Skoči na vsebino

Moto katalog 2004 (2003, 2002,2001)


mopedfan

Priporočene objave

mopedfan,kdo je kriv in kdo je zamocil sploh ni vazno.vasa hisa proizvaja in prodaja ta katalog in za kupce ste tudi vi sticna tocka v primeru,kot je nastal.ne se zdaj nekaj izgovarjati na tiskarja in podobno.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je ICE. Saj nisem valil krivde na tiskarja.

Fant je dobil Motokatalog z opravičilom.

Jaz mu ponujam še enega. Skratka več pa res ne moremo narediti (tej situaciji).

Žal se tudi napake dogajajo in najmanj kar si želimo je to, da bi bralci potegnili najkrajšo.

Mogoče jaz tudi nisem prava oseba za pritožbe je pa res, da jih lahko posredujem uredništvu. Bo pa pomagalo, če jih posredujete sami. Mislim, da po pismih bralcev sodeč, katere objavijo v Avto magazinu, se upoštevajo pritožbe.

Skratka. Ostalo pa se pomenmo ob pirčku.

Lahko bi slišal tudi kakšno pohvalo... Sej tako slabo pa upam, da ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem,ga se nisem imel v rokah.poznam pa motorrad-ov in mo-jev katalog.oba zelo dobra.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil sem izpraven katalog, razen tega, da ni ne vem kaj novega, mi je všeč.saj moje mišljenje okoli teh stvari že poznate, zadovoljen sem, da se sploh kaj dogaja, da smo motoristi prisotni tudi v tiskanem mediju, več bo tega boljši bodo mediji.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lahko bi slišal tudi kakšno pohvalo... Sej tako slabo pa upam, da ni.

Saj so bile tudi pohvale. Kar se mene tiče, lahko takoj izide še katalog za 2003 in ga grem takoj kupit...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj so bile tudi pohvale. Kar se mene tiče, lahko takoj izide še katalog za 2003 in ga grem takoj kupit...

Bye

Desmo

En izvod 2005 prosim, da vidim kam gre trend. Da ne bom zgrešeno stvar kupu.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ve kdo, kdaj izide kaksen (je izsel) moto katalog 2003 :?:

Lahko je angleski, nemski... ma naj bo v katerem koli jeziku samo da so slike notri :!: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komi čakam. sam kje se jih pa dobi. Sem gledu po lublan pa nikjer nimajo :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V CE jih kupujem v Intersparovi trafiki. Vendar, velja za celjskega, za druge interspare ne vem, naročijo in dobijo le nekaj izvodov in je potrebno biti decembra kar priden in redno brskati po njihovem pultu z revijami, da katalog še pravočasno odkriješ in kupiš.

V drugih krajih poglej tiste trafike, prodajalne, ki tudi običajno prodajajo tuje revije z motociklistično vsebino. Ti bodo z veliko verjetnostjo imeli tudi kataloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V CE jih kupujem v Intersparovi trafiki ... naročijo in dobijo le nekaj izvodov in je potrebno biti decembra kar priden in redno brskati po njihovem pultu z revijami, da katalog še pravočasno odkriješ in kupiš.

... jaz bom šel pa proti koncu ali pa v začetku leta malo na obisk pa bo ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V CE jih kupujem v Intersparovi trafiki ... naročijo in dobijo le nekaj izvodov in je potrebno biti decembra kar priden in redno brskati po njihovem pultu z revijami, da katalog še pravočasno odkriješ in kupiš.

... jaz bom šel pa proti koncu ali pa v začetku leta malo na obisk pa bo ... :wink:

In ob listanju čisto svežih katalogov boš lepo srebral kavico katere ti spljoh ne bo treba plačati nič, in katalog tudi da ne bo pomote.

