mi ni popolnoma več nič jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa eno fajn cvetko videl v Moto katalogu 2003. Pise da si moramo privoscit sveze gume in it na dirkalisce. :twisted: :twisted: :twisted:

Saj tistega zascitnega filma menda ne spravis tako v petih minutah dol...???

ne glih u petih minutah u ene treh krogih pa ziher, tacajt pa je že dost ogreta za ful gas :yea2:

Drgač pa teh naših katalogov ne kupujem ker so tko do k.... da je škoda dnarja za take oslarije. Tko al tko se noben ne potrudi da bi vsej enkat prebral kaj je napisal ali bohnedaj kakšen podatek preveril. :BUA: Kar se pa tiče nemških cajtengov in katalogov je pa mau bolš k pr nam ampak tut jih u glavnem bmweji zanimajo.

Prou zanima me če je u motorradu že kdaj kakšen drug motor zmagal u group testu če je bil bmw zraun. :BUA:

Enkat sem na avtomagazinu vprašu zakaj majo cenik če cene niti prbližno ne držijo pa je bil odgovor da jim uvozniki posredujejo podatke oni jih pa objavijo. in če jim celo leto nč ne pošlejo pač vedn iste cene napišejo. ne da se jim pa vsej mau poklicat okol in dobiti sveže cene al pa če jih uvoznik ne da, ne objavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa naj bi jih objavili ce jih uvoznik ne da?????

greš v štacuno od uvoznika ali pa prodajalca in vzameš veljavni cenik, ki ga po zakonodaji v RS morajo imet, če hočejo karkoli prodajat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ...pod "uvoznik ne da" se smatra to da ti jih ne poslje po posti na redakcijo... :?

....

...ok....šum v komunikaciji.....

..hehe ...silly me :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehem.....ja no.....zadeve bi brez dvoma malo bolj gladko tekle, ce bi uvozniki kar poslali cenik .....recimo vsi PRovci so zelo pripravni za to :hmm: ........

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislte, da bo ta MOTOSI kej bolši od Motokataloga 2003. Jst mam doma Motokatalog 2002 in 2003 pa mi je všeč samo kar je o opremi napisan pa teh. podatki, ki so na koncu lepo zbrani na kupu. Tisti testi pa brezvezni komentarji pri slikcah od motorjev me pa že prov dolgočasijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu in odkrito receno mi ni jasno od kot takšna potreba po motokatalogih...vedno novih in vedno bolj podrobnih.....katalog je naceloma uporabna zadeva za nekoga ki je v procesu kupovanja, da se nekoliko informira o ponudbi na trgu....

....točne cene, tehnične podatke in ostale parametre, pa tako ali tako kupec izve v prodajnem salonu...ko se želja izoblikuje v resno namero....

.....zakaj potem vsa vesoljna motociklistična srenja tako zelo hrepeni po katalogih? .....ker radi gledamo slikce, se čudimo, primerjamo se delamo pametne in sanjamo...za to ne potrebujemo točnih cen mar ne?...oziroma še bolje če ni nobenih cen....

všeč samo kar je o opremi napisan pa teh. podatki, ki so na koncu lepo zbrani na kupu. Tisti testi pa brezvezni komentarji pri slikcah od motorjev me pa že prov dolgočasijo.

torej...v resnici ne potrebujemo novih katalogov amapk kako uporabno revijo, ki bi znala kaj konkretnega povedati tudi o opremi....ne samo o mopedih, navorih, vodljivosti in hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam doma Motokatalog 2002 in 2003 pa mi je všeč samo kar je o opremi napisan pa teh. podatki, ki so na koncu lepo zbrani na kupu. Tisti testi pa brezvezni komentarji pri slikcah od motorjev me pa že prov dolgočasijo.

Se čist strinjam! Zanimivo je vse druga razen galerija motociklov-skos je vse isto. Malo bol zanimiv je članek o opremi in vožnji, to je pa tudi vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

:yea2: Na policah se je pojavil tudi Moto katalog 2004, katerega je izdala družba Avtomagazin :OK: Cena je 1400 sit.

:hmm: Ga je že kdo prelistal :?

:OK: prve ocene :? Da bom videl, če se ga splača kupiti :hmm: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar prelistal v štacuni. Prvi vtis je, da je Motosi kakovostnejše izdelan. O vsebini pa še ne morem dosti povedat. Članki ne zgledajo tako bogati, je pa opisanih več motociklov, ne vem če ne kar vsi modeli določenega proizvajalca. Tudi okvirne cene rabljenih so dobrodošle, pa kratki opisi +/-. Nekaj je notri o varni vožnji. Tisto o izletih me je tudi zanimalo (slišal v reklami na radiu), pa je bolj tako tako. Nabijanje. Nekaj info je tudi za tiste, ki nameravajo na kakšno dirko na bližnja dirkališča.

Kupil ga pa nisem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, hvala da si povedal, sem ga ravno danes v trgovini gledal, pa ga na srečo nisem kupil. Brez tega pa ni variante za ga kupim, kako lahko tole spustijo :wub:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom prelistal sedaj ko grem domov omenjen katalog če ga imajo da vidim če se ga splača kupit...če ni nič revolucionarno drugačnega not kot v motoSi ne bom kupoval ker je brezveze met par katalogov doma z istimi podatki....zanima pa me malo kako se podatki razlikujejo v različnih katalogih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom prelistal sedaj ko grem domov omenjen katalog če ga imajo da vidim če se ga splača kupit...če ni nič revolucionarno drugačnega not kot v motoSi ne bom kupoval ker je brezveze met par katalogov doma z istimi podatki....zanima pa me malo kako se podatki razlikujejo v različnih katalogih...

:yea2: Potem poročaj, će se ga splača kupit? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo opazu pr tanoumu motokatalogu (2004) da ni nakonc nc tehnicnov podatkov od motorjov yamaha

je sla đamaha...za gustincicem.....pa pa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga glihkar prelistala v Šparu sam se mi ga je zdelo brezveze kupit,podobn je vsem prejšnim katalogom pa tud se mi zdi slabši od Motosi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: Danes v trafiki na hitro prelistal Motokatalog 2004 :hmm:

:wacko: Dosti stvari je enakih kot v prejšnem, npr. Rubrika rabljeni motorji čist enako kot v prejšnem :BUA:

:BUA: Bistveno slabši od MOTOSI-ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl džabe je tale katalog <_< ,tista o rablenih motorjih drži :? loh bi bil boljši

Pa nobenga vprašalnika kaj nam ni in kaj nam je všeč :unsure: :unsure: NEZADOSTNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl džabe je tale katalog <_< ,tista o rablenih motorjih drži :? loh bi bil boljši

Pa nobenga vprašalnika kaj nam ni in kaj nam je všeč

Ne štekam, zakaj bi mogu vprašalnik bit? SAj jim lahko pišeš pismo, ali e-mail ... Ali pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!