Skoči na vsebino

Moto katalog 2004 (2003, 2002,2001)


mopedfan

Priporočene objave

To se jst čiet strinjam. Vsekakor bi mogl bit več airbrusha in ogromno bejb :wink: Pomoje bi mogle revije dodat več slik za posamezen motor, kr ena je šist premal, učasih je pa sploh ni. Pa čeprov je cena višja. Sej zarat tistih 500 SIt več pa ne bomo umrl. Itak pa pride ven sam enkrat na let :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne da bi se spremenil AM v moski Cosmo

Žal se je Avtomagazin že precej spremenil v moški Cosmo, zato sem že pred časom odjavil naročnino. Namesto da bi v testih opisovali stroje, velikokrat opisujejo cesto in vreme. Včasih so opisovali novosti v motoristični opremi, v zadnjem času pa sem zasledil opise oblačil, ki niso namensko motoristična, ampak pogojno primerna za vožnjo z motorjem - mislim, da to ni potrebno razlagati v krajih, kjer živimo mojstri improviziranja :D . Ipd.

Sicer pa jih po svoje razumem, več ljudi kupuje revije za kratek čas kot strokovne revije. Meni ni nikoli dolgčas in take revije ne potrebujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš železje in krpe..

Gole babe gor nalimat!!

Zanimiva motoristična revija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš železje in krpe..

Gole babe gor nalimat!!

Zanimiva motoristična revija.

Samo na platnice nalimajte par mopedov, da se ne bodo babe preveč usajale, češ kaj da moški šovinisti spet kupujejo, notri pa kar mesa pa dlak naštimat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se je Avtomagazin že precej spremenil v moški Cosmo, zato sem že pred časom odjavil naročnino. Namesto da bi v testih opisovali stroje, velikokrat opisujejo cesto in vreme

...eh...da bom odkrita..glede na to da sem jest lahko pisala za motocilisticni del AM ....ki nimam pretirano veliko izkusenj... :oops: ....problem je definitivno v tem da pisci tam nismo (niso) bli dovolj podkovani v motociklizmu...smo nekej vozili, eno bolj drugi manj, neki smo vedli, o marsicem pa nismo mel pojma.(ker eni nismo mogl nikjer nabrat izkusenj ker smo premladi)..in potem je ratalo nekaj kar lahko pol kupite v kioskih.....res pa je da so poleg nezanja in pomanjkanja motivacije :(

naceloma je tezava v tem da motociklisti ki vozijo 20 let in imajo ogromno znanja...al nimajo interesa ali pa ..ne zanjo pisat clankov (pa ne da smo mi neki briljantnezi)...ce je treba on neki stvari napisat 3500 znakov, pol je treba bit mal literarno ..hm...izobrazen??...

...obstajal so se drugi problemi...testni motocikli so ponavadi le za 3 tedne...v teh 3 tehnih dezuje, je mraz, imas sluzbeno pot, mas ful dela (in ga res mas!!!) in...ponavadi se na takem motociklu zvrstijo 3 vozniki..kar pomeni 1 teden za vsakega??..hmmm???...da ne omenjam tega da ni mozno dobit motociklov vseh proizvajalcev na test.....in potem je tezje napisat dober clanek...nekje ti zmanjka.

..kar se pa tice opisovanja ceste...to jemlejo iz britanskih revij in njihovih testov in ocen..

Včasih so opisovali novosti v motoristični opremi, v zadnjem času pa sem zasledil opise oblačil, ki niso namensko motoristična, ampak pogojno primerna za vožnjo z motorjem - mislim, da to ni potrebno razlagati v krajih, kjer živimo mojstri improviziranja

...jest mislim da se je mitja skregal s tako vleikim stevilom uvoznikov moto opreme da jih pri nas pocasi zmanjkuje :wink: :wink: ,(joke) pa se zato loteva AM takih, "pogojno" uporabnih oblacil za motocikliste....