Easyrider dela vse bolj na easy.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da trafike dobijo zelo malo katalogov je najbolje, da ga nekje kar "rezerviras" - to se meni še najbolj obnese. Pridejo pa nekje v začeteku decembra, kot so napisali že ostali. Tistim ki se jim ne mudi pa ga lahko kupijo februarja ko bomo spet obiskali IMOT v Muenchnu.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tisti k niso iz cela. Suzuki, k ga ti rezerviraš

Hja, jest tudi nisem iz Celja :? . Ponavadi prosim prodajalko v trafiki v BTCju (v LJ) da mi da enega na stran, pa ga pohopsam, ko grem nabavljat v Interšpar, ups, v CityPark. Sem pa to naredil tudi že v trafiki na Bavarskem dvoru.

Najbrž to ni problem kjerkoli v SLO - v trafiki vprašaš, če ga dobijo, približno kdaj to bo in potem ko greš mimo hodiš spraševat, če je že dokler ga ne ujameš. Simpl :lol: . Aja, še tole pozabil - govorim o Motorradovem katalogu.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tisti k niso iz cela. Suzuki, k ga ti rezerviraš

Hja, jest tudi nisem iz Celja :? . Ponavadi prosim prodajalko v trafiki v BTCju (v LJ) da mi da enega na stran, pa ga pohopsam, ko grem nabavljat v Interšpar, ups, v CityPark. Sem pa to naredil tudi že v trafiki na Bavarskem dvoru.

Najbrž to ni problem kjerkoli v SLO - v trafiki vprašaš, če ga dobijo, približno kdaj to bo in potem ko greš mimo hodiš spraševat, če je že dokler ga ne ujameš. Simpl :lol: . Aja, še tole pozabil - govorim o Motorradovem katalogu.

Aha, morm probat. Sej tut mislem Motorradov katalog. Ta slovenski mi je bl tko. Je un nemški velik bolš kar se tiče slik pa informacij. Sam je pa nemški :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ob listanju čisto svežih katalogov boš lepo srebral kavico katere ti spljoh ne bo treba plačati nič, in katalog tudi da ne bo pomote.

Easyrider dela vse bolj na easy.

... yep ... da pa ne bo vse izgledalo tako črno belo, bom pa s seboj nesel še 10 dkg Barcafeja in 0,5 l orehovca, pa bo ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....da grem mal nazaj...sem mal zabusavala :oops: ...

2.) Sicer pa če prav razumem so bili stroški, ki si jih imel tisti, ko si ti pošiljal prošnjo za nov katalog. Malce poglej po katalogu in našel boš kakšen mail pa tja pošlji prošnjo. Sicer pa kot mi je jasno, je opravičilo prišlo. Zgodil se je pač neljubi dogodek in mislim, da je bilo uspešno rešeno.

..samo ena malenkost....ko so mi povedali sem bila na koncu kar v precejsni zadregi....ko je kupec motokataloga 2002 pregledal zadevo in nasel v njem poleg tistih 4000 in nevemkok litrov bencina, ki jih na 100km porabi novi duce se zajeten sop podvojenih strani..je zadevo lepo vrnila na urednistvo s prosnjo, da je placal tolko in tolko za katalog in bi si zelel novega, takega s stranmi kot se sika....ga je dobil...zraven pa ...

no...tole:

včeraj stric poštar prinesel nov katalog 2002, tokrat z vsemi stranmi in listi. Zraven tudi na hitro nakracano opravičilo, kar je tudi pohvalno.

Edina napaka posega je ta, da katalog sedaj ni več 1400 tolarjev, temveč je dražji še za poštnino+kuverto+potne stroške do pošte in nazaj.Tega tam seveda še niso jemali, da bi te stroške samoumevno povrnili.

....meni se to zdi grdo od zalozniske hise :( :( :cry:

BTW....kje je zdej tejka......na začetku ko so bile pohvale se je topila....zdej pa je nikjer več ne vidim.......

