Skoči na vsebino

Moto katalog 2004 (2003, 2002,2001)


mopedfan

Priporočene objave

moj izvod je popoln -vsaj tehnično

verjetno zato ker imam posebno verzijo vredno 0 SIT

"byte" mi dust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako je lahko bi bil biljši !!! pa še to: veliko podatkov notri o motorjih ne drži oz.so napačni in ne vem od kje jih je Gustinčič potegnil.Bodite pozorni samo na Kw/km in našli jih bote sami.Drugače pa berem Hrvaške revije ki so dosti bolj obsežne kar se tiče podatkov in testov motociklov.

lep pozdrav

Udi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@LuCy: si polna sarkazma Za 15-letnika ok, naj ima slikanice

Tudi Zoolo je rekel na chatu, da je za gledat, ne brat in se ravnat po njem ... kaj pa vem, jaz sem mnenje ze povedal Tejki (kako ste mo gli past po ubogi Tejki, pa ze topit se je zacela ).

No, da si ne bo kdo narobe razlagal: mislim, da je že to velik korak, da tak katalog sploh imamo. Če se zanimaš za en konkreten motor, moraš pač podatke poiskat še kje drugje, sicer je pa katalog čisto v redu orientacija za nekoga, ki se šele uvaja v moto sceno.

Sem pa prelistala tud Motorradov katalog in se mi zdi tko na pogled, da je bolj uporaben, ima precej več podatkov (žal ne znam skoraj nič nemško, da bi se lotila bolj podrobnega branja).

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrrmmmmm.....če zi uspe....napiši kaj so nredili....potem jim pa še jaz moj izvod osebno nesem......."v glavo vržem"....

BTW....kje je zdej tejka......na začetku ko so bile pohvale se je topila....zdej pa je nikjer več ne vidim.......

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Klimbra, zahtevaj popust.

yep........200%!

(seplacatimorajodataksenkatalogvzamespress)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA LUCY SE STRINJAM S TABO MOTORRADOV KATALOG DOSTI BOLJSI SI VIDELA KOLIKO PODATKOV JE NOTRI KAJ. JE PA RES DA IMAMO TUDI MI TAKO REVIJO ZA ORENTACIJO KOT SI REKLA VEM PA TUDI DA BI SE LAHKO DOSTI BOLJ POTRUDILI.

UDI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Klimbra, zahtevaj popust.

Ma ne sam popust......gad demit.......ma mi bojo mogl še velik druzga delat...........

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma ne sam popust......gad demit.......ma mi bojo mogl še velik druzga delat...........

Pa si ti res kupil katalog na uradnem prodajnem mestu? Da ga nisi slučajno od unga Janeza k u tiskarni dela? On je menda distribuiral defektne primerke...

Drugače pa, Nobody's Perfect. Če se ne strinjaš, gremo pa lahko mal asfalt po Ljubljani pogledat...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Drugače pa, Nobody's Perfect. Če se ne strinjaš, gremo pa lahko mal asfalt po Ljubljani pogledat...

Zloba

No ja ... meni se zdi pametno, da bi kake konkretne predloge za bodoci izgled katalogov napisali. Pa ne pisat, da bi morali notri biti tudi motorji na I,J,K,L, ker je ocitno tiskarna za****la, ampak bolj vsebinske predloge.

Tocnost je ze ena rec, recimo Podrobneje opisane samo novosti tudi, s tem se tudi verjetno ze ponovno konsolidirana tejka strinja

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, včeraj stric poštar prinesel nov katalog 2002, tokrat z vsemi stranmi in listi. Zraven tudi na hitro nakracano opravičilo, kar je tudi pohvalno.

Edina napaka posega je ta, da katalog sedaj ni več 1400 tolarjev, temveč je dražji še za poštnino+kuverto+potne stroške do pošte in nazaj.Tega tam seveda še niso jemali, da bi te stroške samoumevno povrnili.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Edina napaka posega je ta, da katalog sedaj ni več 1400 tolarjev, temveč je dražji še za poštnino+kuverto+potne stroške do pošte in nazaj.Tega tam seveda še niso jemali, da bi te stroške samoumevno povrnili.

Brrrm

to bo potem v nadaljevalnem tecaju predelano.dosedaj so vzeli samo zacetnega.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res rabijo še nadaljevalnega in začetniškega marketinškega tudi.

Saj ne mislim, da bi mi morali še bankovec za jurja zraven v kuverto stisniti, ker pa se pečajo z izdajanjem publikacij, bi lahko tako, mimogrede, kakor za lajšanje neljube dodatne škode, še kakšno njihovo drugo edicijo priložili in nikoli ne veš, morda celo pridobili naročnika, če imajo kaj zanimivega.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEEEEEEE.....to!!!!!!!!!

Jim bom u prijazno pisemce napisal,da pričakujem celotni katalog....seveda brez kakršnih koli dodatnih stroškov,pa me prav zanima,kako se bodo odzvali na to.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil boš nov katalog v kuverti + verjetno še pisemce, da oprosti. Pustimo se presenetiti, morda pa to berejo. Pa to, da to berejo, še ni dovolj. Bomo videli, če se jih tudi kaj prime.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

quote:

Ja, res rabijo še nadaljevalnega in začetniškega marketinškega tudi.

