Skoči na vsebino

Oldtimer (starodobnik)


Killroy

Priporočene objave

Lepo. Sam to je nekakšen v caffe racer? BMW ni ravno idealka za to (sploh bar-end žmigovci se mi zdi da ne pašejo)... Jst ga bi raje ohranil original. Res pa je da je konckoncev vežno le to kar je všeč lasniku tko da...super.

Drugač pa kaj menitie o predelavah starodobnikov. Npr v cafe racerje. DA ali NE? Me že ful cajta vleče da bi kakšno hondo ali pa celo triumpha predelal v kofetkarja.

BMW bi bil boxer zanimiv v cafe racer izvedbi. Kaj takega naprimer:

c1494c3b40edbf171d1e8462a9b00c92.jpg

Me firbec matra...Kateri model Triumpha pa si imel v mislih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, pozdravljen. Ja res zgleda uredu tale BMW... Drugač sem pa meu v mislih Tritona od Nortona okvir pa Triumph Boneville mašina-klasični angleški cafe racer. Ampak to je mal fantaziranja že spet :) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ciciban; to bo verjetno mednarodna zadeva kajne, ker dvomim da je pri nas dovolj lastnikov za normalno dirko speljat. Sicer pa tega ne morem ravno soditi, ker sem malo premlad, da bi lahko spremljal kvantiteto teh motociklov pri nas.

trojan, tole si si dobro zamislil, kot bi delal zlato zapestnico iz diamantov in rubinov :) Cena pa bi tudi bila tam nekje. Sem pa malo gledal, angleže se splača kupovat čez kanal, nekateri modeli so svinjsko poceni glede na naš trg, pa še veliko več izbire je. Me je kar prijelo, da bi šel gor pogledat. Ampak take legende kot so tritoni in bonnevilli pod letnikom 1980 dosegajo visoke cene. Butična roba pač.

Mogoče bi ceneje prišel čez s kakšno Laverdo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam enga oldyjaza prodajo, sam ni enosleden če koga zanima trance_25_naughty.gif

post-5391-126217807569_thumb.jpg Betka worship.gif

Drugače pa da ne bom trance_28_offtopic.gif sem tudi sam malo razmišljal o kakem caffe rajserju na osnovi starejšega BMW-ja

post-5391-126217836113_thumb.jpg wub.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trojan, tole si si dobro zamislil, kot bi delal zlato zapestnico iz diamantov in rubinov :) Cena pa bi tudi bila tam nekje. Sem pa malo gledal, angleže se splača kupovat čez kanal, nekateri modeli so svinjsko poceni glede na naš trg, pa še veliko več izbire je. Me je kar prijelo, da bi šel gor pogledat. Ampak take legende kot so tritoni in bonnevilli pod letnikom 1980 dosegajo visoke cene. Butična roba pač.

Mogoče bi ceneje prišel čez s kakšno Laverdo :naughty:

Hmmm ja laverda bi bla tud uredu... ampak tega projekta se še kr neki časa ne bom lotu. Naseldnje kar bom naredu je dokončna predelava mojga-menjava nihajke pa eno tako zlo lepo platišče :) -drugo zimo. Bi pa lahko šla pogledat tele tritone na grobnik polet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Guest GixxerPilot

Prodam nekaj oldtimer motorjev, Honda Goldwing l. 79 (restavrirana), Honda CB250 l.80 (restavrirana), Honda CBX Nighthawk 650 l.83 (original 10,000 milj), Suzuki GS1000 l. 78 (restavriran), Hercules CB80 (vespa) l.83 in pa kmalu tudi Honda CB500F FOUR (inline4) l.76. Vsi motorji so homologirani in razen vespe imajo certifikat oldtimerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če pa kdo ve za kakšno Laverdo, da že dolgo stoji, se pa priporočam za informacije na PM... Nostalgija mi pač ne da miru... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če pa kdo ve za kakšno Laverdo, da že dolgo stoji, se pa priporočam za informacije na PM... Nostalgija mi pač ne da miru... :whistle:

Za nostalgijo...- a si pogledal pod ''Kako sem izbral pr(a)vi motor''? Mene tudi malo matra.. :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Dober dan

Iščem motorno kolo Suzuki gs 400 , gs550 ali gs 750 vse okoli letnika 1980.

Če ima kdo katerokoli informacijo o kakšnem me prosim obvesti.

Lep dan še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!