...ah men se pa zdi da je mogoce vcasih ok ce se predstavi kaksna zadeva ki ni striktno motociklisticna....konec koncev so pohodni cevlji, taki za polovico cenejsi od unih tahudih skornjev za na moped, zlo primeni za vozit....in definitivno nimajo vsi bralci tolko denarja da bi si lahko kupoval vse od Dainese.....pa se vseeno ne bi radi vozil na mopedu v skornjih za na gnoj....alternativa pac....kr niso vsi mojstri improviziranja...v bistvu sta Am pa katalog bolj za zacetnike na podocju.. tko pac je.

Sicer pa jih po svoje razumem, več ljudi kupuje revije za kratek čas kot strokovne revije. Meni ni nikoli dolgčas in take revije ne potrebujem.

...jest upam..da nekoc....ko bomo odrasli.....da bomo na nasem trgu dobil eno TAPRAVO motociklisticno revijo...do takrat pa ostajata pac motorist in AM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš železje in krpe..

Gole babe gor nalimat!!

Zanimiva motoristična revija.

Samo na platnice nalimajte par mopedov, da se ne bodo babe preveč usajale, češ kaj da moški šovinisti spet kupujejo, notri pa kar mesa pa dlak naštimat!

Akhm, Ampak a ni že preveč teh revij (no ja), kekšno motoristično pa tut nucamo. Pomoje 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eine kleine questione...

a še kje mogoče prodajajo motokatalog letnik 2001, mislm a bi se to dal še kje dubit?(pa prosm ne mi o tem da bi okol trafik skaku k nobedn te zadevšne nima več)

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eine kleine questione...

a še kje mogoče prodajajo motokatalog letnik 2001, mislm a bi se to dal še kje dubit?(pa prosm ne mi o tem da bi okol trafik skaku k nobedn te zadevšne nima več)

LP by gebre

Teška bo. Mal upraš če ti ker prda ta letnk, drgač pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Biker's Motorrad Katalog 2003 je že v naših trafikah.

Notri ni Y. V-maxa. So ga nehali delati, ali so se ga le v D naveličali?

H. Africa Twin pa je notri, čeprav ste poleti po forumu govorili, da so jo nehali delati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že. Pismo, pol morm pa pohtet u trafiko. Kaj pa motokatalog :?: Je ža pršu vn :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motokatalog za leto 2002 ima na hrbtu napisano: marec 2002.

Torej bo katalog za leto 2003 tudi tam nekje konec februarja, začetek marca 2003. Predvidevam, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motokatalog za leto 2002 ima na hrbtu napisano: marec 2002.

Torej bo katalog za leto 2003 tudi tam nekje konec februarja, začetek marca 2003. Predvidevam, seveda.

Damn. Pol se bom mogu pa z nemško špraho zadovolit. Ka pa kekšne angleške...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ingleških pa v naših trafikah, vsaj tisith, ki jih jaz obiskujem, žal nisem zasledil. Smo izgleda, bolj na D mahnjeni tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Motorradov katalog 2003 je že tu.

Biker's Motorrad Katalog 2003 je že v naših trafikah.

Tile Motorrad-i delajo zmedo. Vsaj mene so zmedli. Ko ne ves kaj imas, bi lahko rekli. Imas Brrrm morda oba :?: Katerega priporocas :?:

cenebocenaodlocala press.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem lani na Biker'sov katalog naletel po nesreči. Piše gor Biker's razmeroma z majhnimi črkami, Motorrad pa z mnogo večjimi. Doma sem najprej čudno gledal, zakaj so pričeli motorje predstavljati vodoravno. Motorrad jin namreč predstavlja po stolpcih.

Osebno se mi zdi Motorradov katalog boljši, Biker'sov pa ima dobro poglavje o gumah.

Kupil sem oba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker's kataolg kupil tudi jaz. Piše pa Motorrad z istim fontom kot MOTORRAD... No comment.

Kakšni pa so fonti "v katalogu"? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker's kataolg kupil tudi jaz. Piše pa Motorrad z istim fontom kot MOTORRAD... No comment.

Kakšni pa so fonti "v katalogu"? :twisted:

Kup si ga, pa poglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!