Saj ne mislim, da bi mi morali še bankovec za jurja zraven v kuverto stisniti, ker pa se pečajo z izdajanjem publikacij, bi lahko tako, mimogrede, kakor za lajšanje neljube dodatne škode, še kakšno njihovo drugo edicijo priložili in nikoli ne veš, morda celo pridobili naročnika, če imajo kaj zanimivega.

Brrrm

Ne razumem zakaj bi imeli marketinško šolo. Nobenapodobna edicija nima toliko oglasov (plačanih; ne šenkanih)....

Prosim za utemeljitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, temeljno vprašanje si postavil.

Ali izdajate reč zato, da jo ljudstvo bere ali zato, da pobirate denar od oglasov.

Resnica je, tako kot običajno, nekje v sredini. Če ni bralcev, ni denarja od oglasov, a denarja od oglasov je več, kot od bralcev. Lovite optimum.

Zakaj vas jaz pošiljam v marketinško šolo, ali vsaj tečajček?

Kupil vašo revijo, jo plačal toliko, kot piše na naslovnici, ugotovil, da ima napako. Torej dodatno: kupil pisemsko ovojnico, plačal poštnino, kupil papir, nanj natisnil nekaj besedila (porabil nekaj tisklaniškega črnila, ki ga tudi kupil), opravil pot do pošte in nazaj domov, kar po fiziki brez vložene energije ne gre, energija pa nikoli ni bila čisto zastonj. Dobil nazaj neoporečni izvod kataloga. Vse v redu? Ne. Katalog me ne stane več toliko, kot piše na njegovi naslovnici, temveč nekaj več. Verjetno je vse to zgoraj napisano odveč, ker to veste tudi vi, ne da bi vam tu opisoval. Zato pravim, da vam manjka še mali marketinški tečaj, ko bi mi lahko, ob vedenju, da sem imel dodatne stroške, v recimo temu kompenzacijo, poleg pripadajočega mi kataloga, poslali še kakšno drugo vašo stvar. In kje je tu marketing? Morda bi mi bilo tisto, dodatno poslano, všeč in bi postal vaš novi naročnik. Vesel jaz, veseli vi, veseli oglaševalci.

No, vendar nisem niti poklican, niti izobražen, da bi komur koli solil pamet okoli marketinga. Le izkoriščam možnost svobodne besede na tem forumu.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...,Zakaj vas jaz pošiljam v marketinško šolo, ali vsaj tečajček?,....

Brrrm

Ja dobro si to napisal. Samo za tako stvar moraš imeti občutek, ki ga nekateri nimajo ali pa en kup takih in drugih tečajev, pa jim še ni pomoči.

Še branjevka na trgu mi v vrečko z zeljem, ko je že zvagano na zahtevano težo, še en velik zalogaj primakne, kdo ve zakaj. Mislim da vsi vemo.

Jaz pa kar naprej k njej hodim in tud pomišljam ne, da bi jo zamenjal. Pa ni hodila na nobene marketinške tečaje.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka.

1.) Revija se dela za bralce.

2.) Sicer pa če prav razumem so bili stroški, ki si jih imel tisti, ko si ti pošiljal prošnjo za nov katalog. Malce poglej po katalogu in našel boš kakšen mail pa tja pošlji prošnjo. Sicer pa kot mi je jasno, je opravičilo prišlo. Zgodil se je pač neljubi dogodek in mislim, da je bilo uspešno rešeno.

3.) Pošlji mi naslov in dobiš še en nov katalog. Res je da ga že imaš, ga pa lahko podariš nekomu.

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moj Mopedfan, vlak je žal že odpeljal.

Iz postaje vidiš le še moj beli robček.

Pozdrav

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Iz postaje vidiš le še moj beli robček.

Brrrm

Lahko da je kdaj bil bel.

Dej ne špilaj užaljene veličine, vzemi še en katalog.

Saj fantje se učijo.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmmmmmmmmmmm.....Mopedfan......dobro jutro v kruti svet trgovine.

Da nebo pomote...tale tiskarska ni bila tako majhna napaka.Jaz sem po treznem razmisleku sam pri sebi ugotovil,da škoda vsakega tolarja za pošiljanje nekompletnega izvoda Motokataloga na cenjeni naslov izdajateljske hiše,in sem ga brez problema zamenjal v bižnji trafiki.Samo glej ga hudiča......ko sem kotroliral,če so izvodi kompletni ,sem jih takoj našel še tri take.Šele četrti je bil tak kot se spodobi.....recimo vreden denarja,ki ga zahtevate zanj.

Me prav zanima , koliko izvodov je bilo nekompletnih?Kako deluje notranja kontrola tiskarja?Koliko je takih kupcev,ki so se prenehali razburjati in požrli šlamparijo?

To pa kar je napisal Brrmmm drži v celoti.Za vas je pač sreča,da na slovenskem področju edini izdajate Motokatalog.Če bi obstajala še kakšna druga hiša , ki bi se s tem ukvarjala verjemite,da vaše nebi kupil nikoli več.

Zapomnite si nekaj:NEZADOVOLJEN KUPEC,STRANKA........IZGUBLJEN ZA VEDNO!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa prosim. Nisem jaz tisti na katerega se je treba jezit.

Poizkušam biti objektiven. Lahko rečem le kakšno dobro in dam kakšen nasvet. Zato prosim. Normalen ton in dajte to rajši izkoristit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!