Skoči na vsebino

Test cpp


Senna

Priporočene objave

No ja, vsaj padel nisem. Kar je čudež glede na to, kdaj sem naredil izpit (1975).

Pa še nič nisem goljufal.

post-8423-1170922533_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 kazenske.... :D

Je pa res, da lani "ponavljal" izpit z bolšo polovico, ki ga je prvič delala. Neki mi je še v glavi ostal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=91454]kar v redu...samo nisem vedel koliko časa bom voznik začetnik(no...kolk časa sm bil :D),pa če neki je blo...ne vem več :doze:

PS:...bemu boga...kako mi je to ratal???

untitled.bmp

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 napačn odgovor. :BUA:

Sm avgusta moral vse še enkrat ponovit, ko sm delu cpp za A kategorijo. :D

IPB Slika

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tisto vprašanje o vozniku začetniku je malo zastarelo. to, da si voznik začetnik je prej veljalo za dve leti, po novem pa si tri leta voznik začetnik. v testu pa kot pravilen odgovor še vedno velja dve leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe 27 pik......pogrnu na veliko.....

lp

Greva se skupaj še enkrat prijavit 28 k.pik.

Je pa res da sem skurjen,pa možgančki ne delajo dobr,logika pa še manj. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol sm jst še zmeri voznik začetnik :angry: :angry: :angry:

[attachmentid=91460]

hm ne vem. vem samo to, da tistim ki so vozniški izpit naredili od leta 2005 dalje pod opombami piše voznik začetnik in morejo čez tri leta, oz. ko dopolnijo 21 let it po novo vozniško dovoljenje.

to govorim za B kategorijo, kako pa je za A pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ne vem. vem samo to, da tistim ki so vozniški izpit naredili od leta 2005 dalje pod opombami piše voznik začetnik in morejo čez tri leta, oz. ko dopolnijo 21 let it po novo vozniško dovoljenje.

to govorim za B kategorijo, kako pa je za A pa ne vem.

Pri A2 kategoriji nisi več voznik začetnik... torej po 2 letih odkar imaš A1...

Za B ga pa še nimam sam sm ga začeu delat... (nism še niti 18)... pa si voznik začetnik do 21 leta če se ne motm ... torej 3 leta... sam mi je Grčar reku, da kao ker ma on A2 pa zdej k je naredu še B kat. da ni več voznik začetnik ne za A ne za B kat. pa da ima 0.25 alkohola lohk za avto (da nima 0.0)... zdej pa ne vem a je to res, al nabija, al so se pa zmotl :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ne vem. vem samo to, da tistim ki so vozniški izpit naredili od leta 2005 dalje pod opombami piše voznik začetnik in morejo čez tri leta, oz. ko dopolnijo 21 let it po novo vozniško dovoljenje.

to govorim za B kategorijo, kako pa je za A pa ne vem.

Pri A2 kategoriji nisi več voznik začetnik... torej po 2 letih odkar imaš A1...

Za B ga pa še nimam sam sm ga začeu delat... (nism še niti 18)... pa si voznik začetnik do 21 leta če se ne motm ... torej 3 leta... sam mi je Grčar reku, da kao ker ma on A2 pa zdej k je naredu še B kat. da ni več voznik začetnik ne za A ne za B kat. pa da ima 0.25 alkohola lohk za avto (da nima 0.0)... zdej pa ne vem a je to res, al nabija, al so se pa zmotl :hmm:

To so men na upravni enoti rekl pa tut inštruktor... Ker mi tut pod opombami nič ne piše, na zavorovalnici so pa rekl, da ni treba avta zavarovat za mladega voznika. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tisto vprašanje o vozniku začetniku je malo zastarelo. to, da si voznik začetnik je prej veljalo za dve leti, po novem pa si tri leta voznik začetnik. v testu pa kot pravilen odgovor še vedno velja dve leti.

zdaj vsaj vem, kje sem kiksnil. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz naredil brez napake :P Ampak vsa te teorija ti v realnem nič ne pomaga... Na motorju šteje le predvidevanje in izkušnje. CPP-ja se tako nihče ne drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!