Skoči na vsebino

Moto katalog 2004 (2003, 2002,2001)


mopedfan

Priporočene objave

quote:

Samo tam lastniki pucajo za njimi (ce pucajo), tukaj pa ti za nami (ce pucaš - vcasih celo prevec).

Ce kje prevec zbrisem, zbrisem zato, da res ostane tam samo tisto, kar je pomembno. Torej: Motocikli. Kar je v Splosnem, me pa res briga - vsaj za vecino, ker nisem placan, da cistim. Ce bi bil, bi si lahko kupil vsaj Ninjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmmmm.....pras me ces neki cajta.zaenkrat ma neki,pa se ne vem kaj.morm se razmislt.

-----

clean and sober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj pa pravite na tale novi vodno hlajeni Harly ?

A to je ta, k bo uradna predstavitev jutr v petek 13.7.?

Edited by - FP on 12/07/2001 10:53:29

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem ravno pristaš cuperjev, vendar mi je tale Hatli kar všec.

1100ccm, 115 KM, vodno hlajenje, okvir, razvil Purše, ... skratka prelom s tradicijo firme.

No ko bo na dan prišla informacija o ceni nas bo vse navdušenje minilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Še dobro da so se sploh spomnili na nas motoriste in so naredili tudi MOTO KATALOG.Po mojem je kar v redu nekaj sigurno najdeš zase.Tako da veselo pričakijem novega.Glede revije MOTORIST:kupim jo vsak mesec vendar kar nekaj fali,če odšteješ starodabnike pa skuterje,pa še kaj ostane bolj malo kar te zanima.Skratka revija je pretanka.

sanda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Še dobro da so se sploh spomnili na nas motoriste in so naredili tudi MOTO KATALOG.Po mojem je kar v redu nekaj sigurno najdeš zase.Tako da veselo pričakijem novega.Glede revije MOTORIST:kupim jo vsak mesec vendar kar nekaj fali,če odšteješ starodabnike pa skuterje,pa še kaj ostane bolj malo kar te zanima.Skratka revija je pretanka.

sanda

Tudi sam jo kupim vsak mesec,res je pretanka in preskromna a je vsaj nekaj,glede Motokataloga pa : vse premalo različnih modelov in preskromne informacije o npr.uvoznikih (iskal sem ga za motorje Beta pa ni nihče vedel nič...)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Izsel je novi moto katalog.

Ga je ze kdo prelistal? Kaksna je vsebina?

Se splaca iti v investicijo?

Popravil/a - miki dne 27/03/2002 ob 09:28:35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Izsel je novi moto katalog.

Ga je ze kdo prelistal? Kaksna je vsebina?

Se splaca iti v investicijo?

Popravil/a - miki dne 27/03/2002 ob 09:28:35

Se....če le nisi preveč zahteven...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če forumski kurir Cyc ne bo kaj zaj***, ga bomo lahko zvečer skupaj prelistali, ker nam naša Tejka pošilja par izvodov. Da se bomo lažje odločili, ali investicija ali ne!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc-a verjetno res ne bo, ker se je imel namen z menoj in Pižotko prpelat v OLP, vendar sem jaz pozabil, da imam en kurčev biznisdiner zakazan za danes, ki ga ne morem preložit, skenslat pa tut ne. Začne se mi ob osmih, predvidoma bi končal do pol desetih...

A je pol okoli 22h še cajt da pridemo v OLP - do kdaj okvirno boste čagirali? Pa itak en rojsni dan pravnujete ;-) a ne?

Pozdrav, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v novem motokatalogu je sledeče:

-nova izpitna zakonodaja

-kategorija A: kaj naj kupim

-koliko ga lahko nagnem

-gume

-kaj je supermoto

-supermoto:tehnika voznje

-supermoto predelava :husa SM 600 RR

-Spyke: izdelano v sloveniji

-zdravje:preprečite svoje okvare

-kako oblečeni na cesto?

-enduro oblačila

-oblačila za športno vožnjo

--čelade 2002

-kako preprečiti krajo

testi:

-husa SM 600 RR

-aprilia atlantic 500

-yamaha R1

-Yamaha TDM 900

-Buell Firebolt

-Honda CRF 400 R

vzporedni test Honda Varadero, Aprilia Caponord, BMW R 1150 GS, Triumph Tiger 955i, Cagiva Navigator

testi letnika 2001

-aprilia RST 1000 Futura

-Aprilia Pegaso

-BMW C1

-Beneli adiva

-BMW F650 dakar

-MV Augusta Brutale Serije ORO

-Aprilia Sr 50 Ditech, Peugot Speedfight 2 100 T, Peugot Looxor 50...

-primerjalni test BMW K 1200 LT, Honda GL1800 Goldwing, Yamaha XVZ 1300 TF

........in se in se

stick your nose into a rubber hose

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Cyc-a verjetno res ne bo, ker se je imel namen z menoj in Pižotko prpelat v OLP, vendar sem jaz pozabil, da imam en kurčev biznisdiner zakazan za danes, ki ga ne morem preložit, skenslat pa tut ne. Začne se mi ob osmih, predvidoma bi končal do pol desetih...

A je pol okoli 22h še cajt da pridemo v OLP - do kdaj okvirno boste čagirali? Pa itak en rojsni dan pravnujete ;-) a ne?

Pozdrav, Sym

Seveda je še čas, saj se redko razidemo pred pol dvanajsto

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh je pa cyc lihkar scancleal fitness (tega se nisem storil ) in se vidimo najprej na 3M, pol moram sam se najt nacin da pridem v OLP ... ce ne drugace, bova s SymRujem skupaj prisla sele ob desetih ...

Koliko vas bo sploh na 3M v tem mrazu, mene je prejle ko sem sel po futr zeblo ko macka ...

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če ješ mačji futr, te nej pa še zebe kot mačka!

Macji futr???

Drgac pa, od tejke sem dobil MK in AM, taok da ... kaj naj recem, bomo sli eno "kdor da najvecje pivo dobi prvi MK v tace"

Aja - ce me ni - blame SymRu

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor vam, da sem jaz ze na tromostovju dal Kekcu MK in AM, ker bi bili drugace lepo brez (SymRu ni mogel priti). Tko da, verjetno ste meli fino, biljard, listanje motokataloga ...

MK pa ... kolikor sem ga ze bral (bingo, en je pa pri meni ), izgleda zelo dobro, vsaj meni kot novincu v tem ... podrobnejse branje sledi (cez 10min ).

Tejka! Dober slog pisanja, mi je vsec (bral o obleki za na cesto) ... Ni razvlecen, tekoce se bere, stavki niti slucajno niso nametani tja v tri dni (kot se da videti v marsikaterem poljudnem/strokovnem clanku, pa sploh ni nujno, da motoristicnem). In ne, to ni laskanje

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 28/03/2002 ob 00:26:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se bom kar stopila

Drugače pa kakšna kritika ali nasvet sploh ne bo odveč...bodite nežni

stick your nose into a rubber hose

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!