Skoči na vsebino

Moto katalog 2004 (2003, 2002,2001)


mopedfan

Priporočene objave

quote:

Jest se bom kar stopila

Drugače pa kakšna kritika ali nasvet sploh ne bo odveč...bodite nežni

stick your nose into a rubber hose

Najprej moram dobiti zadevo v roke, potem pa ... no ja nežnosti v kritiki ne pričakuj!

(kritikakajjetopress)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jest se bom kar stopila

quote:

Drugače pa kakšna kritika ali nasvet sploh ne bo odveč...bodite nežni

No, ce ces kritiko, evo jo ... predstavitve motorjev, one ta kratke. Pri vsaki firmi manjka vsaj polovica modelov, kar je glede na obseg kataloga razumljivo, ampak bolj smiselno se mi zdi, da bi vsako leto obdelali izkljucno novosti pri vsaki firmi posebej - na tak nacin. V nekaj letih bi mel tako pokrito kompletno ponudbo vseh znamk ... tako je pa marsikateri model spet notri, in lani tudi, konkretno za er-5 niti ne pise, da je prenovljen in ima po novem samo kolutne zavore. Za ta primer slucajno vem, ker sem videl ze sliko letnika 2002. Koliko je takih primerov ne vem ...

Ampak vsekakor, samo novosti se mi zdijo smiselne, morda bi bil namesto enega odstavka tako prostor za dva, tehnicni podatki za vse modele na koncu kataloga bi pa ostali ...

Recimo

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 28/03/2002 ob 14:10:06

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jest tud kupu Moto katalog 2002. Cena je kar visoka (1400 SIT), tako da si bo lahko Tejka kar razkošen dopust privoščila letos.

Meni je kar v redu, v galeriji bi bile res lahko malo manjše slike pri nekaterih modelih, da bi bilo več prostora za ostale, ki jih sedaj ni.

Ne vem pa koliko lahko zaupam tehničnim podatkom na koncu. Kako si bom lahko kdaj privoščil Monstra S4, če ima porabo res blizu 40000 litrov/100km...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desmo kratek nasvet z možnostjo izbire

"Ear more Pills" ali boljše "Buy Japanese!"

Zoolo (100% čista zloba )

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

"Buy Japanese!"

eeeeee, ono, kako da kažem, nikad u životu...

Bye

Desmo

Tečka!!!

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ItaQ da se moram k'r strinjat z Vragecom! (materzametkirazumevanjamedvrstamapress)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

"Buy Japanese!"

eeeeee, ono, kako da kažem, nikad u životu...

Bye

Desmo

zarecenega kruha se najvec poje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jest se bom kar stopila

Drugače pa kakšna kritika ali nasvet sploh ne bo odveč...bodite nežni

stick your nose into a rubber hose

Da draga dama...se boš stopila in to ta trenutek!!!!!!!!!!!!!!!!

Bentiš......da za jurja štersto u katalogu mankajo vse znamke na črko I,J,K,L.......to je pa višek.!!!!!!!!!

Evo ti kritike.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Če bi to prej vedu.....ma prisežem,da ga niti u sanjah nebi kupu......sicer sem pa sam kriv,ker nisem zanč pr cyc-u bol podrobno pregledal........

Draga tejka......res se ti obeta dolg dopust....saj ste nas kar veliko nategnili za ne malo denarja.Pa brez zamere....napaka ni moja nego VAŠA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja....pa še to,da ne bo pomote......GOVORIM O MOTOKATALOGU 2002

Morda bi moderatorji tole malo preuredili???????????

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bentiš......da za jurja štersto u katalogu mankajo vse znamke na črko I,J,K,L.......to je pa višek.!!!!!!!!!

Umm .. sem sel preverit datum, ce je bilo tole prvega aprila slucajno napisano ... pa ni bilo. No, jawa je notri, kawasaki tudi, tega se spomnim, ce je laverda ne vem ... Ampak ze kawa na dveh ali treh straneh tvojo trditev izpodbija

quote:

Če bi to prej vedu.....ma prisežem,da ga niti u sanjah nebi kupu......sicer sem pa sam kriv,ker nisem zanč pr cyc-u bol podrobno pregledal........

Morda so bile kake tezave s tiskarno ...? Mislim, pri meni je ok, vsaj za kawa jamcim, da je notri.

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 03/04/2002 ob 16:46:05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Bentiš......da za jurja štersto u katalogu mankajo vse znamke na črko I,J,K,L.......to je pa višek.!!!!!!!!!

Umm .. sem sel preverit datum, ce je bilo tole prvega aprila slucajno napisano ... pa ni bilo. No, jawa je notri, kawasaki tudi, tega se spomnim, ce je laverda ne vem ... Ampak ze kawa na dveh ali treh straneh tvojo trditev izpodbija

quote:

Če bi to prej vedu.....ma prisežem,da ga niti u sanjah nebi kupu......sicer sem pa sam kriv,ker nisem zanč pr cyc-u bol podrobno pregledal........

Morda so bile kake tezave s tiskarno ...? Mislim, pri meni je ok, vsaj za kawa jamcim, da je notri.

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 03/04/2002 ob 16:46:05

CYC.....ne vem če ti to resno...samo v mojem izvodu ni kawe niti omenjene.....zato pa PIZDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!

