Skoči na vsebino

Moto katalog 2004 (2003, 2002,2001)


mopedfan

Priporočene objave

Sem prebral... in ok se strinjam s tabo; sam neki ne zastopim: a Motopuls je kr "naša" revija, pol bi lahka naštel še razne nemške in italjanske zram :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral... in ok se strinjam s tabo; sam neki ne zastopim: a Motopuls je kr "naša" revija, pol bi lahka naštel še razne nemške in italjanske zram :hmm:

No, ni naš. vendar ga imam glede na mojo starost in glede na to, da sem svojih 30 let živel še v stari državi, nekako bolj za svojega, kot nemške in italijanske. Tudi jezik mi je bližji...

LP D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motopuls NI nas...ker ga izdajao v drugi drzavi, ker imajo hrvaske novinarje, ker se ti ubadajo s hrvaskimi trgovci in ker racunovodstvo vodijo v kunah...

drug trg

druga drzava drugacna naklada in ciljna publika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motopuls NI nas...ker se ti ubadajo s hrvaskimi trgovci ...

Ne ga srat. Saj je pol slovenskih (štajerskih) trgovcev z motorji noter. In poleg tega se ukvarjajo z motorji in pripadajočo opremo - na profesionalen (na nivoju) način.

In zato ga kupujem in kupljeni izvod je MOJ. Vaš pa kakor hočete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne morem verjet: debata o tem ali je motoplus naš ali ne.

Pa ta motosvet je šel u .....

Pa lep snežen dan vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok kdaj bomo pa motorista pa motorrad primerjali..sej svabi so nam prakticno bratranci...štajerci itak znajo nemsko ko hodijo v gadz po cunje...motorrad je prakticno nas :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko kdo napiše ceno Moto Pulsa(kataloga) pa kje bi se ga dalo dobit.....v kioskih za Bežigradom ga ni...v merkatorju tud ne..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praviš, da ni vseh motorjev. Se strinjam, ampak doseci sploh, da se uvozniki pripravljeni te poslusat kaj se bo delalo je veliko delo! Kaj sele, da ti bi dali kaksne materiale

tole je "pritozba" enega izmed "vpletenih" v enega od starih motokatalogov...

.....fair enough

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da imamo Slovenci in Slovenke največ različnih moto katalogov na prebivalca na tem svetu.

Super. <_<

Pa naj že nekdo kaj resnega napiše. Srat hodim itak s prospekti motorjev, ki so mi všeč in ne s katalogi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes v 3M Moto puls bral, pa sploh ni tko slaba revija, samo kaj ko je imela klasični članek, kot že 100000000 drugih revij (ja uganili ste, novi 1000 cestaki), drugač pa ok stvar, samo mal preveč reklam in hrvaških lokalnih stvari.

Ne bi kupil, bi pa prebral, če bi jo na mizi našel.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko kdo napiše ceno Moto Pulsa(kataloga) pa kje bi se ga dalo dobit.....v kioskih za Bežigradom ga ni...v merkatorju tud ne..... :hmm:

:unsure: Moto puls katalog stane 1200 sit :OK:

:hmm: Kupi pa ga v trafiki na Ravnah na Kor. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Cena motopuls kataloga motociklov za leto 2008 je 5,30 evra. Sem imel srečo in dobil zadnjega v enem kiosku v NM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: Moto puls katalog stane 1200 sit :OK:

:hmm: Kupi pa ga v trafiki na Ravnah na Kor. :lol1:

Vem, da nisem v ptavi temi pa vseeno zakaj jaz teh slik ne morem videti?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!