Skoči na vsebino

Oldtimer (starodobnik)


Killroy

Priporočene objave

Dan

A kdo slučajno ve,kje bi se dobili kakšni deli za oldtajmerje,predvsem za Tomos-Puch 175,letnik '57? V kratkem bi namreč rad enega restavriral,pa nikjer ne najdem delov.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj kontaktirat Muzej motociklov Vransko (Grom Petja, 03/705-50-66)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obračaj se na groma!!!!!!!!!! Baraba!!!!!!!

Za te motorje je delov kr velik! V Novi Gorici kontaktiraj Miss Martin, na gorenskem pa odltimer klub naklo. Pa še jest bom kej vprašal, ti sporočim kva zvem, ti povej kva vse rabiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu bi rabu kr vse(motor,geštel,gume...).Kakšne so pa kej cene za te dele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu bi rabu kr vse(motor,geštel,gume...).Kakšne so pa kej cene za te dele?

Čak Killy, kaj pa potem že imaš?? Svečke morebit ali celo balanco??!! :wink: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro  :idea:

Fantje da vam prevedem, model išče komplet motor (kot vozilo in ne agragat!) :roll: :twisted:

Verjetno restavriru tistega ki ga bo šele kupil?! :shock: :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo,hvala,ker si jim razložil.To sem pozabil omeniti pri začetnem sporočilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 6 let pozneje...

pojdi na slovensko stran oldtimerjev.. Naslova sicer ne vem, ampak poGooglaj malo. Sem jo pred časom obiskal, imaš vse gor (prodaja, izmenjava,...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej motofrik-to so stari posti! ;)

Uf... sploh nisem prejšnjih datumov gledal... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo če pomisliš, da so motorji, ki smo jih vozili na začetku moto kariere, že oldtimerji... Jebi ga, staramo se. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi na slovensko stran oldtimerjev.. Naslova sicer ne vem, ampak poGooglaj malo. Sem jo pred časom obiskal, imaš vse gor (prodaja, izmenjava,...).

starodobnik.net je stran. Je pa gor kar nekaj majstrov, ki zadevo res obvladajo. Tudi za kakšne druge zadeve-predvsem ličarske narave se je dobro obrniti na njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo. Sam to je nekakšen v caffe racer? BMW ni ravno idealka za to (sploh bar-end žmigovci se mi zdi da ne pašejo)... Jst ga bi raje ohranil original. Res pa je da je konckoncev vežno le to kar je všeč lasniku tko da...super.

Drugač pa kaj menitie o predelavah starodobnikov. Npr v cafe racerje. DA ali NE? Me že ful cajta vleče da bi kakšno hondo ali pa celo triumpha predelal v kofetkarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

..iščem tale dva modela motorjev ..če kdo pozna ,da se prodaja v SLO...v Italiji jih je kr neki --sam so cene mal navite...

KAWASAKI Z1 900

HONDA 400F super sport

post-11527-126176723417_thumb.jpg

post-11527-126176734915_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..iščem tale dva modela motorjev ..če kdo pozna ,da se prodaja v SLO...v Italiji jih je kr neki --sam so cene mal navite...

KAWASAKI Z1 900

Mislim, da ma kolega tako Kawo naprodaj, javi mi na pm, če te zanima, ti dam kontakt !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!