Če pa ne znajo tiskat....pa tut ni moj problem.......dejstvo je ,da so me nategnl k prasca.....in če ne verjameš.....ti prinesem pokazat!!!!!!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, pri meni prav tako za 1400 tolarjev enak drek. Med stranema 50 in 59 vtaknjene strani 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 in 114, onih črk, ki jih ti omenjaš pa nikjer.

Sabotaža, kriminal, malomarnost, rop in še vse ostalo kar teče in gre iz tega naslova.

Jutri dam v kuverto in pošljem odgovornemu uredniku in zahtevam denar nazaj+poštnina ali pa cakum pakum neoporečen katalog!

Če ne pa se ve, kugla v koleno odgovornemu in tehničnemu urdniku.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Klimbra, pri meni prav tako za 1400 tolarjev enak drek. Med stranema 50 in 59 vtaknjene strani 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 in 114, onih črk, ki jih ti omenjaš pa nikjer.

Sabotaža, kriminal, malomarnost, rop in še vse ostalo kar teče in gre iz tega naslova.

Jutri dam v kuverto in pošljem odgovornemu uredniku in zahtevam denar nazaj+poštnina ali pa cakum pakum neoporečen katalog!

Če ne pa se ve, kugla v koleno odgovornemu in tehničnemu urdniku.

Brrrm

Popolnoma enaki problemi....samo strani so še malo bolj zmešane......

MIslm....pa sej nismo dve leti stari otroci,ki jim slikanice zmešaš.....pa jim je popolnoma vseeno,če je mucka pred konjčkom.....vmaes pa še kakšen zajček........IN TO ZA 1.400,00 SIT

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se čudite in razburjate. To je nov pristop v založništvu.

Nikoli ne veš kaj te na naslednji strani čaka, polno presenečenj in razburjanj za mal denar.

Ceneje cot canyoning, rafting in podobne ingi, kjer se lahko še ponesrečiš.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega je pa še poceni test za naivnost in neumnost.

Ko sem listal motokatalog2002 lepo od začetka proti koncu, je kar naenkrat zmanjkalo (na neobstoječi strani 51) slikic motociklov in je bil na vrsti test motociklov. Pa se mi je zdelo malo sumljivo, da Yamahinih motociklov še ni bilo, ker so abecedno ponavadi na koncu. In sem polistal še malo naprej in gotovil, da gredo slikice motociklinčkov lepo naprej in tudi nekaj Yamahic je bilo na koncu.

Ko sem prebral Klimbrino pritožbo, sem že imel napisano, da Klimbra, kaj ga serješ, samo obrni nekaj listov in motorčki gredo naprej. Pa sem na srečo, predno sem pritisnil na gumb pošlji, še enkrat malo polistal po reviji in ugotovil, da pa Kawasakijev in njihovih sosedov pa nikjer ni.

Ta test za naivnost in neumnost mi je pač pokazal svoje

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, zgleda da mam jaz posebno, nesesuto verzijo Sem ze hotel klimbri napisat, naj si svoj izvod skrbno shrani, ker bo morda imel zbirateljsko vrednost, pa vidim/berem, da je tega ocitno vec.

Kdo ve, morda ima pa moj zbirateljsko vrednost hehe "unique uncorrupted version"

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha cyc that makes 2 of us ker mam jst tut kawlne notr pa jawa tut pa vse gre lepo po vrsti nobenih testov med motorji....

očitno imamo različne "verzije" katalogov....pa cist tko btw.

moj je bil 1600 SIT

Veni,vidi,game over

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

moj je bil 1600 SIT

1. april je že mimo.

Ali pa si je trafikant nabil mastno maržo

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, napisano in zapakirano, popoldne bo pa še poslano. Tistega o luknjah v koleno nisem pisal, upam, da berejo Motosvetov forum.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motokatalog 2002 - prvi vtis: še kr v redu, sploh za "ta frišne" na moto sceni, v detajle se pa še nisem poglabljala, ker mi ga je med vikendom bratec ukradu. Ga bom ! No, kr naj ga ma. Za 15-letnika je to kr v redu gradivo.

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj drugič rajš prevedejo kak nemški katalog bo dosti boljše.

Ideje so sicer v redu, vendar premalo obsežne.

Napak:=ogromno

Galerija motorjev meni osebno neuporabna - vsaj v stilu motorrada bi k slikci pasale kakšne zvezdice in min teh.podatki.

No vsaj cena ni v primerjavi s tujimi katalogi tako visoka.

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ta test za naivnost in neumnost mi je pač pokazal svoje

Brrrm

Odslej kljub temu da piše "vljudno prosimo,da ne listate revij" bom vsako prej preveril!!!!!!!!!!!!!!!!

OSELGRESAMOENKRATNALEDPRESS

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

haha cyc that makes 2 of us ker mam jst tut kawlne notr pa jawa tut pa vse gre lepo po vrsti nobenih testov med motorji....

Na! pa je sla zbirateljska vrednost rakom zvizgat

@LuCy: si polna sarkazma Za 15-letnika ok, naj ima slikanice

Tudi Zoolo je rekel na chatu, da je za gledat, ne brat in se ravnat po njem ... kaj pa vem, jaz sem mnenje ze povedal Tejki (kako ste mo gli past po ubogi Tejki, pa ze topit se je zacela ).

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

(kako ste mo gli past po ubogi Tejki, pa ze topit se je zacela ).

--

Andraz, cyc

Sej glih zaradi tega.....NAJ SE STOPI DO KONCA.....AL NEJ JO PA KEJ OSTANE ŠE ZA DRUGE.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!