...a ne ne !!! to pa ne!! jest se nisem nic topila...no...bila sem zadovoljna da sem se za SVOJ prispevek v katalogu potrudila, nikoli rekla da je dober :!: ...ker sem cisti beginer in tega nikoli zanikala :!: :!:

je pares da so v tiskarni grdo zasustrali..fej fej....pa da je bilo vse prevec na hitro in so se tiskarski skratje kar vrstili... :( :(

1.) Revija se dela za bralce.

....odkrito??? ...mislim da se premalo poslusa bralce :cry: :cry:

ker se drugace ne bi dogajalo da bi ljudje kupovali MOTORISTA in tujih revij in to takih za en kurc :evil: :evil: :!: :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka. Če misliš, da se premalo posluša bralce potem pa napiši kakšno pismo in ga pošlji na uredništvo. Najlažje je malo kritizirati sem in tja.

Res pa je, da imamo Slovenci v krvi, da vsak poizkus nekoga, ki poizkuša narediti kaj pametnega, skritiziramo in raztrgamo.

Dvomim, da ima založnik namene, da naredi nezanimivo revijo, ki se ne bo prodajala?! Ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tejka. Če misliš, da se premalo posluša bralce potem pa napiši kakšno pismo in ga pošlji na uredništvo. Najlažje je malo kritizirati sem in tja.

Res pa je, da imamo Slovenci v krvi, da vsak poizkus nekoga, ki poizkuša narediti kaj pametnega, skritiziramo in raztrgamo.

Dvomim, da ima založnik namene, da naredi nezanimivo revijo, ki se ne bo prodajala?! Ne?

Mopedfan - saj ne vem, kako bi povedal...

1) Tejka je eden od soavtorjev motokataloga, verjetno je tudi že kaj pripomnila v uredništvu.

2) Založnik že lahko ima dobre namene, kako pa jim zadeva uspe, je pa odvisno od urednikov. Če so uredniki slabi, so tudi izdelki slabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ehem...meni se zdi (tko kot sem ze rekla) da se premalo poslusa bralce oz se trudi premalo da bi bila zadeva malce boj artaktivna. ni tako blazno strokovna in natancna, da bi bila primerna za frike in resne pozanavalce...se pravi da mora bit malce bolj priljudna in sproscena...kar ni......glede na to da so med revijami najboje kupovane trapaste in barvaste revije bi se lahko na Am mal pozanimal in pogledal kaj se da nardit v tej smeri....pa ne da bi se premeni AM v moski Cosmo ampak da bi se zadeva malo sprostila, da bi se nardil kak bolj sproscen clanek o sminki motociklov recimo, pa o airbrushih, vec o motozborih...cemerkoli......zarad mene tud o bejbah ki vozijo motocikle............oz ce gremo v drugo stran in hocemo nardit izredno strokovno revijo, bi blo treba malo izobrazit novinarje na njihovem podorcju jih motovirat (ne napizdevat!!!), jih prisilit da bi prebrali kako knjigo vsake tok casa da bi znal pisat oz bi se jim lahko ponudilo kako mentorstvo :!: :!: s strani straejsega in bolj izkusenega novinarja, ker se le redkokdo lahko sam nauci objektivnosti in dobrega, slikovitega pisanja clankov....jest osebno vem da o motociklih ne morem suvereno pisat...ker mam premalo izkusenj....in naceloma tega ne pocnem, in se raje lotevam bolj stranskih zadev v zvezi z motociklizmom....je pa problem ker se velikokrat kaj dela na horuk in pet minut pred dvanajsto in potem je jasno , da avtor ne bo sel vec kot enkrat brat clanka za seboj......pri motokatalogu 2002 se je najbrz zgodilo ravno to. tezava pri AM in Motokatalogu pa je pravgotovo v tem da se novinarji premalo trudimo biti objektivni, oz premalo obrazlozimo zakaj smo zadevo ocenili tako kot smo jo.....ceprav s trudijo da to ne bi bilo pretirano vidno je motomedia in niene edicije kar prevec kavbojska. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!